Статистика Paraense 2026

БразилияБразилияПървенство2026

Въз основа на 44 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как Paraense се сравнява с други първенства

Статистика Paraense: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1RemoRemo10770%
2Amazônia PAAmazônia PA6467%
3Bragantino PABragantino PA6467%
4CametáCametá8450%
5Sao Raimundo PASao Raimundo PA6350%
6Águia de MarabáÁguia de Marabá7343%
7Capitao PocoCapitao Poco7343%
8Sao FranciscoSao Francisco6233%
9PaysanduPaysandu10330%
10Santa RosaSanta Rosa7114%
11Tuna LusoTuna Luso7114%
12CastanhalCastanhal8113%

Paraense: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1Amazônia PAAmazônia PA6467%
2RemoRemo10550%
3Capitao PocoCapitao Poco7343%
4CametáCametá8338%
5Bragantino PABragantino PA6233%
6Sao FranciscoSao Francisco6233%
7Sao Raimundo PASao Raimundo PA6233%
8Águia de MarabáÁguia de Marabá7229%
9PaysanduPaysandu10220%
10Santa RosaSanta Rosa7114%
11Tuna LusoTuna Luso7114%
12CastanhalCastanhal8113%

Суха мрежа в Paraense

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1PaysanduPaysandu10550%30%
2CastanhalCastanhal8450%50%
3Águia de MarabáÁguia de Marabá7343%14%
4Tuna LusoTuna Luso7343%43%
5CametáCametá8338%25%
6Sao FranciscoSao Francisco6233%67%
7RemoRemo10330%20%
8Capitao PocoCapitao Poco7229%29%
9Santa RosaSanta Rosa7229%57%
10Amazônia PAAmazônia PA6117%17%
11Bragantino PABragantino PA6117%17%
12Sao Raimundo PASao Raimundo PA6117%50%

Голове на мач в Paraense

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1Amazônia PAAmazônia PA61,171,833,00
2Águia de MarabáÁguia de Marabá71,291,142,43
3RemoRemo101,401,002,40
4CametáCametá81,500,882,38
5Sao Raimundo PASao Raimundo PA61,001,332,33
6Capitao PocoCapitao Poco71,291,002,29
7Bragantino PABragantino PA61,001,172,17
8PaysanduPaysandu101,400,602,00
9Tuna LusoTuna Luso70,571,432,00
10Santa RosaSanta Rosa70,571,291,86
11Sao FranciscoSao Francisco60,670,831,50
12CastanhalCastanhal80,630,751,38

Paraense 2026 в числа: сравнение на отборите

Изиграни са 44 мача от сезон 2026 на Paraense, средно 2,14 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 41% от тях, а 32% са имали три или повече гола.

Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на Remo: 70% от тях. Мачовете на Amazônia PA са най-резултатните - три или повече гола в 67% от тях. Castanhal играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 13% от тях.

Домакините вкарват 1,30 гола на мач, а гостите - 0,84. Класирането е на страницата Класиране Paraense, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Paraense. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.