
Статистика Serie D - Girone E 2026
Статистика Serie D - Girone E: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 80% | |
| 2 | 10 | 7 | 70% | |
| 3 | 10 | 6 | 60% | |
| 4 | 10 | 6 | 60% | |
| 5 | 10 | 6 | 60% | |
| 6 | 10 | 6 | 60% | |
| 7 | 10 | 6 | 60% | |
| 8 | 10 | 6 | 60% | |
| 9 | 10 | 6 | 60% | |
| 10 | 10 | 6 | 60% | |
| 11 | 10 | 5 | 50% | |
| 12 | 10 | 5 | 50% | |
| 13 | 10 | 5 | 50% | |
| 14 | 10 | 5 | 50% | |
| 15 | 10 | 4 | 40% | |
| 16 | 10 | 4 | 40% | |
| 17 | 10 | 4 | 40% | |
| 18 | 10 | 3 | 30% |
Serie D - Girone E: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 7 | 70% | |
| 2 | 10 | 7 | 70% | |
| 3 | 10 | 7 | 70% | |
| 4 | 10 | 6 | 60% | |
| 5 | 10 | 6 | 60% | |
| 6 | 10 | 6 | 60% | |
| 7 | 10 | 6 | 60% | |
| 8 | 10 | 6 | 60% | |
| 9 | 10 | 5 | 50% | |
| 10 | 10 | 5 | 50% | |
| 11 | 10 | 5 | 50% | |
| 12 | 10 | 4 | 40% | |
| 13 | 10 | 4 | 40% | |
| 14 | 10 | 4 | 40% | |
| 15 | 10 | 3 | 30% | |
| 16 | 10 | 3 | 30% | |
| 17 | 10 | 2 | 20% | |
| 18 | 10 | 2 | 20% |
Суха мрежа в Serie D - Girone E
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 5 | 50% | 0% | |
| 2 | 10 | 5 | 50% | 20% | |
| 3 | 10 | 4 | 40% | 0% | |
| 4 | 10 | 4 | 40% | 50% | |
| 5 | 10 | 4 | 40% | 20% | |
| 6 | 10 | 3 | 30% | 10% | |
| 7 | 10 | 3 | 30% | 0% | |
| 8 | 10 | 3 | 30% | 30% | |
| 9 | 10 | 3 | 30% | 20% | |
| 10 | 10 | 2 | 20% | 40% | |
| 11 | 10 | 2 | 20% | 30% | |
| 12 | 10 | 2 | 20% | 40% | |
| 13 | 10 | 2 | 20% | 20% | |
| 14 | 10 | 2 | 20% | 20% | |
| 15 | 10 | 1 | 10% | 30% | |
| 16 | 10 | 1 | 10% | 10% | |
| 17 | 10 | 0 | 0% | 50% | |
| 18 | 10 | 0 | 0% | 70% |
Голове на мач в Serie D - Girone E
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 2,10 | 1,90 | 4,00 | |
| 2 | 10 | 2,00 | 1,00 | 3,00 | |
| 3 | 10 | 1,50 | 1,50 | 3,00 | |
| 4 | 10 | 1,70 | 1,30 | 3,00 | |
| 5 | 10 | 1,30 | 1,70 | 3,00 | |
| 6 | 10 | 1,70 | 1,30 | 3,00 | |
| 7 | 10 | 0,70 | 2,10 | 2,80 | |
| 8 | 10 | 1,30 | 1,30 | 2,60 | |
| 9 | 10 | 0,40 | 2,20 | 2,60 | |
| 10 | 10 | 1,30 | 1,20 | 2,50 | |
| 11 | 10 | 0,90 | 1,60 | 2,50 | |
| 12 | 10 | 1,60 | 0,90 | 2,50 | |
| 13 | 10 | 1,70 | 0,80 | 2,50 | |
| 14 | 10 | 1,50 | 0,80 | 2,30 | |
| 15 | 10 | 1,70 | 0,60 | 2,30 | |
| 16 | 10 | 1,10 | 1,20 | 2,30 | |
| 17 | 10 | 0,80 | 1,40 | 2,20 | |
| 18 | 10 | 0,70 | 1,20 | 1,90 |
Статистика Serie D - Girone E 2026: ключовите числа
Изиграни са 90 мача от сезон 2026 на Serie D - Girone E, средно 2,67 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 54% от тях, а 49% са имали три или повече гола.
Terranuova Traiana има най-висок дял мачове, в които и двата отбора са вкарвали: 80%.
Домакините вкарват 1,63 гола на мач, а гостите - 1,03. Класирането е на страницата Класиране Serie D - Girone E, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Serie D - Girone E. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.