Основан 1901

Състав на Alianza Lima
ПЗППП
Estadio Alejandro Villanueva · 35 000
Lima
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Duarte | 31 | 2 790 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() G. Viscarra | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Á. de la Cruz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Duarte | 31 | 0 | 6,9 |
![]() G. Viscarra | 1 | 0 | 0,0 |
![]() Á. de la Cruz | 0 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Advíncula | 31 | 2 590 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,8 |
![]() R. Garcés | 30 | 2 538 | 5 | 3 | 10 | 0 | 7,2 |
![]() M. Huamán | 28 | 2 389 | 2 | 3 | 2 | 0 | 7,0 |
![]() M. Antoni | 27 | 2 119 | 1 | 0 | 6 | 0 | 7,0 |
![]() N. Díaz | 9 | 620 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,0 |
![]() C. Carbajal | 14 | 454 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,6 |
![]() J. García | 2 | 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,0 |
![]() J. Estrada | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,5 |
![]() D´Alessandro Montenegro | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() L. Advíncula | 31 | 0 | 6,8 |
![]() R. Garcés | 30 | 5 | 7,2 |
![]() M. Huamán | 28 | 2 | 7,0 |
![]() M. Antoni | 27 | 1 | 7,0 |
![]() N. Díaz | 9 | 0 | 5,0 |
![]() C. Carbajal | 14 | 0 | 5,6 |
![]() J. García | 2 | 0 | 2,0 |
![]() J. Estrada | 2 | 0 | 4,5 |
![]() D´Alessandro Montenegro | 1 | 0 | 0,0 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Vélez | 31 | 2 517 | 6 | 9 | 3 | 0 | 7,1 |
![]() E. Pavez | 26 | 2 267 | 1 | 2 | 3 | 0 | 7,3 |
![]() F. Gaibor | 27 | 1 889 | 3 | 2 | 3 | 0 | 6,9 |
![]() G. Chávez | 19 | 1 151 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,8 |
![]() J. Castillo | 19 | 807 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6,2 |
![]() A. Burlamaqui | 12 | 159 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,5 |
![]() J. Archimbaud | 10 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,0 |
![]() P. Cari | 5 | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,3 |
![]() C. Neira | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,1 |
![]() P. Aquino | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,3 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Vélez | 31 | 6 | 7,1 |
![]() E. Pavez | 26 | 1 | 7,3 |
![]() F. Gaibor | 27 | 3 | 6,9 |
![]() G. Chávez | 19 | 0 | 5,8 |
![]() J. Castillo | 19 | 0 | 6,2 |
![]() A. Burlamaqui | 12 | 0 | 5,5 |
![]() J. Archimbaud | 10 | 0 | 3,0 |
![]() P. Cari | 5 | 0 | 5,3 |
![]() C. Neira | 5 | 0 | 5,1 |
![]() P. Aquino | 1 | 0 | 3,3 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() E. Castillo | 31 | 2 481 | 20 | 6 | 2 | 1 | 7,4 |
![]() F. Girotti | 25 | 1 422 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() P. Guerrero | 19 | 1 173 | 3 | 0 | 4 | 0 | 6,0 |
![]() A. Cantero | 25 | 987 | 2 | 3 | 3 | 0 | 6,3 |
![]() G. Gentile | 24 | 747 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,7 |
![]() K. Quevedo | 14 | 680 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5,4 |
![]() L. Ramos | 19 | 522 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5,5 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() E. Castillo | 31 | 20 | 7,4 |
![]() F. Girotti | 25 | 4 | 6,6 |
![]() P. Guerrero | 19 | 3 | 6,0 |
![]() A. Cantero | 25 | 2 | 6,3 |
![]() G. Gentile | 24 | 0 | 5,7 |
![]() K. Quevedo | 14 | 1 | 5,4 |
![]() L. Ramos | 19 | 0 | 5,5 |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() G. Motta | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,2 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() G. Motta | 2 | 0 | 2,2 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Alianza Lima в Primera División 2026: ключови играчи
В състава на Alianza Lima за Primera División този сезон фигурират 30 играчи. Вратари: 3, защитници: 9, полузащитници: 10, нападатели: 7. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 27,6. В състава има играчи от 6 държави.
E. Castillo носи атаката с 20 от 48 гола на отбора. J. Vélez води в отбора по асистенции (9).
E. Castillo е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,4. A. Duarte има най-много спасявания на вратата (69).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Alianza Lima, а числата за сезона - на страницата Статистика на Alianza Lima.





























