Статистика NPFL 2027

НигерияНигерияПървенство2027

Въз основа на 109 завършени мача от сезон 2027, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как NPFL се сравнява с други първенства

Статистика NPFL: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1Bendel InsuranceBendel Insurance11873%
2Katsina UnitedKatsina United11764%
3Enugu RangersEnugu Rangers10660%
4Ranchers BeesRanchers Bees10660%
5Sporting LagosSporting Lagos10660%
6Barau FCBarau FC11655%
7Ikorodu CityIkorodu City11655%
8Kwara UnitedKwara United11655%
9Plateau UnitedPlateau United11655%
10Shooting StarsShooting Stars11655%
11Kano PillarsKano Pillars12650%
12Doma UnitedDoma United10550%
13Inter LagosInter Lagos11545%
14Abia WarriorsAbia Warriors11436%
15EnyimbaEnyimba11436%
16Nasarawa UnitedNasarawa United11436%
17Niger TornadoesNiger Tornadoes11436%
18Rivers UnitedRivers United11436%
19Kun Khalifat FCKun Khalifat FC12433%
20Warri WolvesWarri Wolves11327%

NPFL: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1Bendel InsuranceBendel Insurance11982%
2Ranchers BeesRanchers Bees10660%
3Ikorodu CityIkorodu City11655%
4Shooting StarsShooting Stars11655%
5Sporting LagosSporting Lagos10550%
6Abia WarriorsAbia Warriors11545%
7Katsina UnitedKatsina United11545%
8Kwara UnitedKwara United11545%
9Plateau UnitedPlateau United11545%
10Doma UnitedDoma United10440%
11Enugu RangersEnugu Rangers10440%
12Barau FCBarau FC11436%
13EnyimbaEnyimba11436%
14Kano PillarsKano Pillars12433%
15Inter LagosInter Lagos11327%
16Nasarawa UnitedNasarawa United11327%
17Niger TornadoesNiger Tornadoes11327%
18Kun Khalifat FCKun Khalifat FC12325%
19Rivers UnitedRivers United11218%
20Warri WolvesWarri Wolves11218%

Суха мрежа в NPFL

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1Rivers UnitedRivers United11764%27%
2Nasarawa UnitedNasarawa United11655%18%
3Barau FCBarau FC11545%36%
4Niger TornadoesNiger Tornadoes11545%45%
5Warri WolvesWarri Wolves11545%55%
6Kano PillarsKano Pillars12542%33%
7Kun Khalifat FCKun Khalifat FC12542%42%
8Doma UnitedDoma United10440%10%
9Abia WarriorsAbia Warriors11436%45%
10EnyimbaEnyimba11436%45%
11Ikorodu CityIkorodu City11436%27%
12Enugu RangersEnugu Rangers10330%10%
13Ranchers BeesRanchers Bees10330%30%
14Plateau UnitedPlateau United11327%18%
15Shooting StarsShooting Stars11327%36%
16Sporting LagosSporting Lagos10220%30%
17Inter LagosInter Lagos1119%45%
18Katsina UnitedKatsina United1119%27%
19Kwara UnitedKwara United1119%36%
20Bendel InsuranceBendel Insurance1100%27%

Голове на мач в NPFL

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1Bendel InsuranceBendel Insurance111,641,453,09
2Plateau UnitedPlateau United111,641,272,91
3Shooting StarsShooting Stars111,451,362,82
4Sporting LagosSporting Lagos101,401,302,70
5Katsina UnitedKatsina United111,271,362,64
6Doma UnitedDoma United101,301,302,60
7Enugu RangersEnugu Rangers101,601,002,60
8Ikorodu CityIkorodu City111,361,182,55
9Ranchers BeesRanchers Bees101,101,402,50
10Abia WarriorsAbia Warriors110,911,552,45
11EnyimbaEnyimba111,091,362,45
12Kwara UnitedKwara United111,091,182,27
13Kano PillarsKano Pillars121,251,002,25
14Kun Khalifat FCKun Khalifat FC120,831,422,25
15Barau FCBarau FC111,180,912,09
16Inter LagosInter Lagos110,551,552,09
17Nasarawa UnitedNasarawa United111,000,911,91
18Rivers UnitedRivers United111,360,451,82
19Niger TornadoesNiger Tornadoes110,820,731,55
20Warri WolvesWarri Wolves110,640,731,36

NPFL 2027 в числа: сравнение на отборите

Изиграни са 109 мача от сезон 2027 на NPFL, средно 2,34 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 49% от тях, а 40% са имали три или повече гола.

Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на Bendel Insurance: 73% от тях. Мачовете на Bendel Insurance са най-резултатните - три или повече гола в 82% от тях. Rivers United има най-много мачове със суха мрежа - в 64% от мачовете си.

Домакините вкарват 1,58 гола на мач, а гостите - 0,76. Класирането е на страницата Класиране NPFL, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози NPFL. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.