
Статистика 3. Division 2026
Статистика 3. Division: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 11 | 79% | |
| 2 | 14 | 11 | 79% | |
| 3 | 14 | 11 | 79% | |
| 4 | 14 | 10 | 71% | |
| 5 | 14 | 10 | 71% | |
| 6 | 14 | 10 | 71% | |
| 7 | 14 | 9 | 64% | |
| 8 | 14 | 9 | 64% | |
| 9 | 14 | 9 | 64% | |
| 10 | 14 | 7 | 50% | |
| 11 | 14 | 7 | 50% | |
| 12 | 14 | 6 | 43% |
3. Division: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 13 | 93% | |
| 2 | 14 | 12 | 86% | |
| 3 | 14 | 10 | 71% | |
| 4 | 14 | 10 | 71% | |
| 5 | 14 | 9 | 64% | |
| 6 | 14 | 9 | 64% | |
| 7 | 14 | 9 | 64% | |
| 8 | 14 | 9 | 64% | |
| 9 | 14 | 8 | 57% | |
| 10 | 14 | 8 | 57% | |
| 11 | 14 | 7 | 50% | |
| 12 | 14 | 6 | 43% |
Суха мрежа в 3. Division
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 7 | 50% | 7% | |
| 2 | 14 | 3 | 21% | 14% | |
| 3 | 14 | 3 | 21% | 14% | |
| 4 | 14 | 3 | 21% | 7% | |
| 5 | 14 | 3 | 21% | 14% | |
| 6 | 14 | 3 | 21% | 43% | |
| 7 | 14 | 3 | 21% | 14% | |
| 8 | 14 | 2 | 14% | 7% | |
| 9 | 14 | 2 | 14% | 29% | |
| 10 | 14 | 1 | 7% | 14% | |
| 11 | 14 | 1 | 7% | 43% | |
| 12 | 14 | 1 | 7% | 21% |
Голове на мач в 3. Division
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 2,29 | 1,71 | 4,00 | |
| 2 | 14 | 1,29 | 2,64 | 3,93 | |
| 3 | 14 | 1,21 | 2,64 | 3,86 | |
| 4 | 14 | 2,29 | 1,43 | 3,71 | |
| 5 | 14 | 1,64 | 1,71 | 3,36 | |
| 6 | 14 | 2,07 | 1,21 | 3,29 | |
| 7 | 14 | 1,64 | 1,64 | 3,29 | |
| 8 | 14 | 1,71 | 1,57 | 3,29 | |
| 9 | 14 | 1,29 | 1,50 | 2,79 | |
| 10 | 14 | 1,57 | 1,21 | 2,79 | |
| 11 | 14 | 1,21 | 1,57 | 2,79 | |
| 12 | 14 | 1,43 | 0,79 | 2,21 |
Статистика 3. Division 2026: ключовите числа
Изиграни са 84 мача от сезон 2026 на 3. Division, средно 3,27 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 65% от тях, а 65% са имали три или повече гола.
Мачовете на Holstebro са най-резултатните - три или повече гола в 93% от тях. Vanløse играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 43% от тях. Vanløse има най-много мачове със суха мрежа - в 50% от мачовете си.
Домакините вкарват 1,86 гола на мач, а гостите - 1,42. Класирането е на страницата Класиране 3. Division, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози 3. Division. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.