
Статистика Copa Do Brasil 2026
Статистика Copa Do Brasil: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 100% | |
| 2 | 5 | 4 | 80% | |
| 3 | 4 | 3 | 75% | |
| 4 | 4 | 3 | 75% | |
| 5 | 6 | 4 | 67% | |
| 6 | 3 | 2 | 67% | |
| 7 | 3 | 2 | 67% | |
| 8 | 8 | 5 | 63% | |
| 9 | 5 | 3 | 60% | |
| 10 | 6 | 3 | 50% | |
| 11 | 4 | 2 | 50% | |
| 12 | 4 | 2 | 50% | |
| 13 | 7 | 3 | 43% | |
| 14 | 5 | 2 | 40% | |
| 15 | 5 | 2 | 40% | |
| 16 | 8 | 3 | 38% | |
| 17 | 3 | 1 | 33% | |
| 18 | 3 | 1 | 33% | |
| 19 | 3 | 1 | 33% | |
| 20 | 3 | 1 | 33% | |
| 21 | 7 | 2 | 29% | |
| 22 | 7 | 2 | 29% | |
| 23 | 7 | 2 | 29% | |
| 24 | 4 | 1 | 25% | |
| 25 | 5 | 1 | 20% | |
| 26 | 5 | 1 | 20% | |
| 27 | 6 | 1 | 17% | |
| 28 | 6 | 0 | 0% | |
| 29 | 5 | 0 | 0% | |
| 30 | 4 | 0 | 0% | |
| 31 | 4 | 0 | 0% | |
| 32 | 4 | 0 | 0% | |
| 33 | 4 | 0 | 0% | |
| 34 | 3 | 0 | 0% | |
| 35 | 3 | 0 | 0% | |
| 36 | 3 | 0 | 0% | |
| 37 | 3 | 0 | 0% | |
| 38 | 3 | 0 | 0% | |
| 39 | 3 | 0 | 0% |
Copa Do Brasil: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3 | 75% | |
| 2 | 7 | 5 | 71% | |
| 3 | 6 | 4 | 67% | |
| 4 | 3 | 2 | 67% | |
| 5 | 3 | 2 | 67% | |
| 6 | 3 | 2 | 67% | |
| 7 | 5 | 3 | 60% | |
| 8 | 5 | 3 | 60% | |
| 9 | 5 | 3 | 60% | |
| 10 | 7 | 4 | 57% | |
| 11 | 4 | 2 | 50% | |
| 12 | 4 | 2 | 50% | |
| 13 | 7 | 3 | 43% | |
| 14 | 5 | 2 | 40% | |
| 15 | 5 | 2 | 40% | |
| 16 | 8 | 3 | 38% | |
| 17 | 6 | 2 | 33% | |
| 18 | 6 | 2 | 33% | |
| 19 | 3 | 1 | 33% | |
| 20 | 3 | 1 | 33% | |
| 21 | 3 | 1 | 33% | |
| 22 | 3 | 1 | 33% | |
| 23 | 3 | 1 | 33% | |
| 24 | 7 | 2 | 29% | |
| 25 | 8 | 2 | 25% | |
| 26 | 4 | 1 | 25% | |
| 27 | 4 | 1 | 25% | |
| 28 | 4 | 1 | 25% | |
| 29 | 4 | 1 | 25% | |
| 30 | 5 | 1 | 20% | |
| 31 | 6 | 1 | 17% | |
| 32 | 5 | 0 | 0% | |
| 33 | 4 | 0 | 0% | |
| 34 | 4 | 0 | 0% | |
| 35 | 3 | 0 | 0% | |
| 36 | 3 | 0 | 0% | |
| 37 | 3 | 0 | 0% | |
| 38 | 3 | 0 | 0% | |
| 39 | 3 | 0 | 0% |
Суха мрежа в Copa Do Brasil
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 5 | 100% | 40% | |
| 2 | 3 | 3 | 100% | 33% | |
| 3 | 3 | 3 | 100% | 33% | |
| 4 | 6 | 5 | 83% | 67% | |
| 5 | 5 | 4 | 80% | 20% | |
| 6 | 5 | 4 | 80% | 20% | |
| 7 | 4 | 3 | 75% | 75% | |
| 8 | 7 | 5 | 71% | 14% | |
| 9 | 3 | 2 | 67% | 33% | |
| 10 | 3 | 2 | 67% | 33% | |
| 11 | 3 | 2 | 67% | 67% | |
| 12 | 3 | 2 | 67% | 33% | |
| 13 | 3 | 2 | 67% | 67% | |
| 14 | 3 | 2 | 67% | 67% | |
| 15 | 8 | 5 | 63% | 13% | |
| 16 | 7 | 4 | 57% | 29% | |
| 17 | 6 | 3 | 50% | 17% | |
| 18 | 4 | 2 | 50% | 100% | |
| 19 | 4 | 2 | 50% | 75% | |
| 20 | 4 | 2 | 50% | 75% | |
| 21 | 4 | 2 | 50% | 25% | |
| 22 | 4 | 2 | 50% | 50% | |
| 23 | 7 | 3 | 43% | 29% | |
| 24 | 7 | 3 | 43% | 43% | |
| 25 | 5 | 2 | 40% | 20% | |
| 26 | 5 | 2 | 40% | 20% | |
| 27 | 5 | 2 | 40% | 40% | |
| 28 | 6 | 2 | 33% | 17% | |
| 29 | 6 | 2 | 33% | 50% | |
| 30 | 3 | 1 | 33% | 33% | |
| 31 | 3 | 1 | 33% | 33% | |
