
Статистика Serie B 2026
Статистика Serie B: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 37 | 25 | 68% | |
| 2 | 36 | 22 | 61% | |
| 3 | 36 | 21 | 58% | |
| 4 | 36 | 21 | 58% | |
| 5 | 37 | 20 | 54% | |
| 6 | 37 | 20 | 54% | |
| 7 | 36 | 19 | 53% | |
| 8 | 36 | 19 | 53% | |
| 9 | 37 | 18 | 49% | |
| 10 | 36 | 17 | 47% | |
| 11 | 36 | 16 | 44% | |
| 12 | 36 | 16 | 44% | |
| 13 | 36 | 15 | 42% | |
| 14 | 36 | 15 | 42% | |
| 15 | 36 | 15 | 42% | |
| 16 | 36 | 15 | 42% | |
| 17 | 36 | 14 | 39% | |
| 18 | 36 | 12 | 33% | |
| 19 | 36 | 12 | 33% | |
| 20 | 36 | 10 | 28% |
Serie B: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 37 | 24 | 65% | |
| 2 | 36 | 23 | 64% | |
| 3 | 37 | 23 | 62% | |
| 4 | 36 | 21 | 58% | |
| 5 | 37 | 19 | 51% | |
| 6 | 36 | 18 | 50% | |
| 7 | 36 | 17 | 47% | |
| 8 | 36 | 15 | 42% | |
| 9 | 36 | 15 | 42% | |
| 10 | 36 | 15 | 42% | |
| 11 | 37 | 15 | 41% | |
| 12 | 36 | 14 | 39% | |
| 13 | 36 | 14 | 39% | |
| 14 | 36 | 14 | 39% | |
| 15 | 36 | 13 | 36% | |
| 16 | 36 | 13 | 36% | |
| 17 | 36 | 13 | 36% | |
| 18 | 36 | 13 | 36% | |
| 19 | 36 | 9 | 25% | |
| 20 | 36 | 8 | 22% |
Суха мрежа в Serie B
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 36 | 23 | 64% | 25% | |
| 2 | 36 | 17 | 47% | 25% | |
| 3 | 36 | 16 | 44% | 25% | |
| 4 | 36 | 14 | 39% | 44% | |
| 5 | 36 | 14 | 39% | 25% | |
| 6 | 36 | 13 | 36% | 28% | |
| 7 | 36 | 13 | 36% | 22% | |
| 8 | 37 | 12 | 32% | 24% | |
| 9 | 36 | 10 | 28% | 36% | |
| 10 | 36 | 10 | 28% | 39% | |
| 11 | 37 | 10 | 27% | 30% | |
| 12 | 37 | 10 | 27% | 14% | |
| 13 | 36 | 9 | 25% | 28% | |
| 14 | 36 | 9 | 25% | 39% | |
| 15 | 36 | 9 | 25% | 19% | |
| 16 | 36 | 8 | 22% | 22% | |
| 17 | 37 | 8 | 22% | 35% | |
| 18 | 36 | 7 | 19% | 33% | |
| 19 | 36 | 6 | 17% | 44% | |
| 20 | 36 | 3 | 8% | 53% |
Голове на мач в Serie B
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 36 | 1,50 | 1,42 | 2,92 | |
| 2 | 37 | 1,22 | 1,57 | 2,78 | |
| 3 | 36 | 0,58 | 2,17 | 2,75 | |
| 4 | 37 | 1,32 | 1,35 | 2,68 | |
| 5 | 36 | 1,78 | 0,86 | 2,64 | |
| 6 | 36 | 1,42 | 1,11 | 2,53 | |
| 7 | 36 | 1,44 | 1,06 | 2,50 | |
| 8 | 37 | 1,35 | 1,14 | 2,49 | |
| 9 | 36 | 1,11 | 1,28 | 2,39 | |
| 10 | 36 | 1,06 | 1,28 | 2,33 | |
| 11 | 36 | 1,17 | 1,14 | 2,31 | |
| 12 | 37 | 1,22 | 1,05 | 2,27 | |
| 13 | 36 | 0,72 | 1,53 | 2,25 | |
| 14 | 36 | 0,92 | 1,28 | 2,19 | |
| 15 | 36 | 1,06 | 1,14 | 2,19 | |
| 16 | 36 | 1,17 | 0,92 | 2,08 | |
| 17 | 36 | 1,19 | 0,86 | 2,06 | |
| 18 | 36 | 1,31 | 0,69 | 2,00 | |
| 19 | 36 | 1,06 | 0,83 | 1,89 | |
| 20 | 36 | 0,92 | 0,83 | 1,75 |
Корнери в Serie B: статистика
Извоювани, допуснати и общо корнери на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Извоювани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 31 | 6,42 | 6,03 | 12,45 | |
