Статистика League One 2026

КитайКитайПървенство2026

Въз основа на 240 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как League One се сравнява с други първенства

Статистика League One: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1Heilongjiang Lava SpringHeilongjiang Lava Spring302377%
2Changchun YataiChangchun Yatai302170%
3Guangzhou E-PowerGuangzhou E-Power301963%
4Dalian HuayiDalian Huayi301860%
5Dongguan UnitedDongguan United301860%
6Suzhou DongwuSuzhou Dongwu301757%
7Guangxi HengchenGuangxi Hengchen301653%
8Nanjing CityNanjing City301653%
9Ningbo ProfessionalNingbo Professional301653%
10Yanbian LongdingYanbian Longding301653%
11Meizhou KejiaMeizhou Kejia301550%
12Hebei KungfuHebei Kungfu301447%
13Nantong ZhiyunNantong Zhiyun301447%
14Shaanxi UnionShaanxi Union301447%
15Wuxi WugouWuxi Wugou301447%
16Shenzhen JuniorsShenzhen Juniors301343%

League One: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1Changchun YataiChangchun Yatai302067%
2Shaanxi UnionShaanxi Union302067%
3Meizhou KejiaMeizhou Kejia301963%
4Dongguan UnitedDongguan United301860%
5Guangzhou E-PowerGuangzhou E-Power301757%
6Heilongjiang Lava SpringHeilongjiang Lava Spring301757%
7Guangxi HengchenGuangxi Hengchen301653%
8Dalian HuayiDalian Huayi301550%
9Ningbo ProfessionalNingbo Professional301447%
10Shenzhen JuniorsShenzhen Juniors301447%
11Suzhou DongwuSuzhou Dongwu301447%
12Wuxi WugouWuxi Wugou301447%
13Yanbian LongdingYanbian Longding301447%
14Nanjing CityNanjing City301240%
15Hebei KungfuHebei Kungfu301137%
16Nantong ZhiyunNantong Zhiyun30930%

Суха мрежа в League One

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1Nantong ZhiyunNantong Zhiyun301447%20%
2Shenzhen JuniorsShenzhen Juniors301343%33%
3Shaanxi UnionShaanxi Union301137%23%
4Guangxi HengchenGuangxi Hengchen30930%20%
5Guangzhou E-PowerGuangzhou E-Power30930%10%
6Hebei KungfuHebei Kungfu30930%40%
7Wuxi WugouWuxi Wugou30930%27%
8Yanbian LongdingYanbian Longding30930%30%
9Ningbo ProfessionalNingbo Professional30827%30%
10Nanjing CityNanjing City30723%30%
11Suzhou DongwuSuzhou Dongwu30723%33%
12Dalian HuayiDalian Huayi30620%30%
13Changchun YataiChangchun Yatai30517%13%
14Dongguan UnitedDongguan United30413%30%
15Heilongjiang Lava SpringHeilongjiang Lava Spring30413%17%
16Meizhou KejiaMeizhou Kejia30413%40%

Голове на мач в League One

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1Dongguan UnitedDongguan United301,002,373,37
2Changchun YataiChangchun Yatai301,571,533,10
3Heilongjiang Lava SpringHeilongjiang Lava Spring301,331,773,10
4Guangzhou E-PowerGuangzhou E-Power301,931,032,97
5Meizhou KejiaMeizhou Kejia300,872,102,97
6Shaanxi UnionShaanxi Union301,901,002,90
7Guangxi HengchenGuangxi Hengchen301,531,302,83
8Dalian HuayiDalian Huayi301,271,432,70
9Wuxi WugouWuxi Wugou301,531,172,70
10Shenzhen JuniorsShenzhen Juniors301,431,202,63
11Suzhou DongwuSuzhou Dongwu301,201,302,50
12Yanbian LongdingYanbian Longding301,431,032,47
13Ningbo ProfessionalNingbo Professional301,201,232,43
14Nanjing CityNanjing City301,071,332,40
15Nantong ZhiyunNantong Zhiyun301,330,732,07
16Hebei KungfuHebei Kungfu300,931,001,93

Съдии в League One 2026

Съдии, ръководили приключили мачове от League One този сезон, с картони и фаулове на мач.

СъдияМ
Lei Han5
Ning Jiang5
Yan Xu5
Gu Zhongchao4
Guo Xiang4
Peng Gao4
Wang Yang4
Zhang Haoheng4
Jianxin Du3
Xianda Zhang3
Ji Chenguang2
Liu Chentao2
Minjie Wang2
Xiaohan Qin2
Chao Zhang1
Dan Ning1
Hao Chen1
Kai He1
Kun Ai1
Maoxiang Geng1
Memetjan Ahmet1
Qiu Zhaojun1
S. Danao1
Xing Xiong1
Yuchen Mu1
Yunkun Ma1
Zhang Yangfan1
Zhang Yi1
Zhen Wei1
Zihao Su1

Статистика League One 2026: ключовите числа

Изиграни са 240 мача от сезон 2026 на League One, средно 2,69 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 55% от тях, а 51% са имали три или повече гола.

Heilongjiang Lava Spring има най-висок дял мачове, в които и двата отбора са вкарвали: 77%. Nantong Zhiyun играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 30% от тях. Nantong Zhiyun има най-много мачове със суха мрежа - в 47% от мачовете си.

Домакините вкарват 1,44 гола на мач, а гостите - 1,25. Класирането е на страницата Класиране League One, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози League One. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.