Статистика First NL 2026

ХърватияХърватияПървенство2026

Въз основа на 96 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как First NL се сравнява с други първенства

Статистика First NL: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1Dubrava ZagrebDubrava Zagreb12867%
2VukovarVukovar12867%
3DugopoljeDugopolje12758%
4Jadran LPJadran LP12758%
5Segesta SisakSegesta Sisak12758%
6Bsk Bijelo BrdoBsk Bijelo Brdo12650%
7HNK CibaliaHNK Cibalia12650%
8Karlovac 1919Karlovac 191912650%
9KustosijaKustosija12650%
10OpatijaOpatija12650%
11SesveteSesvete12650%
12Croatia ZmijavciCroatia Zmijavci12542%
13Dinamo Zagreb U21Dinamo Zagreb U2112542%
14Mladost ŽdraloviMladost Ždralovi12542%
15HrvaceHrvace12433%
16Orijent 1919Orijent 191912433%

First NL: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1Dubrava ZagrebDubrava Zagreb12758%
2DugopoljeDugopolje12758%
3HrvaceHrvace12758%
4Dinamo Zagreb U21Dinamo Zagreb U2112650%
5Karlovac 1919Karlovac 191912650%
6OpatijaOpatija12650%
7SesveteSesvete12650%
8VukovarVukovar12650%
9Bsk Bijelo BrdoBsk Bijelo Brdo12542%
10Croatia ZmijavciCroatia Zmijavci12542%
11Mladost ŽdraloviMladost Ždralovi12542%
12Orijent 1919Orijent 191912542%
13Segesta SisakSegesta Sisak12542%
14HNK CibaliaHNK Cibalia12433%
15Jadran LPJadran LP12433%
16KustosijaKustosija12433%

Суха мрежа във First NL

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1Mladost ŽdraloviMladost Ždralovi12650%17%
2Bsk Bijelo BrdoBsk Bijelo Brdo12542%17%
3Croatia ZmijavciCroatia Zmijavci12542%17%
4HNK CibaliaHNK Cibalia12542%25%
5Orijent 1919Orijent 191912542%42%
6HrvaceHrvace12433%50%
7KustosijaKustosija12433%33%
8OpatijaOpatija12433%17%
9Dubrava ZagrebDubrava Zagreb12325%25%
10Jadran LPJadran LP12325%17%
11SesveteSesvete12325%33%
12Dinamo Zagreb U21Dinamo Zagreb U2112217%42%
13DugopoljeDugopolje12217%42%
14Segesta SisakSegesta Sisak12217%33%
15VukovarVukovar12217%17%
16Karlovac 1919Karlovac 19191218%42%

Голове на мач във First NL

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1VukovarVukovar121,671,923,58
2Dinamo Zagreb U21Dinamo Zagreb U21121,421,422,83
3DugopoljeDugopolje121,171,582,75
4Jadran LPJadran LP121,581,172,75
5Karlovac 1919Karlovac 1919121,081,672,75
6Bsk Bijelo BrdoBsk Bijelo Brdo121,251,332,58
7Segesta SisakSegesta Sisak121,421,172,58
8Croatia ZmijavciCroatia Zmijavci121,501,002,50
9SesveteSesvete121,331,082,42
10Dubrava ZagrebDubrava Zagreb121,081,252,33
11OpatijaOpatija121,081,252,33
12HrvaceHrvace120,921,332,25
13Orijent 1919Orijent 1919121,081,082,17
14Mladost ŽdraloviMladost Ždralovi121,170,832,00
15HNK CibaliaHNK Cibalia121,000,921,92
16KustosijaKustosija121,080,831,92

First NL 2026 в числа: сравнение на отборите

Изиграни са 96 мача от сезон 2026 на First NL, средно 2,48 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 50% от тях, а 46% са имали три или повече гола.

Mladost Ždralovi има най-много мачове със суха мрежа - в 50% от мачовете си.

Домакините вкарват 1,31 гола на мач, а гостите - 1,17. Класирането е на страницата Класиране First NL, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози First NL. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.