
Статистика AIFF Super Cup 2026
Статистика AIFF Super Cup: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 100% | |
| 2 | 3 | 2 | 67% | |
| 3 | 3 | 2 | 67% | |
| 4 | 4 | 2 | 50% | |
| 5 | 5 | 2 | 40% | |
| 6 | 5 | 2 | 40% | |
| 7 | 3 | 1 | 33% | |
| 8 | 3 | 1 | 33% | |
| 9 | 3 | 1 | 33% | |
| 10 | 3 | 1 | 33% | |
| 11 | 4 | 1 | 25% | |
| 12 | 3 | 0 | 0% | |
| 13 | 3 | 0 | 0% | |
| 14 | 3 | 0 | 0% | |
| 15 | 3 | 0 | 0% | |
| 16 | 3 | 0 | 0% |
AIFF Super Cup: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 100% | |
| 2 | 3 | 3 | 100% | |
| 3 | 3 | 3 | 100% | |
| 4 | 4 | 3 | 75% | |
| 5 | 3 | 2 | 67% | |
| 6 | 3 | 2 | 67% | |
| 7 | 5 | 3 | 60% | |
| 8 | 5 | 3 | 60% | |
| 9 | 4 | 2 | 50% | |
| 10 | 3 | 1 | 33% | |
| 11 | 3 | 1 | 33% | |
| 12 | 3 | 1 | 33% | |
| 13 | 3 | 1 | 33% | |
| 14 | 3 | 1 | 33% | |
| 15 | 3 | 1 | 33% | |
| 16 | 3 | 0 | 0% |
Суха мрежа в AIFF Super Cup
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 100% | 67% | |
| 2 | 3 | 3 | 100% | 33% | |
| 3 | 4 | 3 | 75% | 25% | |
| 4 | 3 | 2 | 67% | 33% | |
| 5 | 5 | 3 | 60% | 40% | |
| 6 | 5 | 3 | 60% | 20% | |
| 7 | 3 | 1 | 33% | 33% | |
| 8 | 3 | 1 | 33% | 67% | |
| 9 | 3 | 1 | 33% | 33% | |
| 10 | 3 | 1 | 33% | 33% | |
| 11 | 4 | 1 | 25% | 25% | |
| 12 | 3 | 0 | 0% | 67% | |
| 13 | 3 | 0 | 0% | 67% | |
| 14 | 3 | 0 | 0% | 100% | |
| 15 | 3 | 0 | 0% | 0% | |
| 16 | 3 | 0 | 0% | 33% |
Голове на мач в AIFF Super Cup
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 1,00 | 3,00 | 4,00 | |
| 2 | 3 | 2,00 | 1,67 | 3,67 | |
| 3 | 3 | 1,00 | 2,33 | 3,33 | |
| 4 | 3 | 0,67 | 2,33 | 3,00 | |
| 5 | 3 | 0,33 | 2,33 | 2,67 | |
| 6 | 3 | 1,33 | 1,33 | 2,67 | |
| 7 | 3 | 0,00 | 2,67 | 2,67 | |
| 8 | 4 | 1,75 | 0,75 | 2,50 | |
| 9 | 4 | 1,50 | 1,00 | 2,50 | |
| 10 | 5 | 1,80 | 0,60 | 2,40 | |
| 11 | 5 | 1,60 | 0,60 | 2,20 | |
| 12 | 3 | 2,00 | 0,00 | 2,00 | |
| 13 | 3 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | |
| 14 | 3 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | |
| 15 | 3 | 1,33 | 0,33 | 1,67 | |
| 16 | 3 | 0,67 | 0,00 | 0,67 |
Съдии в AIFF Super Cup 2026
Съдии, ръководили приключили мачове от AIFF Super Cup този сезон, с картони и фаулове на мач.
AIFF Super Cup 2026 в числа: сравнение на отборите
Изиграни са 27 мача от сезон 2026 на AIFF Super Cup, средно 2,48 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 33% от тях, а 56% са имали три или повече гола.
Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на NorthEast United: 100% от тях. ATK Mohun Bagan играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 0% от тях.
Домакините вкарват 1,33 гола на мач, а гостите - 1,15. Прогнозите за мачовете са на страницата Прогнози AIFF Super Cup. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.