
Статистика Copa Chile 2026
Статистика Copa Chile: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 6 | 100% | |
| 2 | 6 | 5 | 83% | |
| 3 | 6 | 5 | 83% | |
| 4 | 10 | 8 | 80% | |
| 5 | 8 | 6 | 75% | |
| 6 | 7 | 5 | 71% | |
| 7 | 6 | 4 | 67% | |
| 8 | 6 | 4 | 67% | |
| 9 | 6 | 4 | 67% | |
| 10 | 6 | 4 | 67% | |
| 11 | 8 | 5 | 63% | |
| 12 | 8 | 5 | 63% | |
| 13 | 8 | 5 | 63% | |
| 14 | 9 | 5 | 56% | |
| 15 | 10 | 5 | 50% | |
| 16 | 8 | 4 | 50% | |
| 17 | 8 | 4 | 50% | |
| 18 | 6 | 3 | 50% | |
| 19 | 6 | 3 | 50% | |
| 20 | 6 | 3 | 50% | |
| 21 | 6 | 3 | 50% | |
| 22 | 6 | 3 | 50% | |
| 23 | 9 | 4 | 44% | |
| 24 | 10 | 4 | 40% | |
| 25 | 8 | 3 | 38% | |
| 26 | 9 | 3 | 33% | |
| 27 | 6 | 2 | 33% | |
| 28 | 6 | 2 | 33% | |
| 29 | 6 | 2 | 33% | |
| 30 | 10 | 3 | 30% | |
| 31 | 10 | 3 | 30% | |
| 32 | 6 | 1 | 17% |
Copa Chile: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 6 | 100% | |
| 2 | 6 | 5 | 83% | |
| 3 | 6 | 5 | 83% | |
| 4 | 8 | 6 | 75% | |
| 5 | 8 | 6 | 75% | |
| 6 | 7 | 5 | 71% | |
| 7 | 10 | 7 | 70% | |
| 8 | 6 | 4 | 67% | |
| 9 | 6 | 4 | 67% | |
| 10 | 6 | 4 | 67% | |
| 11 | 6 | 4 | 67% | |
| 12 | 6 | 4 | 67% | |
| 13 | 8 | 5 | 63% | |
| 14 | 8 | 5 | 63% | |
| 15 | 8 | 5 | 63% | |
| 16 | 10 | 6 | 60% | |
| 17 | 10 | 5 | 50% | |
| 18 | 8 | 4 | 50% | |
| 19 | 6 | 3 | 50% | |
| 20 | 6 | 3 | 50% | |
| 21 | 6 | 3 | 50% | |
| 22 | 6 | 3 | 50% | |
| 23 | 9 | 4 | 44% | |
| 24 | 10 | 4 | 40% | |
| 25 | 8 | 3 | 38% | |
| 26 | 9 | 3 | 33% | |
| 27 | 9 | 3 | 33% | |
| 28 | 6 | 2 | 33% | |
| 29 | 6 | 2 | 33% | |
| 30 | 10 | 3 | 30% | |
| 31 | 6 | 1 | 17% | |
| 32 | 6 | 1 | 17% |
Суха мрежа в Copa Chile
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 7 | 70% | 10% | |
| 2 | 9 | 4 | 44% | 0% | |
| 3 | 9 | 4 | 44% | 33% | |
| 4 | 10 | 4 | 40% | 20% | |
| 5 | 10 | 4 | 40% | 30% | |
| 6 | 8 | 3 | 38% | 13% | |
| 7 | 8 | 3 | 38% | 25% | |
| 8 | 9 | 3 | 33% | 22% | |
| 9 | 6 | 2 | 33% | 33% | |
| 10 | 6 | 2 | 33% | 17% | |
| 11 | 10 | 3 | 30% | 30% | |
| 12 | 7 | 2 | 29% | 0% | |
| 13 | 8 | 2 | 25% | 38% | |
| 14 | 8 | 2 | 25% | 25% | |
| 15 | 8 | 2 | 25% | 13% | |
| 16 | 8 | 2 | 25% | 25% | |
| 17 | 10 | 2 | 20% | 0% | |
| 18 | 6 | 1 | 17% | 83% | |
| 19 | 6 | 1 | 17% | 50% | |
| 20 | 6 | 1 | 17% | 17% | |
