Основан 1919

Състав на Atletico Grau
ПЗЗРЗ
Estadio Campeones del '36 · 10 000
Sullana
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() P. Álvarez | 31 | 2 790 | 4 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() J. Calderón | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,5 |
![]() A. Fuentes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() P. Álvarez | 31 | 4 | 7,0 |
![]() J. Calderón | 2 | 0 | 0,5 |
![]() A. Fuentes | 0 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Tapia | 32 | 2 638 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() I. Tapia | 27 | 2 250 | 1 | 0 | 8 | 0 | 6,0 |
![]() L. Acevedo | 27 | 2 119 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6,3 |
![]() E. Rodas | 26 | 1 579 | 0 | 1 | 4 | 0 | 5,8 |
![]() G. Alfaro | 22 | 1 310 | 0 | 2 | 2 | 0 | 5,4 |
![]() C. Vásquez | 14 | 710 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4,9 |
![]() J. Ataupillco | 5 | 409 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1,5 |
![]() S. González | 0 | 194 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() A. Flores | 3 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() R. Tapia | 32 | 1 | 6,7 |
![]() I. Tapia | 27 | 1 | 6,0 |
![]() L. Acevedo | 27 | 1 | 6,3 |
![]() E. Rodas | 26 | 0 | 5,8 |
![]() G. Alfaro | 22 | 0 | 5,4 |
![]() C. Vásquez | 14 | 0 | 4,9 |
![]() J. Ataupillco | 5 | 1 | 1,5 |
![]() S. González | 0 | 0 | 7,0 |
![]() A. Flores | 3 | 0 | 6,7 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Guarderas | 32 | 2 815 | 1 | 3 | 7 | 0 | 6,5 |
![]() D. Rodríguez | 20 | 1 336 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,7 |
![]() A. De la Cruz | 21 | 1 303 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,9 |
![]() P. de la Cruz | 25 | 1 292 | 1 | 2 | 2 | 1 | 6,3 |
![]() C. Neira | 16 | 1 261 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() D. Barreto | 25 | 1 092 | 1 | 2 | 2 | 0 | 5,7 |
![]() F. Oncoy | 20 | 1 092 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,0 |
![]() A. Vásquez | 20 | 941 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5,1 |
![]() E. Franco | 13 | 548 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5,5 |
![]() P. Lavandeira | 12 | 547 | 1 | 2 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() L. Benítes | 13 | 525 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5,1 |
![]() E. Correa | 11 | 330 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,8 |
![]() H. Espinoza | 2 | 42 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() R. Guarderas | 32 | 1 | 6,5 |
![]() D. Rodríguez | 20 | 0 | 5,7 |
![]() A. De la Cruz | 21 | 0 | 5,9 |
![]() P. de la Cruz | 25 | 1 | 6,3 |
![]() C. Neira | 16 | 1 | 6,7 |
![]() D. Barreto | 25 | 1 | 5,7 |
![]() F. Oncoy | 20 | 0 | 5,0 |
![]() A. Vásquez | 20 | 3 | 5,1 |
![]() E. Franco | 13 | 1 | 5,5 |
![]() P. Lavandeira | 12 | 1 | 6,4 |
![]() L. Benítes | 13 | 1 | 5,1 |
![]() E. Correa | 11 | 0 | 3,8 |
![]() H. Espinoza | 2 | 1 | 6,7 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Ruidíaz | 22 | 1 352 | 3 | 1 | 4 | 0 | 6,4 |
![]() A. Fernández | 16 | 1 020 | 6 | 1 | 2 | 0 | 7,0 |
![]() M. da Luz | 13 | 705 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() N. Delgadillo | 16 | 555 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,5 |
![]() I. Camargo | 15 | 551 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6,1 |
![]() Yamir Ruidíaz Misitich | 13 | 313 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3,8 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() R. Ruidíaz | 22 | 3 | 6,4 |
![]() A. Fernández | 16 | 6 | 7,0 |
![]() M. da Luz | 13 | 1 | 6,5 |
![]() N. Delgadillo | 16 | 1 | 5,5 |
![]() I. Camargo | 15 | 2 | 6,1 |
![]() Yamir Ruidíaz Misitich | 13 | 0 | 3,8 |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() S. Torres | 9 | 249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,5 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() S. Torres | 9 | 0 | 4,5 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Atletico Grau в Primera División 2026 накратко
В състава на Atletico Grau за Primera División този сезон фигурират 32 играчи. Вратари: 3, защитници: 9, полузащитници: 13, нападатели: 6. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 27,5. В състава има играчи от 6 държави.
Головете са разпределени: 19 различни играчи имат голове, начело с A. Fernández (6). R. Guarderas води в отбора по асистенции (3).
Сред титулярите P. Álvarez има най-добра средна оценка - 7,0. P. Álvarez има най-много спасявания на вратата (120).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Atletico Grau, а числата за сезона - на страницата Статистика на Atletico Grau.