| 32 | 3 | 1 | 33% | 33% | |
| 33 | 8 | 2 | 25% | 25% | |
| 34 | 4 | 1 | 25% | 50% | |
| 35 | 5 | 1 | 20% | 0% | |
| 36 | 4 | 0 | 0% | 25% | |
| 37 | 4 | 0 | 0% | 25% | |
| 38 | 3 | 0 | 0% | 33% | |
| 39 | 3 | 0 | 0% | 0% |
Голове на мач в Copa Do Brasil
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2,67 | 1,67 | 4,33 | |
| 2 | 4 | 2,00 | 1,75 | 3,75 | |
| 3 | 3 | 2,00 | 1,67 | 3,67 | |
| 4 | 5 | 1,80 | 1,40 | 3,20 | |
| 5 | 7 | 1,57 | 1,29 | 2,86 | |
| 6 | 7 | 2,29 | 0,57 | 2,86 | |
| 7 | 6 | 1,50 | 1,33 | 2,83 | |
| 8 | 5 | 1,60 | 1,00 | 2,60 | |
| 9 | 5 | 2,00 | 0,40 | 2,40 | |
| 10 | 6 | 1,17 | 1,17 | 2,33 | |
| 11 | 3 | 1,67 | 0,67 | 2,33 | |
| 12 | 3 | 2,33 | 0,00 | 2,33 | |
| 13 | 7 | 1,71 | 0,57 | 2,29 | |
| 14 | 5 | 0,60 | 1,60 | 2,20 | |
| 15 | 8 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | |
| 16 | 8 | 1,63 | 0,38 | 2,00 | |
| 17 | 7 | 1,43 | 0,57 | 2,00 | |
| 18 | 6 | 1,17 | 0,83 | 2,00 | |
| 19 | 5 | 1,20 | 0,80 | 2,00 | |
| 20 | 4 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | |
| 21 | 4 | 1,25 | 0,75 | 2,00 | |
| 22 | 3 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | |
| 23 | 3 | 0,67 | 1,33 | 2,00 | |
| 24 | 3 | 1,33 | 0,67 | 2,00 | |
| 25 | 4 | 0,50 | 1,25 | 1,75 | |
| 26 | 4 | 1,00 | 0,75 | 1,75 | |
| 27 | 4 | 0,75 | 1,00 | 1,75 | |
| 28 | 3 | 1,33 | 0,33 | 1,67 | |
| 29 | 3 | 1,00 | 0,67 | 1,67 | |
| 30 | 5 | 1,20 | 0,40 | 1,60 | |
| 31 | 4 | 0,50 | 1,00 | 1,50 | |
| 32 | 4 | 0,50 | 0,75 | 1,25 | |
| 33 | 6 | 0,50 | 0,50 | 1,00 | |
| 34 | 3 | 0,67 | 0,33 | 1,00 | |
| 35 | 3 | 1,00 | 0,00 | 1,00 | |
| 36 | 3 | 0,33 | 0,33 | 0,67 | |
| 37 | 3 | 0,33 | 0,33 | 0,67 | |
| 38 | 5 | 0,60 | 0,00 | 0,60 | |
| 39 | 4 | 0,00 | 0,50 | 0,50 |
Корнери в Copa Do Brasil: статистика
Извоювани, допуснати и общо корнери на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Извоювани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 4,50 | 7,75 | 12,25 | |
| 2 | 4 | 7,00 | 5,25 | 12,25 | |
| 3 | 6 | 7,00 | 5,17 | 12,17 | |
| 4 | 4 | 5,50 | 6,25 | 11,75 | |
| 5 | 4 | 3,25 | 8,50 | 11,75 | |
| 6 | 7 | 7,43 | 4,00 | 11,43 | |
| 7 | 4 | 4,75 | 6,50 | 11,25 | |
| 8 | 3 | 1,33 | 9,33 | 10,67 | |
| 9 | 4 | 3,75 | 6,50 | 10,25 | |
| 10 | 6 | 4,67 | 5,50 | 10,17 | |
| 11 | 8 | 3,38 | 6,50 | 9,88 | |
| 12 | 6 | 6,33 | 3,50 | 9,83 | |
| 13 | 6 | 5,33 | 4,50 | 9,83 | |
| 14 | 8 | 7,25 | 2,38 | 9,63 | |
| 15 | 6 | 5,83 | 3,33 | 9,17 | |
| 16 | 4 | 3,25 | 5,50 | 8,75 | |
| 17 | 4 | 7,00 | 1,50 | 8,50 | |
| 18 | 7 | 4,14 | 4,14 | 8,29 | |
| 19 | 4 | 4,25 | 3,00 | 7,25 | |
| 20 | 4 | 1,50 | 5,75 | 7,25 | |
| 21 | 6 | 2,33 | 4,83 | 7,17 | |
| 22 | 4 | 2,50 | 4,50 | 7,00 | |
| 23 | 4 | 3,00 | 3,75 | 6,75 | |
| 24 | 4 | 2,50 | 4,25 | 6,75 | |
| 25 | 4 | 3,25 | 2,75 | 6,00 | |
| 26 | 4 | 2,50 | 2,50 | 5,00 |
Картони в Copa Do Brasil: статистика
Жълти и червени картони, получавани от всеки отбор на мач.