| 2 | 34 | 6,68 | 5,09 | 11,76 | |
| 3 | 33 | 5,82 | 5,61 | 11,42 | |
| 4 | 33 | 4,52 | 6,85 | 11,36 | |
| 5 | 31 | 5,29 | 6,03 | 11,32 | |
| 6 | 34 | 5,53 | 5,65 | 11,18 | |
| 7 | 31 | 4,10 | 7,00 | 11,10 | |
| 8 | 33 | 6,76 | 4,27 | 11,03 | |
| 9 | 34 | 5,24 | 5,59 | 10,82 | |
| 10 | 32 | 5,88 | 4,91 | 10,78 | |
| 11 | 34 | 6,15 | 4,56 | 10,71 | |
| 12 | 30 | 5,00 | 5,50 | 10,50 | |
| 13 | 31 | 5,45 | 5,00 | 10,45 | |
| 14 | 34 | 5,68 | 4,76 | 10,44 | |
| 15 | 32 | 5,06 | 5,16 | 10,22 | |
| 16 | 33 | 5,12 | 5,09 | 10,21 | |
| 17 | 33 | 4,55 | 5,42 | 9,97 | |
| 18 | 32 | 5,28 | 4,31 | 9,59 | |
| 19 | 32 | 4,00 | 5,47 | 9,47 | |
| 20 | 31 | 4,19 | 4,74 | 8,94 |
Картони в Serie B: статистика
Жълти и червени картони, получавани от всеки отбор на мач.
| # | Отбор | М | Жълти | Червени | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 31 | 2,97 | 0,39 | 3,35 | |
| 2 | 33 | 2,73 | 0,12 | 2,85 | |
| 3 | 33 | 2,58 | 0,18 | 2,76 | |
| 4 | 32 | 2,66 | 0,09 | 2,75 | |
| 5 | 34 | 2,62 | 0,06 | 2,68 | |
| 6 | 32 | 2,50 | 0,13 | 2,63 | |
| 7 | 30 | 2,33 | 0,20 | 2,53 | |
| 8 | 32 | 2,28 | 0,25 | 2,53 | |
| 9 | 33 | 2,36 | 0,12 | 2,48 | |
| 10 | 31 | 2,39 | 0,03 | 2,42 | |
| 11 | 31 | 2,23 | 0,19 | 2,42 | |
| 12 | 31 | 2,26 | 0,13 | 2,39 | |
| 13 | 33 | 2,33 | 0,03 | 2,36 | |
| 14 | 34 | 2,21 | 0,12 | 2,32 | |
| 15 | 33 | 2,03 | 0,15 | 2,18 | |
| 16 | 34 | 2,12 | 0,03 | 2,15 | |
| 17 | 31 | 2,00 | 0,03 | 2,03 | |
| 18 | 34 | 1,94 | 0,03 | 1,97 | |
| 19 | 34 | 1,85 | 0,06 | 1,91 | |
| 20 | 32 | 1,81 | 0,03 | 1,84 |
Корнерите и картоните идват от официалната статистика на 324 мача.
Съдии в Serie B 2026
Съдии, ръководили приключили мачове от Serie B този сезон, с картони и фаулове на мач.
Средно за първенството: 4,89 картона и 28,6 фаула на мач.
Статистика Serie B 2026: ключовите числа
Изиграни са 362 мача от сезон 2026 на Serie B, средно 2,35 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 47% от тях, а 44% са имали три или повече гола.
Sport Recife има най-висок дял мачове, в които и двата отбора са вкарвали: 68%. Мачовете на Londrina са най-резултатните - три или повече гола в 65% от тях. Criciuma играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 22% от тях. Juventude има най-много мачове със суха мрежа - в 64% от мачовете си.
Мачовете с пълна статистика средно имат 10,7 корнера и 4,8 картона. Criciuma извоюва най-много корнери - 6,8 на мач. Ponte Preta получава най-много картони - 3,4 на мач.
Домакините вкарват 1,34 гола на мач, а гостите - 1,01. Класирането е на страницата Класиране Serie B, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Serie B. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.