
Статистика Second Division 2026
Статистика Second Division: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 4 | 67% | |
| 2 | 6 | 4 | 67% | |
| 3 | 6 | 4 | 67% | |
| 4 | 5 | 3 | 60% | |
| 5 | 5 | 3 | 60% | |
| 6 | 6 | 3 | 50% | |
| 7 | 6 | 3 | 50% | |
| 8 | 6 | 3 | 50% | |
| 9 | 6 | 2 | 33% | |
| 10 | 6 | 2 | 33% | |
| 11 | 6 | 2 | 33% | |
| 12 | 6 | 1 | 17% |
Second Division: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 6 | 100% | |
| 2 | 6 | 4 | 67% | |
| 3 | 6 | 4 | 67% | |
| 4 | 5 | 3 | 60% | |
| 5 | 6 | 3 | 50% | |
| 6 | 6 | 3 | 50% | |
| 7 | 6 | 3 | 50% | |
| 8 | 5 | 2 | 40% | |
| 9 | 6 | 2 | 33% | |
| 10 | 6 | 2 | 33% | |
| 11 | 6 | 2 | 33% | |
| 12 | 6 | 0 | 0% |
Суха мрежа в Second Division
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 4 | 67% | 17% | |
| 2 | 6 | 4 | 67% | 0% | |
| 3 | 5 | 2 | 40% | 0% | |
| 4 | 6 | 2 | 33% | 17% | |
| 5 | 6 | 2 | 33% | 50% | |
| 6 | 6 | 2 | 33% | 17% | |
| 7 | 6 | 2 | 33% | 17% | |
| 8 | 6 | 1 | 17% | 50% | |
| 9 | 6 | 1 | 17% | 33% | |
| 10 | 6 | 0 | 0% | 67% | |
| 11 | 6 | 0 | 0% | 33% | |
| 12 | 5 | 0 | 0% | 40% |
Голове на мач в Second Division
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 2,83 | 1,33 | 4,17 | |
| 2 | 5 | 0,60 | 2,60 | 3,20 | |
| 3 | 6 | 0,33 | 2,83 | 3,17 | |
| 4 | 6 | 2,50 | 0,50 | 3,00 | |
| 5 | 5 | 1,80 | 1,00 | 2,80 | |
| 6 | 6 | 1,83 | 0,83 | 2,67 | |
| 7 | 6 | 1,00 | 1,67 | 2,67 | |
| 8 | 6 | 1,33 | 1,33 | 2,67 | |
| 9 | 6 | 1,50 | 1,00 | 2,50 | |
| 10 | 6 | 0,67 | 1,67 | 2,33 | |
| 11 | 6 | 1,33 | 1,00 | 2,33 | |
| 12 | 6 | 0,67 | 0,83 | 1,50 |
Статистика Second Division 2026: ключовите числа
Изиграни са 35 мача от сезон 2026 на Second Division, средно 2,74 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 49% от тях, а 49% са имали три или повече гола.
Мачовете на Al-Khor са най-резултатните - три или повече гола в 100% от тях. Al Waab играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 0% от тях.
Домакините вкарват 1,29 гола на мач, а гостите - 1,46. Класирането е на страницата Класиране Second Division, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Second Division. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.