| # | Отбор | М | Жълти | Червени | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3,50 | 0,50 | 4,00 | |
| 2 | 4 | 3,75 | 0,00 | 3,75 | |
| 3 | 4 | 3,00 | 0,75 | 3,75 | |
| 4 | 6 | 3,50 | 0,00 | 3,50 | |
| 5 | 4 | 3,25 | 0,25 | 3,50 | |
| 6 | 4 | 3,50 | 0,00 | 3,50 | |
| 7 | 4 | 3,00 | 0,00 | 3,00 | |
| 8 | 4 | 3,00 | 0,00 | 3,00 | |
| 9 | 4 | 2,75 | 0,00 | 2,75 | |
| 10 | 4 | 2,75 | 0,00 | 2,75 | |
| 11 | 4 | 2,75 | 0,00 | 2,75 | |
| 12 | 3 | 2,33 | 0,33 | 2,67 | |
| 13 | 6 | 2,50 | 0,00 | 2,50 | |
| 14 | 4 | 2,25 | 0,25 | 2,50 | |
| 15 | 4 | 2,50 | 0,00 | 2,50 | |
| 16 | 6 | 2,17 | 0,17 | 2,33 | |
| 17 | 6 | 2,17 | 0,17 | 2,33 | |
| 18 | 7 | 1,86 | 0,43 | 2,29 | |
| 19 | 8 | 2,00 | 0,25 | 2,25 | |
| 20 | 6 | 2,00 | 0,17 | 2,17 | |
| 21 | 6 | 2,17 | 0,00 | 2,17 | |
| 22 | 8 | 1,75 | 0,25 | 2,00 | |
| 23 | 4 | 1,75 | 0,25 | 2,00 | |
| 24 | 4 | 1,75 | 0,00 | 1,75 | |
| 25 | 7 | 1,43 | 0,00 | 1,43 | |
| 26 | 4 | 1,25 | 0,00 | 1,25 |
Корнерите и картоните идват от официалната статистика на 90 мача.
Съдии в Copa Do Brasil 2026
Съдии, ръководили приключили мачове от Copa Do Brasil този сезон, с картони и фаулове на мач.
| Съдия | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове |
|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5,40 | 5,40 | 0,00 | 28,0 | |
| 5 | 5,80 | 5,60 | 0,20 | 26,0 | |
| 5 | 4,80 | 4,60 | 0,20 | 33,0 | |
| 4 | 4,50 | 4,00 | 0,50 | 20,0 | |
| 4 | 4,75 | 4,00 | 0,75 | 26,0 | |
| 4 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 28,3 | |
| 3 | 5,67 | 5,67 | 0,00 | 29,3 | |
| 3 | 5,00 | 4,67 | 0,33 | 28,3 | |
| 3 | 5,33 | 4,67 | 0,67 | 32,3 | |
| 3 | 3,67 | 3,33 | 0,33 | 24,3 | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - |
Средно за първенството: 4,97 картона и 28,3 фаула на мач.
Copa Do Brasil 2026 в числа: сравнение на отборите
Изиграни са 153 мача от сезон 2026 на Copa Do Brasil, средно 2,12 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 39% от тях, а 35% са имали три или повече гола.
Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на Portuguesa: 100% от тях. Мачовете на Paysandu са най-резултатните - три или повече гола в 75% от тях.
Мачовете с пълна статистика средно имат 9,3 корнера и 5,0 картона. Palmeiras извоюва най-много корнери - 7,4 на мач. Operario-PR получава най-много картони - 4,0 на мач.
Домакините вкарват 1,27 гола на мач, а гостите - 0,85. Прогнозите за мачовете са на страницата Прогнози Copa Do Brasil. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.