Статистика Serie C 2026

БразилияБразилияПървенство2026

Въз основа на 216 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как Serie C се сравнява с други първенства

Статистика Serie C: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1BrusqueBrusque251872%
2Guarani CampinasGuarani Campinas191263%
3Ypiranga-RSYpiranga-RS191263%
4PaysanduPaysandu251560%
5MaringáMaringá271659%
6FigueirenseFigueirense191158%
7FlorestaFloresta251456%
8Inter De LimeiraInter De Limeira251456%
9BarraBarra19947%
10CaxiasCaxias19947%
11MaranhãoMaranhão19947%
12AnápolisAnápolis19842%
13FerroviáriaFerroviária271141%
14Botafogo PBBotafogo PB251040%
15Santa CruzSanta Cruz251040%
16AmazonasAmazonas19737%
17AO ItabaianaAO Itabaiana19737%
18ConfiançaConfiança19737%
19ItuanoItuano19632%
20Volta RedondaVolta Redonda19526%

Serie C: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1Guarani CampinasGuarani Campinas191158%
2Ypiranga-RSYpiranga-RS191158%
3BrusqueBrusque251456%
4FigueirenseFigueirense191053%
5Inter De LimeiraInter De Limeira251352%
6PaysanduPaysandu251352%
7MaringáMaringá271348%
8MaranhãoMaranhão19947%
9AmazonasAmazonas19842%
10BarraBarra19842%
11FlorestaFloresta251040%
12FerroviáriaFerroviária27933%
13Botafogo PBBotafogo PB25832%
14AnápolisAnápolis19632%
15CaxiasCaxias19632%
16ItuanoItuano19632%
17Volta RedondaVolta Redonda19632%
18AO ItabaianaAO Itabaiana19526%
19ConfiançaConfiança19421%
20Santa CruzSanta Cruz25416%

Суха мрежа в Serie C

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1CaxiasCaxias19842%32%
2FerroviáriaFerroviária271141%30%
3Botafogo PBBotafogo PB251040%28%
4AmazonasAmazonas19737%32%
5Volta RedondaVolta Redonda19737%47%
6Inter De LimeiraInter De Limeira25936%20%
7FlorestaFloresta25832%28%
8Santa CruzSanta Cruz25832%28%
9AO ItabaianaAO Itabaiana19632%42%
10FigueirenseFigueirense19632%32%
11Guarani CampinasGuarani Campinas19632%11%
12ItuanoItuano19632%47%
13MaranhãoMaranhão19632%47%
14Ypiranga-RSYpiranga-RS19632%5%
15MaringáMaringá27830%19%
16BarraBarra19526%32%
17PaysanduPaysandu25416%24%
18AnápolisAnápolis19316%47%
19ConfiançaConfiança19316%53%
20BrusqueBrusque25312%16%

Голове на мач в Serie C

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1Guarani CampinasGuarani Campinas191,791,263,05
2BrusqueBrusque251,521,282,80
3MaringáMaringá271,521,262,78
4Ypiranga-RSYpiranga-RS191,421,262,68
5PaysanduPaysandu251,241,402,64
6Inter De LimeiraInter De Limeira251,321,242,56
7AmazonasAmazonas191,111,212,32
8BarraBarra191,111,112,21
9FerroviáriaFerroviária271,260,932,19
10Botafogo PBBotafogo PB251,200,962,16
11AO ItabaianaAO Itabaiana190,741,422,16
12FigueirenseFigueirense191,001,162,16
13AnápolisAnápolis190,891,162,05
14ItuanoItuano190,951,112,05
15FlorestaFloresta251,001,042,04
16Volta RedondaVolta Redonda190,681,322,00
17MaranhãoMaranhão191,000,951,95
18CaxiasCaxias190,890,841,74
19Santa CruzSanta Cruz251,000,721,72
20ConfiançaConfiança190,581,051,63

Съдии в Serie C 2026

Съдии, ръководили приключили мачове от Serie C този сезон, с картони и фаулове на мач.

Serie C 2026 в числа: сравнение на отборите

Изиграни са 216 мача от сезон 2026 на Serie C, средно 2,26 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 49% от тях, а 40% са имали три или повече гола.

Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на Brusque: 72% от тях. Santa Cruz играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 16% от тях. Caxias има най-много мачове със суха мрежа - в 42% от мачовете си.

Домакините вкарват 1,30 гола на мач, а гостите - 0,96. Класирането е на страницата Класиране Serie C, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Serie C. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.