Статистика Premier League 2026

ЛиванЛиванПървенство2026

Въз основа на 31 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как Premier League се сравнява с други първенства

Статистика Premier League: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1Al AnsarAl Ansar33100%
2Tadamon SourTadamon Sour6467%
3Reyady AbaseyaReyady Abaseya5360%
4Al Akhaa Al AhliAl Akhaa Al Ahli6350%
5Al HikmaAl Hikma6350%
6Tripoli SCTripoli SC6350%
7Al AhedAl Ahed5240%
8SafaSafa5240%
9Al NejmehAl Nejmeh3133%
10Al MabarrahAl Mabarrah5120%
11Jwaaya FCJwaaya FC6117%
12Shabab Al SahelShabab Al Sahel500%

Premier League: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1SafaSafa5480%
2Tadamon SourTadamon Sour6467%
3Tripoli SCTripoli SC6467%
4Al AnsarAl Ansar3267%
5Al HikmaAl Hikma6350%
6Jwaaya FCJwaaya FC6350%
7Al MabarrahAl Mabarrah5240%
8Reyady AbaseyaReyady Abaseya5240%
9Al Akhaa Al AhliAl Akhaa Al Ahli6233%
10Al NejmehAl Nejmeh3133%
11Shabab Al SahelShabab Al Sahel5120%
12Al AhedAl Ahed500%

Суха мрежа в Premier League

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1Jwaaya FCJwaaya FC6467%33%
2Al NejmehAl Nejmeh3267%33%
3Al AhedAl Ahed5360%20%
4SafaSafa5360%0%
5Shabab Al SahelShabab Al Sahel5240%80%
6Tripoli SCTripoli SC6233%17%
7Al MabarrahAl Mabarrah5120%60%
8Reyady AbaseyaReyady Abaseya5120%40%
9Al Akhaa Al AhliAl Akhaa Al Ahli6117%33%
10Al HikmaAl Hikma6117%50%
11Tadamon SourTadamon Sour6117%17%
12Al AnsarAl Ansar300%0%

Голове на мач в Premier League

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1Tadamon SourTadamon Sour62,171,834,00
2Al AnsarAl Ansar32,331,674,00
3SafaSafa52,600,403,00
4Tripoli SCTripoli SC61,331,502,83
5Al NejmehAl Nejmeh31,671,002,67
6Al Akhaa Al AhliAl Akhaa Al Ahli60,671,832,50
7Al HikmaAl Hikma60,671,332,00
8Jwaaya FCJwaaya FC61,670,332,00
9Al MabarrahAl Mabarrah50,401,602,00
10Reyady AbaseyaReyady Abaseya50,601,201,80
11Shabab Al SahelShabab Al Sahel50,201,201,40
12Al AhedAl Ahed50,800,401,20

Статистика Premier League 2026: ключовите числа

Изиграни са 31 мача от сезон 2026 на Premier League, средно 2,39 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 42% от тях, а 45% са имали три или повече гола.

Al Ansar има най-висок дял мачове, в които и двата отбора са вкарвали: 100%. Мачовете на Safa са най-резултатните - три или повече гола в 80% от тях. Al Ahed играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 0% от тях.

Домакините вкарват 1,29 гола на мач, а гостите - 1,10. Класирането е на страницата Класиране Premier League, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Premier League. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.