Статистика Second NL 2026

ХърватияХърватияПървенство2026

Въз основа на 88 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как Second NL се сравнява с други първенства

Статистика Second NL: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1ZagoraZagora11982%
2BjelovarBjelovar11764%
3SolinSolin11764%
4JarunJarun10660%
5Inter ZapresicInter Zapresic12758%
6UljanikUljanik12758%
7Grobničan ČavleGrobničan Čavle11655%
8LuckoLucko11655%
9Slavonija PožegaSlavonija Požega11655%
10Hrvatski DragovoljacHrvatski Dragovoljac11545%
11KoprivnicaKoprivnica11545%
12KriževciKriževci11545%
13TrnjeTrnje11545%
14Uskok KlisUskok Klis10440%
15Varteks VaraždinVarteks Varaždin11436%
16Dugo SeloDugo Selo11327%

Second NL: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1Inter ZapresicInter Zapresic12975%
2UljanikUljanik12975%
3BjelovarBjelovar11873%
4ZagoraZagora11873%
5Grobničan ČavleGrobničan Čavle11764%
6JarunJarun10660%
7Uskok KlisUskok Klis10660%
8Hrvatski DragovoljacHrvatski Dragovoljac11655%
9KoprivnicaKoprivnica11655%
10KriževciKriževci11655%
11Slavonija PožegaSlavonija Požega11655%
12TrnjeTrnje11655%
13Dugo SeloDugo Selo11545%
14SolinSolin11545%
15Varteks VaraždinVarteks Varaždin11545%
16LuckoLucko11436%

Суха мрежа в Second NL

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1Dugo SeloDugo Selo11655%27%
2Uskok KlisUskok Klis10550%10%
3TrnjeTrnje11545%18%
4JarunJarun10440%0%
5KriževciKriževci11436%18%
6BjelovarBjelovar11327%18%
7SolinSolin11327%9%
8Inter ZapresicInter Zapresic12325%25%
9Grobničan ČavleGrobničan Čavle11218%27%
10Hrvatski DragovoljacHrvatski Dragovoljac11218%36%
11Slavonija PožegaSlavonija Požega11218%27%
12UljanikUljanik12217%25%
13LuckoLucko1119%36%
14Varteks VaraždinVarteks Varaždin1119%55%
15ZagoraZagora1119%9%
16KoprivnicaKoprivnica1100%55%

Голове на мач в Second NL

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1ZagoraZagora112,362,184,55
2BjelovarBjelovar112,181,733,91
3UljanikUljanik121,831,833,67
4Grobničan ČavleGrobničan Čavle111,452,093,55
5JarunJarun102,001,403,40
6Slavonija PožegaSlavonija Požega111,731,643,36
7KoprivnicaKoprivnica110,912,363,27
8Uskok KlisUskok Klis102,300,803,10
9Inter ZapresicInter Zapresic121,421,583,00
10Hrvatski DragovoljacHrvatski Dragovoljac111,361,643,00
11KriževciKriževci111,361,452,82
12TrnjeTrnje111,451,272,73
13SolinSolin111,451,182,64
14Varteks VaraždinVarteks Varaždin110,731,642,36
15LuckoLucko111,001,272,27
16Dugo SeloDugo Selo111,450,732,18

Статистика Second NL 2026: ключовите числа

Изиграни са 88 мача от сезон 2026 на Second NL, средно 3,11 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 52% от тях, а 58% са имали три или повече гола.

Zagora има най-висок дял мачове, в които и двата отбора са вкарвали: 82%. Lucko играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 36% от тях. Dugo Selo има най-много мачове със суха мрежа - в 55% от мачовете си.

Домакините вкарват 1,64 гола на мач, а гостите - 1,48. Класирането е на страницата Класиране Second NL, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Second NL. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.