
Статистика FA Trophy 2025
Статистика FA Trophy: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 4 | 80% | |
| 2 | 4 | 3 | 75% | |
| 3 | 4 | 3 | 75% | |
| 4 | 3 | 2 | 67% | |
| 5 | 5 | 3 | 60% | |
| 6 | 3 | 1 | 33% | |
| 7 | 3 | 1 | 33% | |
| 8 | 3 | 1 | 33% | |
| 9 | 3 | 1 | 33% | |
| 10 | 3 | 1 | 33% |
FA Trophy: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 100% | |
| 2 | 4 | 3 | 75% | |
| 3 | 3 | 2 | 67% | |
| 4 | 3 | 2 | 67% | |
| 5 | 3 | 2 | 67% | |
| 6 | 3 | 2 | 67% | |
| 7 | 5 | 3 | 60% | |
| 8 | 4 | 2 | 50% | |
| 9 | 5 | 2 | 40% | |
| 10 | 3 | 1 | 33% |
Суха мрежа във FA Trophy
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2 | 67% | 0% | |
| 2 | 3 | 2 | 67% | 33% | |
| 3 | 3 | 2 | 67% | 33% | |
| 4 | 3 | 2 | 67% | 0% | |
| 5 | 5 | 2 | 40% | 0% | |
| 6 | 3 | 1 | 33% | 67% | |
| 7 | 4 | 1 | 25% | 0% | |
| 8 | 4 | 1 | 25% | 0% | |
| 9 | 5 | 1 | 20% | 0% | |
| 10 | 3 | 0 | 0% | 33% |
Голове на мач във FA Trophy
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3,67 | 0,33 | 4,00 | |
| 2 | 3 | 1,00 | 2,67 | 3,67 | |
| 3 | 4 | 2,00 | 1,25 | 3,25 | |
| 4 | 4 | 2,25 | 1,00 | 3,25 | |
| 5 | 5 | 1,80 | 1,20 | 3,00 | |
| 6 | 3 | 2,67 | 0,33 | 3,00 | |
| 7 | 3 | 1,33 | 1,33 | 2,67 | |
| 8 | 5 | 1,60 | 0,60 | 2,20 | |
| 9 | 3 | 1,33 | 0,67 | 2,00 | |
| 10 | 3 | 0,67 | 0,67 | 1,33 |
Съдии във FA Trophy 2025
Съдии, ръководили приключили мачове от FA Trophy този сезон, с картони и фаулове на мач.
| Съдия | М |
|---|---|
| 1 |
FA Trophy 2025 в числа: сравнение на отборите
Изиграни са 39 мача от сезон 2025 на FA Trophy, средно 2,92 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 46% от тях, а 62% са имали три или повече гола.
Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на Gzira United: 80% от тях. Мачовете на Fgura United са най-резултатните - три или повече гола в 100% от тях. Zabbar St. Patrick играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 33% от тях.
Домакините вкарват 1,72 гола на мач, а гостите - 1,21. Прогнозите за мачовете са на страницата Прогнози FA Trophy. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.