
Статистика Copa Rio 2026
Статистика Copa Rio: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2 | 67% | |
| 2 | 3 | 2 | 67% | |
| 3 | 8 | 4 | 50% | |
| 4 | 4 | 2 | 50% | |
| 5 | 5 | 2 | 40% | |
| 6 | 8 | 3 | 38% | |
| 7 | 3 | 1 | 33% | |
| 8 | 3 | 1 | 33% | |
| 9 | 3 | 1 | 33% | |
| 10 | 8 | 2 | 25% | |
| 11 | 5 | 1 | 20% | |
| 12 | 8 | 1 | 13% | |
| 13 | 4 | 0 | 0% |
Copa Rio: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2 | 67% | |
| 2 | 4 | 2 | 50% | |
| 3 | 5 | 2 | 40% | |
| 4 | 3 | 1 | 33% | |
| 5 | 3 | 1 | 33% | |
| 6 | 3 | 1 | 33% | |
| 7 | 3 | 1 | 33% | |
| 8 | 8 | 2 | 25% | |
| 9 | 5 | 1 | 20% | |
| 10 | 8 | 1 | 13% | |
| 11 | 8 | 1 | 13% | |
| 12 | 8 | 1 | 13% | |
| 13 | 4 | 0 | 0% |
Суха мрежа в Copa Rio
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 75% | 25% | |
| 2 | 4 | 3 | 75% | 50% | |
| 3 | 8 | 5 | 63% | 25% | |
| 4 | 5 | 3 | 60% | 40% | |
| 5 | 8 | 4 | 50% | 25% | |
| 6 | 5 | 2 | 40% | 60% | |
| 7 | 3 | 1 | 33% | 33% | |
| 8 | 3 | 1 | 33% | 67% | |
| 9 | 8 | 2 | 25% | 38% | |
| 10 | 4 | 1 | 25% | 25% | |
| 11 | 3 | 0 | 0% | 33% | |
| 12 | 3 | 0 | 0% | 67% | |
| 13 | 3 | 0 | 0% | 67% |
Голове на мач в Copa Rio
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2,67 | 1,33 | 4,00 | |
| 2 | 3 | 1,67 | 1,33 | 3,00 | |
| 3 | 3 | 0,33 | 2,00 | 2,33 | |
| 4 | 3 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | |
| 5 | 3 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | |
| 6 | 8 | 1,63 | 0,25 | 1,88 | |
| 7 | 8 | 0,75 | 1,13 | 1,88 | |
| 8 | 5 | 1,40 | 0,40 | 1,80 | |
| 9 | 5 | 1,00 | 0,80 | 1,80 | |
| 10 | 4 | 1,00 | 0,75 | 1,75 | |
| 11 | 8 | 0,88 | 0,75 | 1,63 | |
| 12 | 8 | 1,13 | 0,50 | 1,63 | |
| 13 | 4 | 0,75 | 0,75 | 1,50 |
Корнери в Copa Rio: статистика
Извоювани, допуснати и общо корнери на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Извоювани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 4,63 | 5,13 | 9,75 | |
| 2 | 4 | 1,50 | 8,00 | 9,50 | |
| 3 | 8 | 4,75 | 4,63 | 9,38 | |
| 4 | 8 | 4,63 | 4,25 | 8,88 | |
| 5 | 4 | 4,50 | 4,00 | 8,50 | |
| 6 | 8 | 3,88 | 3,75 | 7,63 | |
| 7 | 4 | 4,00 | 3,50 | 7,50 | |
| 8 | 4 | 4,50 | 3,00 | 7,50 |
Картони в Copa Rio: статистика
Жълти и червени картони, получавани от всеки отбор на мач.
| # | Отбор | М | Жълти | Червени | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3,75 | 0,25 | 4,00 | |
| 2 | 8 | 3,88 | 0,00 | 3,88 | |
| 3 | 8 | 3,75 | 0,13 | 3,88 | |
| 4 | 8 | 3,25 | 0,13 | 3,38 | |
| 5 | 8 | 3,00 | 0,25 | 3,25 | |
| 6 | 4 | 3,00 | 0,25 | 3,25 | |
| 7 | 4 | 2,25 | 0,50 | 2,75 | |
| 8 | 4 | 2,50 | 0,00 | 2,50 |
Корнерите и картоните идват от официалната статистика на 32 мача.
Copa Rio 2026 в числа: сравнение на отборите
Изиграни са 39 мача от сезон 2026 на Copa Rio, средно 2,13 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 38% от тях, а 28% са имали три или повече гола.
Мачовете на Pérolas Negras са най-резултатните - три или повече гола в 67% от тях. Portuguesa RJ играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 0% от тях.
Мачовете с пълна статистика средно имат 8,7 корнера и 6,6 картона. Sampaio Corrêa RJ извоюва най-много корнери - 4,8 на мач. Portuguesa RJ получава най-много картони - 4,0 на мач.
Домакините вкарват 1,51 гола на мач, а гостите - 0,62. Прогнозите за мачовете са на страницата Прогнози Copa Rio. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.