Основан 2020

Състав на Atlético Ottawa
ПРЗЗП
TD Place Stadium · 28 826
Ottawa, Ontario
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() T. Crampton | 7 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,0 |
![]() G. Innocent | 0 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() R. Papuaga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() T. Crampton | 7 | 0 | 2,0 |
![]() G. Innocent | 0 | 0 | 6,6 |
![]() R. Papuaga | 0 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Rony Mbomio | 18 | 1 451 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() Loïc Cloutier | 20 | 1 369 | 1 | 0 | 4 | 0 | 6,0 |
![]() Sergei Kozlovskiy | 17 | 1 066 | 0 | 0 | 7 | 0 | 5,7 |
![]() J. Dunn-Johnson | 10 | 676 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,7 |
![]() N. Abatneh | 11 | 640 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5,5 |
![]() W. Timóteo | 15 | 521 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6,2 |
![]() T. Walker | 6 | 185 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2,8 |
![]() L. Levillain | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() Rony Mbomio | 18 | 0 | 6,5 |
![]() Loïc Cloutier | 20 | 1 | 6,0 |
![]() Sergei Kozlovskiy | 17 | 0 | 5,7 |
![]() J. Dunn-Johnson | 10 | 0 | 4,7 |
![]() N. Abatneh | 11 | 1 | 5,5 |
![]() W. Timóteo | 15 | 1 | 6,2 |
![]() T. Walker | 6 | 0 | 2,8 |
![]() L. Levillain | 0 | 0 | - |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Aparicio | 28 | 2 249 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,6 |
![]() G. Antinoro | 27 | 1 790 | 3 | 3 | 3 | 1 | 6,7 |
![]() Joaquim Coulanges | 29 | 1 407 | 1 | 3 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() J. Castro | 28 | 1 406 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,7 |
![]() K. Habibullah | 26 | 792 | 2 | 3 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() J. Villal | 11 | 599 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,0 |
![]() M. Stojadinovic | 3 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Aparicio | 28 | 0 | 6,6 |
![]() G. Antinoro | 27 | 3 | 6,7 |
![]() Joaquim Coulanges | 29 | 1 | 6,6 |
![]() J. Castro | 28 | 0 | 6,7 |
![]() K. Habibullah | 26 | 2 | 6,6 |
![]() J. Villal | 11 | 1 | 6,0 |
![]() M. Stojadinovic | 3 | 0 | 6,6 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() B. Tabla | 28 | 2 118 | 11 | 2 | 3 | 0 | 7,2 |
![]() E. García | 28 | 1 447 | 4 | 0 | 5 | 0 | 6,7 |
![]() N. Fleuriau Chateau | 16 | 1 254 | 7 | 3 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() D. Aguilar | 21 | 1 073 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,8 |
![]() J. Assi | 27 | 881 | 2 | 1 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() E. Myklebust | 8 | 238 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5,6 |
![]() Santiago López López | 5 | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() R. Abraham | 8 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,5 |
![]() R. Khoury | 0 | 63 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() A. Escoto | 2 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,3 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() B. Tabla | 28 | 11 | 7,2 |
![]() E. García | 28 | 4 | 6,7 |
![]() N. Fleuriau Chateau | 16 | 7 | 6,9 |
![]() D. Aguilar | 21 | 0 | 6,8 |
![]() J. Assi | 27 | 2 | 6,7 |
![]() E. Myklebust | 8 | 0 | 5,6 |
![]() Santiago López López | 5 | 0 | 6,3 |
![]() R. Abraham | 8 | 0 | 5,5 |
![]() R. Khoury | 0 | 1 | 6,9 |
![]() A. Escoto | 2 | 0 | 4,3 |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Kalongo | 19 | 1 620 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,8 |
![]() T. Arnaud | 17 | 1 102 | 1 | 1 | 3 | 0 | 5,9 |
![]() D. Gutiérrez | 10 | 668 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6,8 |
![]() R. Khoury | 14 | 153 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,4 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() C. Kalongo | 19 | 0 | 5,8 |
![]() T. Arnaud | 17 | 1 | 5,9 |
![]() D. Gutiérrez | 10 | 1 | 6,8 |
![]() R. Khoury | 14 | 0 | 6,4 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Atlético Ottawa в Canadian Premier League 2026: ключови играчи
В състава на Atlético Ottawa за Canadian Premier League този сезон фигурират 32 играчи. Вратари: 3, защитници: 8, полузащитници: 7, нападатели: 10. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 23,1. В състава има играчи от 5 държави.
Головете са разпределени: 14 различни играчи имат голове, начело с B. Tabla (11).
B. Tabla е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,2. T. Crampton има най-много спасявания на вратата (12).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Atlético Ottawa, а числата за сезона - на страницата Статистика на Atlético Ottawa.































