Статистика Super League 2026

МалавиМалавиПървенство2026

Въз основа на 147 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как Super League се сравнява с други първенства

Статистика Super League: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1Karonga UnitedKaronga United181267%
2Blue EaglesBlue Eagles181161%
3Be Forward WanderersBe Forward Wanderers18950%
4Moyale BarracksMoyale Barracks18950%
5Kamuzu BarracksKamuzu Barracks19947%
6CreckCreck18844%
7Masters FCMasters FC18739%
8Mitundu BaptistMitundu Baptist19737%
9Dedza DynamosDedza Dynamos18633%
10EkhayaEkhaya18633%
11Nyasa Big BulletsNyasa Big Bullets19632%
12MAFCOMAFCO18528%
13Red LionsRed Lions19526%
14Silver StrikersSilver Strikers18422%
15Chitipa UnitedChitipa United19421%
16CIVO UnitedCIVO United19421%

Super League: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1Blue EaglesBlue Eagles181056%
2Karonga UnitedKaronga United18844%
3Masters FCMasters FC18739%
4Moyale BarracksMoyale Barracks18739%
5Kamuzu BarracksKamuzu Barracks19737%
6Be Forward WanderersBe Forward Wanderers18633%
7CreckCreck18633%
8Silver StrikersSilver Strikers18633%
9Nyasa Big BulletsNyasa Big Bullets19632%
10Dedza DynamosDedza Dynamos18528%
11EkhayaEkhaya18528%
12MAFCOMAFCO18528%
13Chitipa UnitedChitipa United19421%
14Red LionsRed Lions19421%
15CIVO UnitedCIVO United19316%
16Mitundu BaptistMitundu Baptist19316%

Суха мрежа в Super League

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1Nyasa Big BulletsNyasa Big Bullets191263%21%
2Silver StrikersSilver Strikers181161%39%
3Be Forward WanderersBe Forward Wanderers18950%11%
4Chitipa UnitedChitipa United19947%53%
5Red LionsRed Lions19947%47%
6EkhayaEkhaya18844%44%
7Masters FCMasters FC18739%33%
8Mitundu BaptistMitundu Baptist19737%42%
9Dedza DynamosDedza Dynamos18633%50%
10CIVO UnitedCIVO United19632%53%
11Blue EaglesBlue Eagles18528%11%
12Karonga UnitedKaronga United18528%17%
13MAFCOMAFCO18528%50%
14Moyale BarracksMoyale Barracks18528%33%
15CreckCreck18422%50%
16Kamuzu BarracksKamuzu Barracks19316%47%

Голове на мач в Super League

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1Blue EaglesBlue Eagles181,561,172,72
2Karonga UnitedKaronga United180,941,442,39
3Moyale BarracksMoyale Barracks181,061,172,22
4Kamuzu BarracksKamuzu Barracks190,891,322,21
5Be Forward WanderersBe Forward Wanderers181,500,612,11
6Masters FCMasters FC181,001,062,06
7MAFCOMAFCO180,721,282,00
8CreckCreck180,781,171,94
9Silver StrikersSilver Strikers181,330,611,94
10Nyasa Big BulletsNyasa Big Bullets191,470,421,89
11Dedza DynamosDedza Dynamos180,611,221,83
12EkhayaEkhaya181,000,831,83
13Mitundu BaptistMitundu Baptist190,890,841,74
14Chitipa UnitedChitipa United190,680,841,53
15Red LionsRed Lions190,680,841,53
16CIVO UnitedCIVO United190,580,891,47

Super League 2026 в числа: сравнение на отборите

Изиграни са 147 мача от сезон 2026 на Super League, средно 1,96 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 38% от тях, а 31% са имали три или повече гола.

Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на Karonga United: 67% от тях. Мачовете на Blue Eagles са най-резултатните - три или повече гола в 56% от тях. Nyasa Big Bullets има най-много мачове със суха мрежа - в 63% от мачовете си.

Домакините вкарват 1,23 гола на мач, а гостите - 0,73. Класирането е на страницата Класиране Super League, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Super League. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.