Статистика Cup 2026

ЧехияЧехияКупа2026

Въз основа на 148 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как Cup се сравнява с други първенства

Статистика Cup: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1Polanka nad OdrouPolanka nad Odrou33100%
2Neratovice-ByškoviceNeratovice-Byškovice4375%
3VsetínVsetín4375%
4Bohemians 1905Bohemians 19053267%
5FrýdlantFrýdlant3267%
6KladnoKladno3267%
7Králův DvůrKrálův Dvůr3267%
8Loko VltavínLoko Vltavín3267%
9Meteor PrahaMeteor Praha3267%
10Motorlet PrahaMotorlet Praha3267%
11PříbramPříbram3267%
12SlováckoSlovácko3267%
13Tatran VšechoviceTatran Všechovice3267%
14TřinecTřinec3267%
15Uherský BrodUherský Brod3267%
16Velká BítešVelká Bíteš3267%
17Vysočina JihlavaVysočina Jihlava3267%
18ZabrehZabreh3267%
19HavířovHavířov4250%
20KozloviceKozlovice4250%
21ProstějovProstějov4250%
22VarnsdorfVarnsdorf4250%
23Baník OstravaBaník Ostrava3133%
24Baník SokolovBaník Sokolov3133%
25BzenecBzenec3133%
26Hluboka nad VltavouHluboka nad Vltavou3133%
27KřimiceKřimice3133%
28Mlada BoleslavMlada Boleslav3133%
29PardubicePardubice3133%
30PřepeřePřepeře3133%
31TepliceTeplice3133%
32Viktoria ŽižkovViktoria Žižkov3133%
33VlašimVlašim3133%
34VítkoviceVítkovice4125%
35Dukla PrahaDukla Praha300%
36Horní ŘediceHorní Ředice300%
37Slovan LiberecSlovan Liberec300%
38Sparta BrnoSparta Brno300%
39TáborskoTáborsko300%
40Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno300%

Cup: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1VsetínVsetín44100%
2Baník SokolovBaník Sokolov33100%
3Bohemians 1905Bohemians 190533100%
4Horní ŘediceHorní Ředice33100%
5Králův DvůrKrálův Dvůr33100%
6Meteor PrahaMeteor Praha33100%
7Mlada BoleslavMlada Boleslav33100%
8Motorlet PrahaMotorlet Praha33100%
9SlováckoSlovácko33100%
10TřinecTřinec33100%
11Vysočina JihlavaVysočina Jihlava33100%
12ZabrehZabreh33100%
13Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno33100%
14HavířovHavířov4375%
15Neratovice-ByškoviceNeratovice-Byškovice4375%
16Dukla PrahaDukla Praha3267%
17FrýdlantFrýdlant3267%
18KladnoKladno3267%
19KřimiceKřimice3267%
20Loko VltavínLoko Vltavín3267%
21PardubicePardubice3267%
22PřepeřePřepeře3267%
23TáborskoTáborsko3267%
24Tatran VšechoviceTatran Všechovice3267%
25TepliceTeplice3267%
26Viktoria ŽižkovViktoria Žižkov3267%
27VlašimVlašim3267%
28KozloviceKozlovice4250%
29ProstějovProstějov4250%
30VarnsdorfVarnsdorf4250%
31VítkoviceVítkovice4250%
32Baník OstravaBaník Ostrava3133%
33BzenecBzenec3133%
34Hluboka nad VltavouHluboka nad Vltavou3133%
35Polanka nad OdrouPolanka nad Odrou3133%
36PříbramPříbram3133%
37Sparta BrnoSparta Brno3133%
38Uherský BrodUherský Brod3133%
39Velká BítešVelká Bíteš3133%
40Slovan LiberecSlovan Liberec300%