| 21 | 6 | 1 | 17% | 50% | |
| 22 | 6 | 1 | 17% | 17% | |
| 23 | 6 | 1 | 17% | 67% | |
| 24 | 6 | 1 | 17% | 33% | |
| 25 | 6 | 1 | 17% | 33% | |
| 26 | 6 | 1 | 17% | 17% | |
| 27 | 8 | 1 | 13% | 38% | |
| 28 | 6 | 0 | 0% | 0% | |
| 29 | 6 | 0 | 0% | 50% | |
| 30 | 6 | 0 | 0% | 17% | |
| 31 | 6 | 0 | 0% | 33% | |
| 32 | 6 | 0 | 0% | 33% |
Голове на мач в Copa Chile
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 1,17 | 3,00 | 4,17 | |
| 2 | 6 | 1,83 | 1,83 | 3,67 | |
| 3 | 6 | 2,00 | 1,50 | 3,50 | |
| 4 | 6 | 1,83 | 1,67 | 3,50 | |
| 5 | 6 | 0,83 | 2,50 | 3,33 | |
| 6 | 6 | 1,33 | 2,00 | 3,33 | |
| 7 | 8 | 1,75 | 1,38 | 3,13 | |
| 8 | 8 | 1,88 | 1,25 | 3,13 | |
| 9 | 9 | 2,00 | 1,11 | 3,11 | |
| 10 | 10 | 2,10 | 1,00 | 3,10 | |
| 11 | 10 | 1,90 | 1,10 | 3,00 | |
| 12 | 8 | 1,63 | 1,38 | 3,00 | |
| 13 | 7 | 1,57 | 1,43 | 3,00 | |
| 14 | 8 | 1,25 | 1,63 | 2,88 | |
| 15 | 6 | 1,17 | 1,67 | 2,83 | |
| 16 | 6 | 1,00 | 1,83 | 2,83 | |
| 17 | 10 | 2,00 | 0,80 | 2,80 | |
| 18 | 6 | 1,17 | 1,50 | 2,67 | |
| 19 | 9 | 1,56 | 1,00 | 2,56 | |
| 20 | 10 | 1,60 | 0,90 | 2,50 | |
| 21 | 6 | 0,33 | 2,17 | 2,50 | |
| 22 | 6 | 0,67 | 1,83 | 2,50 | |
| 23 | 8 | 1,13 | 1,25 | 2,38 | |
| 24 | 8 | 1,38 | 1,00 | 2,38 | |
| 25 | 6 | 1,00 | 1,33 | 2,33 | |
| 26 | 10 | 1,10 | 1,20 | 2,30 | |
| 27 | 6 | 0,50 | 1,67 | 2,17 | |
| 28 | 8 | 1,13 | 1,00 | 2,13 | |
| 29 | 9 | 1,56 | 0,56 | 2,11 | |
| 30 | 6 | 0,67 | 1,33 | 2,00 | |
| 31 | 6 | 0,67 | 1,17 | 1,83 | |
| 32 | 6 | 0,33 | 1,17 | 1,50 |
Съдии в Copa Chile 2026
Съдии, ръководили приключили мачове от Copa Chile този сезон, с картони и фаулове на мач.
Copa Chile 2026 в числа: сравнение на отборите
Изиграни са 118 мача от сезон 2026 на Copa Chile, средно 2,75 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 53% от тях, а 54% са имали три или повече гола.
Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на Deportes Limache: 100% от тях. Мачовете на Santiago Wanderers са най-резултатните - три или повече гола в 100% от тях. Colo Colo има най-много мачове със суха мрежа - в 70% от мачовете си.
Домакините вкарват 1,54 гола на мач, а гостите - 1,20. Прогнозите за мачовете са на страницата Прогнози Copa Chile. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.