
Статистика 2. Division - Group 2 2026
Статистика 2. Division - Group 2: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 26 | 21 | 81% | |
| 2 | 26 | 20 | 77% | |
| 3 | 26 | 18 | 69% | |
| 4 | 26 | 18 | 69% | |
| 5 | 26 | 17 | 65% | |
| 6 | 26 | 17 | 65% | |
| 7 | 26 | 17 | 65% | |
| 8 | 26 | 17 | 65% | |
| 9 | 26 | 16 | 62% | |
| 10 | 26 | 15 | 58% | |
| 11 | 26 | 14 | 54% | |
| 12 | 26 | 14 | 54% | |
| 13 | 26 | 14 | 54% | |
| 14 | 26 | 12 | 46% |
2. Division - Group 2: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 26 | 25 | 96% | |
| 2 | 26 | 21 | 81% | |
| 3 | 26 | 21 | 81% | |
| 4 | 26 | 20 | 77% | |
| 5 | 26 | 20 | 77% | |
| 6 | 26 | 20 | 77% | |
| 7 | 26 | 18 | 69% | |
| 8 | 26 | 18 | 69% | |
| 9 | 26 | 18 | 69% | |
| 10 | 26 | 17 | 65% | |
| 11 | 26 | 16 | 62% | |
| 12 | 26 | 16 | 62% | |
| 13 | 26 | 16 | 62% | |
| 14 | 26 | 14 | 54% |
Суха мрежа в 2. Division - Group 2
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 26 | 11 | 42% | 23% | |
| 2 | 26 | 10 | 38% | 12% | |
| 3 | 26 | 8 | 31% | 12% | |
| 4 | 26 | 7 | 27% | 23% | |
| 5 | 26 | 6 | 23% | 8% | |
| 6 | 26 | 6 | 23% | 23% | |
| 7 | 26 | 5 | 19% | 19% | |
| 8 | 26 | 5 | 19% | 15% | |
| 9 | 26 | 4 | 15% | 23% | |
| 10 | 26 | 4 | 15% | 8% | |
| 11 | 26 | 4 | 15% | 31% | |
| 12 | 26 | 3 | 12% | 27% | |
| 13 | 26 | 0 | 0% | 23% | |
| 14 | 26 | 0 | 0% | 35% |
Голове на мач в 2. Division - Group 2
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 26 | 1,15 | 3,27 | 4,42 | |
| 2 | 26 | 2,31 | 1,54 | 3,85 | |
| 3 | 26 | 2,42 | 1,35 | 3,77 | |
| 4 | 26 | 2,46 | 1,23 | 3,69 | |
| 5 | 26 | 1,15 | 2,54 | 3,69 | |
| 6 | 26 | 1,54 | 2,12 | 3,65 | |
| 7 | 26 | 1,85 | 1,69 | 3,54 | |
| 8 | 26 | 2,42 | 1,04 | 3,46 | |
| 9 | 26 | 1,73 | 1,73 | 3,46 | |
| 10 | 26 | 1,73 | 1,69 | 3,42 | |
| 11 | 26 | 1,31 | 2,08 | 3,38 | |
| 12 | 26 | 1,54 | 1,85 | 3,38 | |
| 13 | 26 | 1,50 | 1,81 | 3,31 | |
| 14 | 26 | 1,81 | 1,00 | 2,81 |
Статистика 2. Division - Group 2 2026: ключовите числа
Изиграни са 182 мача от сезон 2026 на 2. Division - Group 2, средно 3,56 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 63% от тях, а 71% са имали три или повече гола.
Hønefoss има най-висок дял мачове, в които и двата отбора са вкарвали: 81%. Мачовете на Ull/Kisa са най-резултатните - три или повече гола в 96% от тях. Grorud играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 54% от тях. Grorud има най-много мачове със суха мрежа - в 42% от мачовете си.
Домакините вкарват 1,97 гола на мач, а гостите - 1,59. Класирането е на страницата Класиране 2. Division - Group 2, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози 2. Division - Group 2. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.