Статистика 1. Division 2026

КазахстанКазахстанПървенство2026

Въз основа на 182 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как 1. Division се сравнява с други първенства

Статистика 1. Division: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1Aktobe JasAktobe Jas261973%
2Tobol 2Tobol 2261765%
3Astana IIAstana II261662%
4EkibastuzEkibastuz261662%
5Akademiya OntustikAkademiya Ontustik261558%
6ArysArys261558%
7TarazTaraz261454%
8Khan TengriKhan Tengri261350%
9Yelimay Semey 2Yelimay Semey 2261350%
10Kaspij Aktau 2Kaspij Aktau 2261142%
11JaiyqJaiyq26935%
12Sport Academy KairatSport Academy Kairat26935%
13Turan TurkistanTuran Turkistan26935%
14Shakhter KaragandyShakhter Karagandy26623%

1. Division: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1Tobol 2Tobol 2262285%
2Aktobe JasAktobe Jas262181%
3Astana IIAstana II262181%
4Kaspij Aktau 2Kaspij Aktau 2261869%
5ArysArys261765%
6Akademiya OntustikAkademiya Ontustik261662%
7EkibastuzEkibastuz261662%
8Khan TengriKhan Tengri261662%
9Turan TurkistanTuran Turkistan261662%
10Sport Academy KairatSport Academy Kairat261558%
11TarazTaraz261558%
12Yelimay Semey 2Yelimay Semey 2261558%
13Shakhter KaragandyShakhter Karagandy261454%
14JaiyqJaiyq261038%

Суха мрежа в 1. Division

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1Shakhter KaragandyShakhter Karagandy261973%12%
2Sport Academy KairatSport Academy Kairat261662%12%
3Turan TurkistanTuran Turkistan261350%19%
4JaiyqJaiyq261038%35%
5TarazTaraz26727%27%
6Akademiya OntustikAkademiya Ontustik26623%27%
7Kaspij Aktau 2Kaspij Aktau 226519%42%
8Khan TengriKhan Tengri26519%35%
9Astana IIAstana II26415%23%
10EkibastuzEkibastuz26415%23%
11ArysArys26312%35%
12Aktobe JasAktobe Jas2628%19%
13Tobol 2Tobol 22628%27%
14Yelimay Semey 2Yelimay Semey 22628%42%

Голове на мач в 1. Division

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1Aktobe JasAktobe Jas261,773,124,88
2Tobol 2Tobol 2261,962,464,42
3Astana IIAstana II262,122,044,15
4EkibastuzEkibastuz261,312,273,58
5Sport Academy KairatSport Academy Kairat262,770,583,35
6Kaspij Aktau 2Kaspij Aktau 2261,421,883,31
7Khan TengriKhan Tengri261,351,853,19
8Yelimay Semey 2Yelimay Semey 2260,852,313,15
9ArysArys261,351,773,12
10Shakhter KaragandyShakhter Karagandy262,620,463,08
11Turan TurkistanTuran Turkistan262,120,852,96
12TarazTaraz261,501,352,85
13Akademiya OntustikAkademiya Ontustik261,381,232,62
14JaiyqJaiyq260,921,272,19

Статистика 1. Division 2026: ключовите числа

Изиграни са 182 мача от сезон 2026 на 1. Division, средно 3,35 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 50% от тях, а 64% са имали три или повече гола.

Aktobe Jas има най-висок дял мачове, в които и двата отбора са вкарвали: 73%. Мачовете на Tobol 2 са най-резултатните - три или повече гола в 85% от тях. Jaiyq играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 38% от тях. Shakhter Karagandy има най-много мачове със суха мрежа - в 73% от мачовете си.

Домакините вкарват 1,91 гола на мач, а гостите - 1,43. Класирането е на страницата Класиране 1. Division, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози 1. Division. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.