
Статистика Second League 2026
Статистика Second League: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 12 | 80% | |
| 2 | 13 | 9 | 69% | |
| 3 | 15 | 9 | 60% | |
| 4 | 14 | 8 | 57% | |
| 5 | 15 | 8 | 53% | |
| 6 | 15 | 8 | 53% | |
| 7 | 14 | 7 | 50% | |
| 8 | 14 | 7 | 50% | |
| 9 | 14 | 7 | 50% | |
| 10 | 14 | 7 | 50% | |
| 11 | 15 | 7 | 47% | |
| 12 | 15 | 7 | 47% | |
| 13 | 13 | 6 | 46% | |
| 14 | 14 | 6 | 43% | |
| 15 | 14 | 6 | 43% | |
| 16 | 15 | 5 | 33% | |
| 17 | 15 | 5 | 33% | |
| 18 | 14 | 4 | 29% |
Second League: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 12 | 80% | |
| 2 | 14 | 11 | 79% | |
| 3 | 13 | 8 | 62% | |
| 4 | 15 | 9 | 60% | |
| 5 | 15 | 9 | 60% | |
| 6 | 15 | 8 | 53% | |
| 7 | 15 | 8 | 53% | |
| 8 | 14 | 7 | 50% | |
| 9 | 14 | 7 | 50% | |
| 10 | 15 | 7 | 47% | |
| 11 | 14 | 6 | 43% | |
| 12 | 14 | 6 | 43% | |
| 13 | 15 | 6 | 40% | |
| 14 | 13 | 5 | 38% | |
| 15 | 14 | 5 | 36% | |
| 16 | 14 | 4 | 29% | |
| 17 | 14 | 4 | 29% | |
| 18 | 15 | 4 | 27% |
Суха мрежа в Second League
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 8 | 53% | 33% | |
| 2 | 14 | 6 | 43% | 14% | |
| 3 | 14 | 6 | 43% | 29% | |
| 4 | 13 | 5 | 38% | 15% | |
| 5 | 14 | 5 | 36% | 21% | |
| 6 | 14 | 5 | 36% | 36% | |
| 7 | 15 | 5 | 33% | 27% | |
| 8 | 15 | 5 | 33% | 33% | |
| 9 | 15 | 5 | 33% | 13% | |
| 10 | 13 | 4 | 31% | 0% | |
| 11 | 14 | 4 | 29% | 50% | |
| 12 | 15 | 4 | 27% | 27% | |
| 13 | 14 | 3 | 21% | 29% | |
| 14 | 14 | 3 | 21% | 29% | |
| 15 | 14 | 2 | 14% | 50% | |
| 16 | 15 | 2 | 13% | 7% | |
| 17 | 15 | 2 | 13% | 33% | |
| 18 | 15 | 0 | 0% | 67% |
Голове на мач в Second League
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 2,13 | 1,67 | 3,80 | |
| 2 | 14 | 1,29 | 2,07 | 3,36 | |
| 3 | 13 | 1,69 | 1,62 | 3,31 | |
| 4 | 15 | 0,53 | 2,73 | 3,27 | |
| 5 | 15 | 1,60 | 1,40 | 3,00 | |
| 6 | 15 | 1,47 | 1,53 | 3,00 | |
| 7 | 14 | 2,07 | 0,93 | 3,00 | |
| 8 | 14 | 1,00 | 1,93 | 2,93 | |
| 9 | 15 | 1,13 | 1,73 | 2,87 | |
| 10 | 15 | 1,93 | 0,93 | 2,87 | |
| 11 | 15 | 1,13 | 1,40 | 2,53 | |
| 12 | 14 | 1,71 | 0,71 | 2,43 | |
| 13 | 14 | 1,43 | 1,00 | 2,43 | |
| 14 | 14 | 1,36 | 1,00 | 2,36 | |
| 15 | 13 | 1,38 | 0,92 | 2,31 | |
| 16 | 14 | 1,07 | 0,93 | 2,00 | |
| 17 | 15 | 0,93 | 0,87 | 1,80 | |
| 18 | 14 | 0,71 | 1,07 | 1,79 |
Second League 2026 в числа: сравнение на отборите
Изиграни са 129 мача от сезон 2026 на Second League, средно 2,73 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 50% от тях, а 49% са имали три или повече гола.
Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на Hebar 1918: 80% от тях. Мачовете на Hebar 1918 са най-резултатните - три или повече гола в 80% от тях. Lokomotiv G. Oryahovitsa играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 27% от тях. Lokomotiv G. Oryahovitsa има най-много мачове със суха мрежа - в 53% от мачовете си.
Домакините вкарват 1,60 гола на мач, а гостите - 1,13. Класирането е на страницата Класиране Second League, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Second League. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.