Статистика 1. Division 2026

БеларусБеларусПървенство2026

Въз основа на 284 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как 1. Division се сравнява с други първенства

Статистика 1. Division: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1BumpromBumprom322475%
2Ostrovets FCOstrovets FC322475%
3LidaLida312374%
4BATE IIBATE II312271%
5NivaNiva312168%
6OrshaOrsha322166%
7VolnaVolna322166%
8FC SlutskFC Slutsk322063%
9Gomel IIGomel II322063%
10OsipovichyOsipovichy311961%
11Minsk IIMinsk II321959%
12Shakhter SoligorskShakhter Soligorsk321959%
13Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II301757%
14FC Energetik-Bgu MinskFC Energetik-Bgu Minsk321856%
15SlonimSlonim311652%
16Molodechno-DYuSSh 4Molodechno-DYuSSh 4321341%
17Uni MinskUni Minsk311239%
18SmorgonSmorgon321134%

1. Division: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1NivaNiva312477%
2LidaLida312374%
3BumpromBumprom322372%
4OrshaOrsha322372%
5Gomel IIGomel II322269%
6Minsk IIMinsk II322269%
7BATE IIBATE II312168%
8FC Energetik-Bgu MinskFC Energetik-Bgu Minsk322166%
9Shakhter SoligorskShakhter Soligorsk322166%
10VolnaVolna322166%
11OsipovichyOsipovichy312065%
12Molodechno-DYuSSh 4Molodechno-DYuSSh 4322063%
13FC SlutskFC Slutsk321959%
14Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II301757%
15SlonimSlonim311755%
16Ostrovets FCOstrovets FC321650%
17Uni MinskUni Minsk311445%
18SmorgonSmorgon321238%

Суха мрежа в 1. Division

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1FC SlutskFC Slutsk321238%6%
2Molodechno-DYuSSh 4Molodechno-DYuSSh 4321238%25%
3SmorgonSmorgon321238%31%
4Uni MinskUni Minsk311135%35%
5Shakhter SoligorskShakhter Soligorsk321134%13%
6SlonimSlonim31929%26%
7NivaNiva31826%10%
8FC Energetik-Bgu MinskFC Energetik-Bgu Minsk32825%25%
9Ostrovets FCOstrovets FC32722%13%
10Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II30620%30%
11LidaLida31619%10%
12BumpromBumprom32516%13%
13Gomel IIGomel II32516%28%
14Minsk IIMinsk II32516%28%
15OrshaOrsha32413%31%
16VolnaVolna32413%25%
17OsipovichyOsipovichy31310%32%
18BATE IIBATE II3113%29%

Голове на мач в 1. Division

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1NivaNiva312,611,233,84
2BATE IIBATE II311,292,353,65
3OsipovichyOsipovichy311,102,553,65
4Gomel IIGomel II321,382,163,53
5BumpromBumprom321,751,663,41
6Shakhter SoligorskShakhter Soligorsk321,941,473,41
7FC Energetik-Bgu MinskFC Energetik-Bgu Minsk322,191,193,38
8Minsk IIMinsk II321,441,913,34
9Molodechno-DYuSSh 4Molodechno-DYuSSh 4321,721,593,31
10LidaLida311,871,423,29
11VolnaVolna321,471,753,22
12OrshaOrsha321,251,843,09
13SlonimSlonim311,711,232,94
14FC SlutskFC Slutsk321,940,942,88
15Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II301,401,472,87
16Ostrovets FCOstrovets FC321,441,312,75
17SmorgonSmorgon321,161,342,50
18Uni MinskUni Minsk311,031,292,32

1. Division 2026 в числа: сравнение на отборите

Изиграни са 284 мача от сезон 2026 на 1. Division, средно 3,19 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 60% от тях, а 63% са имали три или повече гола.

Мачовете на Niva са най-резултатните - три или повече гола в 77% от тях. Smorgon играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 38% от тях.

Домакините вкарват 1,63 гола на мач, а гостите - 1,56. Класирането е на страницата Класиране 1. Division, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози 1. Division. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.