
Статистика Segunda División 2026
Статистика Segunda División: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 9 | 69% | |
| 2 | 13 | 9 | 69% | |
| 3 | 12 | 8 | 67% | |
| 4 | 12 | 8 | 67% | |
| 5 | 13 | 8 | 62% | |
| 6 | 13 | 8 | 62% | |
| 7 | 13 | 8 | 62% | |
| 8 | 13 | 8 | 62% | |
| 9 | 12 | 7 | 58% | |
| 10 | 12 | 7 | 58% | |
| 11 | 12 | 7 | 58% | |
| 12 | 12 | 7 | 58% | |
| 13 | 13 | 7 | 54% | |
| 14 | 13 | 7 | 54% | |
| 15 | 12 | 6 | 50% | |
| 16 | 12 | 6 | 50% | |
| 17 | 12 | 5 | 42% | |
| 18 | 13 | 5 | 38% | |
| 19 | 13 | 5 | 38% | |
| 20 | 12 | 4 | 33% | |
| 21 | 12 | 4 | 33% | |
| 22 | 12 | 3 | 25% |
Segunda División: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 10 | 77% | |
| 2 | 12 | 8 | 67% | |
| 3 | 13 | 8 | 62% | |
| 4 | 13 | 8 | 62% | |
| 5 | 13 | 8 | 62% | |
| 6 | 13 | 8 | 62% | |
| 7 | 12 | 7 | 58% | |
| 8 | 12 | 7 | 58% | |
| 9 | 12 | 7 | 58% | |
| 10 | 12 | 7 | 58% | |
| 11 | 13 | 7 | 54% | |
| 12 | 13 | 7 | 54% | |
| 13 | 12 | 6 | 50% | |
| 14 | 12 | 6 | 50% | |
| 15 | 13 | 6 | 46% | |
| 16 | 12 | 5 | 42% | |
| 17 | 13 | 5 | 38% | |
| 18 | 13 | 5 | 38% | |
| 19 | 12 | 4 | 33% | |
| 20 | 12 | 4 | 33% | |
| 21 | 12 | 4 | 33% | |
| 22 | 12 | 3 | 25% |
Суха мрежа в Segunda División
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 7 | 58% | 17% | |
| 2 | 12 | 6 | 50% | 33% | |
| 3 | 13 | 6 | 46% | 15% | |
| 4 | 12 | 5 | 42% | 17% | |
| 5 | 12 | 5 | 42% | 42% | |
| 6 | 13 | 5 | 38% | 23% | |
| 7 | 12 | 4 | 33% | 8% | |
| 8 | 12 | 4 | 33% | 17% | |
| 9 | 12 | 4 | 33% | 42% | |
| 10 | 13 | 4 | 31% | 23% | |
| 11 | 13 | 3 | 23% | 23% | |
| 12 | 13 | 3 | 23% | 8% | |
| 13 | 13 | 3 | 23% | 46% | |
| 14 | 12 | 2 | 17% | 50% | |
| 15 | 12 | 2 | 17% | 33% | |
| 16 | 12 | 2 | 17% | 17% | |
| 17 | 12 | 2 | 17% | 25% | |
| 18 | 13 | 2 | 15% | 31% | |
| 19 | 13 | 2 | 15% | 23% | |
| 20 | 12 | 1 | 8% | 25% | |
| 21 | 13 | 1 | 8% | 31% | |
| 22 | 13 | 0 | 0% | 38% |
Голове на мач в Segunda División
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 1,46 | 1,92 | 3,38 | |
| 2 | 13 | 1,69 | 1,69 | 3,38 | |
| 3 | 12 | 1,42 | 1,83 | 3,25 | |
| 4 | 12 | 1,67 | 1,58 | 3,25 | |
| 5 | 12 | 1,42 | 1,75 | 3,17 | |
| 6 | 12 | 1,25 | 1,83 | 3,08 | |
| 7 | 13 | 0,77 | 2,31 | 3,08 | |
| 8 | 12 | 1,75 | 1,17 | 2,92 | |
| 9 | 13 | 1,00 | 1,85 | 2,85 | |
| 10 | 12 | 1,67 | 1,17 | 2,83 | |
| 11 | 13 | 1,46 | 1,23 | 2,69 | |
| 12 | 12 | 1,25 | 1,42 | 2,67 | |
| 13 | 13 | 1,85 | 0,77 | 2,62 | |
| 14 | 13 | 1,23 | 1,38 | 2,62 | |
| 15 | 13 | 1,69 | 0,92 | 2,62 | |
| 16 | 13 | 0,85 | 1,77 | 2,62 | |
| 17 | 13 | 1,46 | 1,08 | 2,54 | |
| 18 | 12 | 1,08 | 1,42 | 2,50 | |
| 19 | 12 | 1,92 | 0,42 | 2,33 | |
| 20 | 12 | 1,08 | 1,08 | 2,17 | |
| 21 | 12 | 1,00 | 0,92 | 1,92 | |
| 22 | 12 | 1,25 | 0,58 | 1,83 |
Корнери в Segunda División: статистика
Извоювани, допуснати и общо корнери на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Извоювани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 5,62 | 5,46 | 11,08 | |
| 2 | 12 | 5,67 | 5,25 | 10,92 | |
| 3 | 13 | 5,69 | 4,62 | 10,31 | |
| 4 | 12 | 4,50 | 5,67 | 10,17 | |
| 5 | 13 | 6,62 | 3,46 | 10,08 | |
| 6 | 12 | 4,08 | 5,75 | 9,83 | |
| 7 | 13 | 6,38 | 3,38 | 9,77 | |
| 8 | 13 | 3,92 | 5,85 | 9,77 | |
| 9 | 13 | 3,92 | 5,85 | 9,77 | |
| 10 | 12 | 3,42 | 6,33 | 9,75 | |
| 11 | 12 | 5,17 | 4,42 | 9,58 | |
| 12 | 12 | 4,67 | 4,92 | 9,58 | |
| 13 | 12 | 3,42 | 5,75 | 9,17 | |
| 14 | 13 | 4,23 | 4,92 | 9,15 | |
| 15 | 12 | 4,67 | 4,42 | 9,08 | |
| 16 | 12 | 5,33 | 3,75 | 9,08 | |
| 17 | 12 | 3,58 | 5,08 | 8,67 | |
| 18 | 12 | 4,92 | 3,67 | 8,58 | |
| 19 | 12 | 4,75 | 3,75 | 8,50 | |
| 20 | 12 | 4,58 | 3,75 | 8,33 | |
| 21 | 13 | 4,00 | 3,92 | 7,92 | |
| 22 | 12 | 4,00 | 3,42 | 7,42 |
Картони в Segunda División: статистика
Жълти и червени картони, получавани от всеки отбор на мач.
