Статистика 1 Lyga 2026

ЛитваЛитваПървенство2026

Въз основа на 240 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как 1 Lyga се сравнява с други първенства

Статистика 1 Lyga: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1TaurasTauras302170%
2AtmosferaAtmosfera301963%
3FA Šiauliai IIFA Šiauliai II301963%
4EkranasEkranas301860%
5Hegelmann IIHegelmann II301757%
6Transinvest 2Transinvest 2301757%
7Be1 NFABe1 NFA301653%
8Žalgiris IIŽalgiris II301653%
9BFABFA301550%
10JonavaJonava301550%
11DainavaDainava301447%
12MinijaMinija301447%
13GarliavaGarliava301343%
14Neptūną KlaipėdaNeptūną Klaipėda301240%
15BabrungasBabrungas301137%
16Kauno Žalgiris IIKauno Žalgiris II301137%

1 Lyga: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1MinijaMinija302480%
2EkranasEkranas302273%
3Transinvest 2Transinvest 2302273%
4FA Šiauliai IIFA Šiauliai II302067%
5Hegelmann IIHegelmann II302067%
6BFABFA301963%
7TaurasTauras301963%
8Žalgiris IIŽalgiris II301860%
9Be1 NFABe1 NFA301757%
10AtmosferaAtmosfera301653%
11JonavaJonava301653%
12Kauno Žalgiris IIKauno Žalgiris II301653%
13DainavaDainava301550%
14Neptūną KlaipėdaNeptūną Klaipėda301447%
15BabrungasBabrungas301343%
16GarliavaGarliava301343%

Суха мрежа в 1 Lyga

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1BabrungasBabrungas301963%3%
2MinijaMinija301447%10%
3DainavaDainava301343%23%
4Be1 NFABe1 NFA301033%13%
5Žalgiris IIŽalgiris II301033%17%
6BFABFA30827%30%
7Neptūną KlaipėdaNeptūną Klaipėda30827%37%
8AtmosferaAtmosfera30620%20%
9JonavaJonava30620%37%
10Kauno Žalgiris IIKauno Žalgiris II30620%47%
11GarliavaGarliava30517%43%
12TaurasTauras30517%13%
13EkranasEkranas30413%27%
14FA Šiauliai IIFA Šiauliai II30413%27%
15Hegelmann IIHegelmann II30310%33%
16Transinvest 2Transinvest 230310%33%

Голове на мач в 1 Lyga

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1FA Šiauliai IIFA Šiauliai II301,172,433,60
2Transinvest 2Transinvest 2301,302,233,53
3Hegelmann IIHegelmann II301,232,203,43
4MinijaMinija302,630,733,37
5EkranasEkranas301,002,273,27
6TaurasTauras301,871,403,27
7BFABFA301,571,402,97
8AtmosferaAtmosfera301,631,302,93
9Žalgiris IIŽalgiris II301,601,302,90
10Be1 NFABe1 NFA301,731,072,80
11Kauno Žalgiris IIKauno Žalgiris II300,971,732,70
12DainavaDainava301,501,002,50
13GarliavaGarliava301,171,332,50
14JonavaJonava301,131,372,50
15BabrungasBabrungas301,900,502,40
16Neptūną KlaipėdaNeptūną Klaipėda301,131,272,40

1 Lyga 2026 в числа: сравнение на отборите

Изиграни са 240 мача от сезон 2026 на 1 Lyga, средно 2,94 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 52% от тях, а 59% са имали три или повече гола.

Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на Tauras: 70% от тях. Мачовете на Minija са най-резултатните - три или повече гола в 80% от тях. Babrungas има най-много мачове със суха мрежа - в 63% от мачовете си.

Домакините вкарват 1,64 гола на мач, а гостите - 1,30. Класирането е на страницата Класиране 1 Lyga, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози 1 Lyga. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.