
Статистика League Two 2026
Статистика League Two: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 30 | 19 | 63% | |
| 2 | 30 | 18 | 60% | |
| 3 | 29 | 16 | 55% | |
| 4 | 29 | 16 | 55% | |
| 5 | 29 | 15 | 52% | |
| 6 | 30 | 15 | 50% | |
| 7 | 30 | 15 | 50% | |
| 8 | 30 | 15 | 50% | |
| 9 | 29 | 14 | 48% | |
| 10 | 29 | 14 | 48% | |
| 11 | 30 | 14 | 47% | |
| 12 | 30 | 14 | 47% | |
| 13 | 28 | 13 | 46% | |
| 14 | 29 | 13 | 45% | |
| 15 | 29 | 13 | 45% | |
| 16 | 29 | 12 | 41% | |
| 17 | 29 | 12 | 41% | |
| 18 | 30 | 12 | 40% | |
| 19 | 30 | 12 | 40% | |
| 20 | 30 | 12 | 40% | |
| 21 | 29 | 11 | 38% | |
| 22 | 28 | 9 | 32% | |
| 23 | 28 | 9 | 32% | |
| 24 | 30 | 9 | 30% |
League Two: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 29 | 15 | 52% | |
| 2 | 29 | 14 | 48% | |
| 3 | 30 | 14 | 47% | |
| 4 | 30 | 14 | 47% | |
| 5 | 30 | 14 | 47% | |
| 6 | 28 | 13 | 46% | |
| 7 | 30 | 13 | 43% | |
| 8 | 29 | 12 | 41% | |
| 9 | 30 | 12 | 40% | |
| 10 | 30 | 12 | 40% | |
| 11 | 29 | 11 | 38% | |
| 12 | 29 | 11 | 38% | |
| 13 | 28 | 10 | 36% | |
| 14 | 29 | 10 | 34% | |
| 15 | 29 | 10 | 34% | |
| 16 | 29 | 10 | 34% | |
| 17 | 29 | 10 | 34% | |
| 18 | 30 | 10 | 33% | |
| 19 | 30 | 10 | 33% | |
| 20 | 28 | 9 | 32% | |
| 21 | 30 | 9 | 30% | |
| 22 | 30 | 8 | 27% | |
| 23 | 29 | 7 | 24% | |
| 24 | 30 | 6 | 20% |
Суха мрежа в League Two
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 30 | 18 | 60% | 50% | |
| 2 | 29 | 16 | 55% | 28% | |
| 3 | 28 | 14 | 50% | 32% | |
| 4 | 28 | 13 | 46% | 21% | |
| 5 | 28 | 13 | 46% | 36% | |
| 6 | 30 | 13 | 43% | 37% | |
| 7 | 30 | 13 | 43% | 23% | |
| 8 | 30 | 12 | 40% | 40% | |
| 9 | 29 | 11 | 38% | 38% | |
| 10 | 29 | 11 | 38% | 31% | |
| 11 | 30 | 11 | 37% | 43% | |
| 12 | 30 | 11 | 37% | 30% | |
| 13 | 29 | 10 | 34% | 45% | |
| 14 | 29 | 10 | 34% | 31% | |
| 15 | 29 | 10 | 34% | 21% | |
| 16 | 29 | 9 | 31% | 41% | |
| 17 | 29 | 9 | 31% | 45% | |
| 18 | 29 | 8 | 28% | 45% | |
| 19 | 30 | 8 | 27% | 43% | |
| 20 | 30 | 8 | 27% | 43% | |
| 21 | 29 | 7 | 24% | 31% | |
| 22 | 30 | 7 | 23% | 43% | |
| 23 | 30 | 5 | 17% | 30% | |
| 24 | 30 | 5 | 17% | 30% |
Голове на мач в League Two
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 30 | 0,97 | 1,77 | 2,73 | |
| 2 | 29 | 1,45 | 1,17 | 2,62 | |
| 3 | 30 | 0,90 | 1,53 | 2,43 | |
| 4 | 28 | 1,57 | 0,86 | 2,43 | |
| 5 | 29 | 1,45 | 0,93 | 2,38 | |
| 6 | 30 | 1,23 | 1,13 | 2,37 | |
| 7 | 29 | 1,07 | 1,21 | 2,28 | |
| 8 | 29 | 0,79 | 1,48 | 2,28 | |
| 9 | 30 | 1,37 | 0,87 | 2,23 | |
| 10 | 30 | 1,17 | 1,03 | 2,20 | |
| 11 | 30 | 0,93 | 1,17 | 2,10 | |
| 12 | 28 | 1,25 | 0,82 | 2,07 | |
| 13 | 30 | 0,87 | 1,20 | 2,07 | |
| 14 | 29 | 1,10 | 0,93 | 2,03 | |
| 15 | 30 | 0,93 | 1,10 | 2,03 | |
| 16 | 29 | 1,03 | 0,97 | 2,00 | |
| 17 | 29 | 1,03 | 0,97 | 2,00 | |
| 18 | 28 | 1,18 | 0,75 | 1,93 | |
| 19 | 30 | 0,90 | 1,00 | 1,90 | |
| 20 | 30 | 0,97 | 0,83 | 1,80 | |
| 21 | 29 | 0,72 | 1,07 | 1,79 | |
| 22 | 29 | 1,07 | 0,66 | 1,72 | |
| 23 | 29 | 0,66 | 1,07 | 1,72 | |
| 24 | 30 | 0,73 | 0,73 | 1,47 |
Съдии в League Two 2026
Съдии, ръководили приключили мачове от League Two този сезон, с картони и фаулове на мач.
| Съдия | М |
|---|---|
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
League Two 2026 в числа: сравнение на отборите
Изиграни са 352 мача от сезон 2026 на League Two, средно 2,11 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 46% от тях, а 38% са имали три или повече гола.
Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на Shanghai Second: 63% от тях. Мачовете на Shenzhen 2028 са най-резултатните - три или повече гола в 52% от тях. Qingdao Red Lions играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 20% от тях. Rizhao Yuqi има най-много мачове със суха мрежа - в 60% от мачовете си.
Домакините вкарват 1,18 гола на мач, а гостите - 0,93. Прогнозите за мачовете са на страницата Прогнози League Two. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.