| # | Отбор | М | Жълти | Червени | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 3,31 | 0,15 | 3,46 | |
| 2 | 13 | 3,15 | 0,23 | 3,38 | |
| 3 | 12 | 3,17 | 0,17 | 3,33 | |
| 4 | 13 | 3,23 | 0,08 | 3,31 | |
| 5 | 12 | 2,92 | 0,33 | 3,25 | |
| 6 | 12 | 3,08 | 0,00 | 3,08 | |
| 7 | 12 | 3,00 | 0,08 | 3,08 | |
| 8 | 12 | 2,83 | 0,17 | 3,00 | |
| 9 | 12 | 2,83 | 0,17 | 3,00 | |
| 10 | 12 | 2,92 | 0,08 | 3,00 | |
| 11 | 12 | 2,67 | 0,17 | 2,83 | |
| 12 | 13 | 2,62 | 0,15 | 2,77 | |
| 13 | 12 | 2,67 | 0,08 | 2,75 | |
| 14 | 13 | 2,46 | 0,15 | 2,62 | |
| 15 | 13 | 2,46 | 0,15 | 2,62 | |
| 16 | 12 | 2,33 | 0,17 | 2,50 | |
| 17 | 13 | 2,38 | 0,00 | 2,38 | |
| 18 | 12 | 2,33 | 0,00 | 2,33 | |
| 19 | 12 | 2,00 | 0,17 | 2,17 | |
| 20 | 13 | 1,92 | 0,08 | 2,00 | |
| 21 | 12 | 1,83 | 0,17 | 2,00 | |
| 22 | 12 | 1,83 | 0,00 | 1,83 |
Корнерите и картоните идват от официалната статистика на 136 мача.
Съдии в Segunda División 2026
Съдии, ръководили приключили мачове от Segunda División този сезон, с картони и фаулове на мач.
| Съдия | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове |
|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 4,83 | 4,83 | 0,00 | 32,5 | |
| 6 | 4,83 | 4,67 | 0,17 | 28,3 | |
| 6 | 4,33 | 4,17 | 0,17 | 26,8 | |
| 6 | 6,83 | 6,33 | 0,50 | 28,8 | |
| 6 | 5,00 | 4,83 | 0,17 | 27,7 | |
| 6 | 5,33 | 4,50 | 0,83 | 23,0 | |
| 5 | 5,20 | 5,20 | 0,00 | 26,8 | |
| 5 | 6,60 | 6,20 | 0,40 | 26,4 | |
| 5 | 5,60 | 5,40 | 0,20 | 29,2 | |
| 5 | 7,60 | 7,40 | 0,20 | 28,0 | |
| 5 | 6,40 | 6,20 | 0,20 | 26,2 | |
| 5 | 4,60 | 4,60 | 0,00 | 27,0 | |
| 5 | 4,80 | 4,60 | 0,20 | 26,0 | |
| 5 | 4,40 | 4,20 | 0,20 | 19,8 | |
| 4 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 31,3 | |
| 4 | 7,25 | 7,25 | 0,00 | 31,3 | |
| 4 | 8,75 | 8,50 | 0,25 | 27,0 | |
| 4 | 4,25 | 4,00 | 0,25 | 26,0 | |
| 4 | 6,75 | 6,25 | 0,50 | 27,8 | |
| 4 | 5,50 | 5,00 | 0,50 | 27,3 | |
| 4 | 5,50 | 5,50 | 0,00 | 26,0 | |
| 4 | 7,25 | 6,75 | 0,50 | 29,0 | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - |
Средно за първенството: 5,55 картона и 27,1 фаула на мач.
Segunda División 2026 в числа: сравнение на отборите
Изиграни са 137 мача от сезон 2026 на Segunda División, средно 2,74 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 53% от тях, а 51% са имали три или повече гола.
Мачовете на Cordoba са най-резултатните - три или повече гола в 77% от тях. Mallorca играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 25% от тях. Castellón има най-много мачове със суха мрежа - в 58% от мачовете си.
Мачовете с пълна статистика средно имат 9,4 корнера и 5,5 картона. Cordoba извоюва най-много корнери - 6,6 на мач. Cordoba получава най-много картони - 3,5 на мач.
Домакините вкарват 1,56 гола на мач, а гостите - 1,18. Класирането е на страницата Класиране Segunda División, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Segunda División. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.