
Статистика HNL 2026
Статистика HNL: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 9 | 75% | |
| 2 | 11 | 7 | 64% | |
| 3 | 13 | 8 | 62% | |
| 4 | 13 | 7 | 54% | |
| 5 | 13 | 7 | 54% | |
| 6 | 13 | 7 | 54% | |
| 7 | 12 | 6 | 50% | |
| 8 | 13 | 6 | 46% | |
| 9 | 13 | 6 | 46% | |
| 10 | 13 | 5 | 38% |
HNL: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 73% | |
| 2 | 13 | 9 | 69% | |
| 3 | 13 | 9 | 69% | |
| 4 | 13 | 9 | 69% | |
| 5 | 13 | 9 | 69% | |
| 6 | 12 | 8 | 67% | |
| 7 | 13 | 7 | 54% | |
| 8 | 13 | 6 | 46% | |
| 9 | 13 | 6 | 46% | |
| 10 | 12 | 5 | 42% |
Суха мрежа в HNL
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 7 | 54% | 8% | |
| 2 | 12 | 5 | 42% | 25% | |
| 3 | 13 | 4 | 31% | 31% | |
| 4 | 11 | 3 | 27% | 9% | |
| 5 | 13 | 3 | 23% | 46% | |
| 6 | 13 | 3 | 23% | 23% | |
| 7 | 13 | 3 | 23% | 23% | |
| 8 | 12 | 2 | 17% | 17% | |
| 9 | 13 | 2 | 15% | 38% | |
| 10 | 13 | 1 | 8% | 38% |
Голове на мач в HNL
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 1,46 | 2,15 | 3,62 | |
| 2 | 11 | 2,27 | 1,27 | 3,55 | |
| 3 | 13 | 1,85 | 1,46 | 3,31 | |
| 4 | 13 | 1,23 | 2,08 | 3,31 | |
| 5 | 12 | 1,58 | 1,50 | 3,08 | |
| 6 | 13 | 1,69 | 1,38 | 3,08 | |
| 7 | 13 | 2,08 | 0,85 | 2,92 | |
| 8 | 13 | 0,77 | 1,92 | 2,69 | |
| 9 | 13 | 1,08 | 1,62 | 2,69 | |
| 10 | 12 | 1,33 | 0,92 | 2,25 |
Корнери в HNL: статистика
Извоювани, допуснати и общо корнери на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Извоювани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 5,00 | 5,92 | 10,92 | |
| 2 | 12 | 4,58 | 5,83 | 10,42 | |
| 3 | 13 | 4,46 | 5,62 | 10,08 | |
| 4 | 12 | 4,83 | 5,17 | 10,00 | |
| 5 | 13 | 3,46 | 6,46 | 9,92 | |
| 6 | 11 | 6,55 | 3,00 | 9,55 | |
| 7 | 12 | 6,67 | 2,67 | 9,33 | |
| 8 | 12 | 3,83 | 5,17 | 9,00 | |
| 9 | 12 | 4,00 | 4,83 | 8,83 | |
| 10 | 13 | 4,62 | 2,85 | 7,46 |
Картони в HNL: статистика
Жълти и червени картони, получавани от всеки отбор на мач.
| # | Отбор | М | Жълти | Червени | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 2,58 | 0,33 | 2,92 | |
| 2 | 13 | 2,46 | 0,23 | 2,69 | |
| 3 | 12 | 2,17 | 0,08 | 2,25 | |
| 4 | 12 | 2,08 | 0,00 | 2,08 | |
| 5 | 13 | 2,08 | 0,00 | 2,08 | |
| 6 | 12 | 1,67 | 0,17 | 1,83 | |
| 7 | 12 | 1,58 | 0,25 | 1,83 | |
| 8 | 11 | 1,55 | 0,18 | 1,73 | |
| 9 | 12 | 1,50 | 0,08 | 1,58 | |
| 10 | 13 | 1,46 | 0,00 | 1,46 |
Корнерите и картоните идват от официалната статистика на 61 мача.
Съдии в HNL 2026
Съдии, ръководили приключили мачове от HNL този сезон, с картони и фаулове на мач.
| Съдия | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове |
|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 3,20 | 3,00 | 0,20 | 22,0 | |
| 6 | 4,33 | 3,83 | 0,50 | 26,3 | |
| 6 | 4,80 | 4,20 | 0,60 | 30,8 | |
| 5 | 3,80 | 3,40 | 0,40 | 22,0 | |
| 5 | 4,40 | 4,00 | 0,40 | 26,2 | |
| 4 | 2,75 | 2,75 | 0,00 | 27,8 | |
| 4 | 4,25 | 4,25 | 0,00 | 30,0 | |
| 3 | 4,67 | 4,33 | 0,33 | 27,3 | |
| 3 | 2,67 | 2,33 | 0,33 | 24,3 | |
| 3 | 3,67 | 3,67 | 0,00 | 23,0 | |
| 3 | 3,33 | 3,33 | 0,00 | 29,0 | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - |
Средно за първенството: 3,98 картона и 26,0 фаула на мач.
Статистика HNL 2026: ключовите числа
Изиграни са 63 мача от сезон 2026 на HNL, средно 3,05 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 54% от тях, а 60% са имали три или повече гола.
HNK Rijeka има най-висок дял мачове, в които и двата отбора са вкарвали: 75%. Мачовете на Dinamo Zagreb са най-резултатните - три или повече гола в 73% от тях. NK Varazdin играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 42% от тях. HNK Hajduk Split има най-много мачове със суха мрежа - в 54% от мачовете си.
Мачовете с пълна статистика средно имат 9,5 корнера и 4,1 картона. HNK Rijeka извоюва най-много корнери - 6,7 на мач. NK Lokomotiva Zagreb получава най-много картони - 2,9 на мач.
Домакините вкарват 1,75 гола на мач, а гостите - 1,30. Класирането е на страницата Класиране HNL, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози HNL. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.