Суха мрежа в Cup

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1Slovan LiberecSlovan Liberec33100%0%
2Baník OstravaBaník Ostrava3267%0%
3BzenecBzenec3267%0%
4Dukla PrahaDukla Praha3267%33%
5Horní ŘediceHorní Ředice3267%33%
6KřimiceKřimice3267%0%
7Mlada BoleslavMlada Boleslav3267%0%
8PardubicePardubice3267%0%
9Sparta BrnoSparta Brno3267%33%
10TáborskoTáborsko3267%33%
11Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno3267%33%
12ProstějovProstějov4250%0%
13VarnsdorfVarnsdorf4250%25%
14VítkoviceVítkovice4250%25%
15Baník SokolovBaník Sokolov3133%33%
16Bohemians 1905Bohemians 19053133%0%
17Hluboka nad VltavouHluboka nad Vltavou3133%33%
18KladnoKladno3133%0%
19Loko VltavínLoko Vltavín3133%0%
20PřepeřePřepeře3133%33%
21PříbramPříbram3133%0%
22SlováckoSlovácko3133%0%
23TepliceTeplice3133%33%
24Velká BítešVelká Bíteš3133%0%
25Viktoria ŽižkovViktoria Žižkov3133%33%
26VlašimVlašim3133%33%
27Vysočina JihlavaVysočina Jihlava3133%0%
28HavířovHavířov4125%25%
29KozloviceKozlovice4125%50%
30Neratovice-ByškoviceNeratovice-Byškovice400%25%
31VsetínVsetín400%25%
32FrýdlantFrýdlant300%33%
33Králův DvůrKrálův Dvůr300%33%
34Meteor PrahaMeteor Praha300%33%
35Motorlet PrahaMotorlet Praha300%33%
36Polanka nad OdrouPolanka nad Odrou300%0%
37Tatran VšechoviceTatran Všechovice300%33%
38TřinecTřinec300%33%
39Uherský BrodUherský Brod300%33%
40ZabrehZabreh300%33%

Голове на мач в Cup

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno34,331,335,67
2Neratovice-ByškoviceNeratovice-Byškovice43,751,755,50
3Vysočina JihlavaVysočina Jihlava33,002,335,33
4Bohemians 1905Bohemians 190533,331,675,00
5FrýdlantFrýdlant31,004,005,00
6Králův DvůrKrálův Dvůr32,672,335,00
7Motorlet PrahaMotorlet Praha32,672,335,00
8ZabrehZabreh32,332,675,00
9Meteor PrahaMeteor Praha32,672,004,67
10VsetínVsetín42,502,004,50
11Baník OstravaBaník Ostrava34,000,334,33
12KladnoKladno33,001,334,33
13PardubicePardubice34,000,334,33
14Viktoria ŽižkovViktoria Žižkov32,002,334,33
15Loko VltavínLoko Vltavín32,002,004,00
16Mlada BoleslavMlada Boleslav33,330,674,00
17PřepeřePřepeře32,331,674,00
18SlováckoSlovácko32,331,674,00
19Sparta BrnoSparta Brno31,003,004,00
20KozloviceKozlovice41,252,503,75
21Horní ŘediceHorní Ředice32,001,673,67
22KřimiceKřimice33,000,673,67
23TřinecTřinec32,001,673,67
24VlašimVlašim32,331,333,67
25HavířovHavířov42,001,503,50
26ProstějovProstějov43,000,503,50
27VarnsdorfVarnsdorf42,001,503,50
28Baník SokolovBaník Sokolov32,001,333,33
29Polanka nad OdrouPolanka nad Odrou32,331,003,33
30TáborskoTáborsko31,671,673,33
31VítkoviceVítkovice42,001,003,00
32Dukla PrahaDukla Praha32,670,333,00
33Tatran VšechoviceTatran Všechovice31,002,003,00
34TepliceTeplice32,330,673,00
35Uherský BrodUherský Brod31,331,673,00
36BzenecBzenec31,331,332,67
37Hluboka nad VltavouHluboka nad Vltavou31,331,332,67
38PříbramPříbram31,331,002,33
39Velká BítešVelká Bíteš31,331,002,33
40Slovan LiberecSlovan Liberec31,670,001,67

Cup 2026 в числа: сравнение на отборите

Изиграни са 148 мача от сезон 2026 на Cup, средно 3,74 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 52% от тях, а 66% са имали три или повече гола.

Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на Polanka nad Odrou: 100% от тях. Slovan Liberec играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 0% от тях. Slovan Liberec има най-много мачове със суха мрежа - в 100% от мачовете си.

Домакините вкарват 1,16 гола на мач, а гостите - 2,59. Прогнозите за мачовете са на страницата Прогнози Cup. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.