Статистика WSL Cup 2026

АнглияАнглияКупа2026

Въз основа на 41 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как WSL Cup се сравнява с други първенства

Статистика WSL Cup: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

WSL Cup: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1Durham WDurham W44100%
2Manchester United WManchester United W44100%
3Liverpool WLiverpool W33100%
4Wolverhampton WWolverhampton W33100%
5Burnley WBurnley W4375%
6Charlton Athletic WCharlton Athletic W4375%
7Crystal Palace WCrystal Palace W4375%
8West Ham WWest Ham W4375%
9Brighton WBrighton W3267%
10Ipswich Town WIpswich Town W3267%
11Watford WWatford W3267%
12Birmingham City WBirmingham City W4250%
13Bristol City WBristol City W4250%
14London City Lionesses WLondon City Lionesses W4250%
15Newcastle United WNewcastle United W4250%
16Sheffield United WSheffield United W4250%
17Southampton WSouthampton W4250%
18Everton WEverton W3133%
19Leicester City FC WLeicester City FC W3133%
20Nottingham Forest WNottingham Forest W3133%
21Sunderland WSunderland W3133%
22Tottenham Hotspur WTottenham Hotspur W3133%
23Aston Villa WAston Villa W4125%

Суха мрежа в WSL Cup

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1Brighton WBrighton W3267%33%
2Everton WEverton W3267%0%
3Nottingham Forest WNottingham Forest W3267%67%
4Sunderland WSunderland W3267%0%
5Tottenham Hotspur WTottenham Hotspur W3267%33%
6Aston Villa WAston Villa W4250%0%
7Crystal Palace WCrystal Palace W4250%0%
8London City Lionesses WLondon City Lionesses W4250%0%
9Birmingham City WBirmingham City W4125%25%
10Charlton Athletic WCharlton Athletic W4125%50%
11Manchester United WManchester United W4125%0%
12Sheffield United WSheffield United W4125%50%
13West Ham WWest Ham W4125%25%
14Bristol City WBristol City W400%25%
15Burnley WBurnley W400%75%
16Durham WDurham W400%25%
17Newcastle United WNewcastle United W400%50%
18Southampton WSouthampton W400%0%
19Ipswich Town WIpswich Town W300%33%
20Leicester City FC WLeicester City FC W300%33%
21Liverpool WLiverpool W300%0%
22Watford WWatford W300%33%
23Wolverhampton WWolverhampton W300%33%

Голове на мач в WSL Cup

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1Manchester United WManchester United W45,751,257,00
2Liverpool WLiverpool W33,673,337,00
3Durham WDurham W41,004,505,50
4Wolverhampton WWolverhampton W31,333,004,33
5Birmingham City WBirmingham City W42,251,754,00
6Crystal Palace WCrystal Palace W42,001,753,75
7Sheffield United WSheffield United W40,503,253,75
8Brighton WBrighton W33,330,333,67
9Bristol City WBristol City W40,752,753,50
10Burnley WBurnley W40,752,753,50
11Ipswich Town WIpswich Town W32,001,333,33
12Watford WWatford W31,002,333,33
13Newcastle United WNewcastle United W41,501,753,25
14Southampton WSouthampton W41,501,753,25
15Charlton Athletic WCharlton Athletic W40,752,253,00
16London City Lionesses WLondon City Lionesses W42,250,753,00
17Leicester City FC WLeicester City FC W31,001,672,67
18Sunderland WSunderland W31,331,332,67
19Tottenham Hotspur WTottenham Hotspur W32,330,332,67
20Aston Villa WAston Villa W42,000,502,50
21West Ham WWest Ham W41,501,002,50
22Everton WEverton W32,000,332,33
23Nottingham Forest WNottingham Forest W31,330,672,00

WSL Cup 2026 в числа: сравнение на отборите

Изиграни са 41 мача от сезон 2026 на WSL Cup, средно 3,61 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 54% от тях, а 61% са имали три или повече гола.

Aston Villa W играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 25% от тях.

Домакините вкарват 1,80 гола на мач, а гостите - 1,80. Прогнозите за мачовете са на страницата Прогнози WSL Cup. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.