
Статистика Botola 2 2026
Статистика Botola 2: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 5 | 83% | |
| 2 | 7 | 5 | 71% | |
| 3 | 6 | 4 | 67% | |
| 4 | 6 | 4 | 67% | |
| 5 | 6 | 4 | 67% | |
| 6 | 7 | 4 | 57% | |
| 7 | 7 | 4 | 57% | |
| 8 | 7 | 4 | 57% | |
| 9 | 7 | 4 | 57% | |
| 10 | 6 | 3 | 50% | |
| 11 | 6 | 3 | 50% | |
| 12 | 6 | 3 | 50% | |
| 13 | 6 | 3 | 50% | |
| 14 | 7 | 2 | 29% | |
| 15 | 7 | 2 | 29% | |
| 16 | 7 | 2 | 29% |
Botola 2: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 5 | 83% | |
| 2 | 6 | 4 | 67% | |
| 3 | 6 | 4 | 67% | |
| 4 | 6 | 4 | 67% | |
| 5 | 7 | 4 | 57% | |
| 6 | 6 | 3 | 50% | |
| 7 | 7 | 3 | 43% | |
| 8 | 7 | 3 | 43% | |
| 9 | 7 | 3 | 43% | |
| 10 | 6 | 2 | 33% | |
| 11 | 6 | 2 | 33% | |
| 12 | 6 | 2 | 33% | |
| 13 | 7 | 2 | 29% | |
| 14 | 7 | 2 | 29% | |
| 15 | 7 | 1 | 14% | |
| 16 | 7 | 0 | 0% |
Суха мрежа в Botola 2
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 3 | 50% | 17% | |
| 2 | 6 | 3 | 50% | 0% | |
| 3 | 7 | 3 | 43% | 43% | |
| 4 | 7 | 3 | 43% | 14% | |
| 5 | 6 | 2 | 33% | 17% | |
| 6 | 7 | 2 | 29% | 43% | |
| 7 | 7 | 2 | 29% | 14% | |
| 8 | 7 | 2 | 29% | 14% | |
| 9 | 7 | 2 | 29% | 43% | |
| 10 | 7 | 2 | 29% | 14% | |
| 11 | 6 | 1 | 17% | 33% | |
| 12 | 6 | 1 | 17% | 0% | |
| 13 | 6 | 1 | 17% | 17% | |
| 14 | 6 | 1 | 17% | 50% | |
| 15 | 7 | 0 | 0% | 71% | |
| 16 | 6 | 0 | 0% | 33% |
Голове на мач в Botola 2
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 1,17 | 2,00 | 3,17 | |
| 2 | 6 | 2,17 | 1,00 | 3,17 | |
| 3 | 6 | 1,50 | 1,50 | 3,00 | |
| 4 | 6 | 1,83 | 0,83 | 2,67 | |
| 5 | 7 | 1,71 | 0,71 | 2,43 | |
| 6 | 6 | 1,17 | 1,17 | 2,33 | |
| 7 | 6 | 1,33 | 1,00 | 2,33 | |
| 8 | 7 | 1,14 | 1,14 | 2,29 | |
| 9 | 6 | 0,50 | 1,67 | 2,17 | |
| 10 | 6 | 1,50 | 0,67 | 2,17 | |
| 11 | 7 | 1,00 | 1,14 | 2,14 | |
| 12 | 7 | 1,00 | 1,14 | 2,14 | |
| 13 | 7 | 0,71 | 1,43 | 2,14 | |
| 14 | 7 | 0,29 | 1,71 | 2,00 | |
| 15 | 7 | 1,14 | 0,86 | 2,00 | |
| 16 | 7 | 0,57 | 0,57 | 1,14 |
Botola 2 2026 в числа: сравнение на отборите
Изиграни са 52 мача от сезон 2026 на Botola 2, средно 2,31 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 54% от тях, а 42% са имали три или повече гола.
Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на Mouloudia Oujda: 83% от тях. Мачовете на Mouloudia Oujda са най-резултатните - три или повече гола в 83% от тях. KAC Kenitra играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 0% от тях.
Домакините вкарват 1,44 гола на мач, а гостите - 0,87. Класирането е на страницата Класиране Botola 2, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Botola 2. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.