Основан 2021

Състав на Austin
ЗЗПЗЗ
Q2 Stadium · 20 738
Austin, Texas
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() B. Stuver | 28 | 2 526 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() D. Las | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,5 |
![]() E. Lauta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() B. Stuver | 28 | 0 | 6,8 |
![]() D. Las | 5 | 0 | 5,5 |
![]() E. Lauta | 0 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Gallagher | 32 | 2 558 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() Guilherme Biro | 28 | 2 163 | 3 | 1 | 6 | 1 | 6,7 |
![]() O. Svatok | 26 | 1 954 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,4 |
![]() B. Hines-Ike | 25 | 1 744 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() M. Desler | 22 | 1 399 | 1 | 0 | 5 | 0 | 6,7 |
![]() J. Bell | 23 | 1 320 | 2 | 1 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() Ž. Kolmanič | 19 | 673 | 0 | 2 | 0 | 1 | 6,5 |
![]() M. Đorđević | 7 | 279 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,2 |
![]() R. Thomas | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,9 |
![]() Chris Applewhite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Gallagher | 32 | 0 | 6,5 |
![]() Guilherme Biro | 28 | 3 | 6,7 |
![]() O. Svatok | 26 | 1 | 6,4 |
![]() B. Hines-Ike | 25 | 2 | 6,6 |
![]() M. Desler | 22 | 1 | 6,7 |
![]() J. Bell | 23 | 2 | 6,6 |
![]() Ž. Kolmanič | 19 | 0 | 6,5 |
![]() M. Đorđević | 7 | 0 | 4,2 |
![]() R. Thomas | 1 | 0 | 2,9 |
![]() Chris Applewhite | 0 | 0 | 0,0 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Torres | 33 | 2 544 | 4 | 7 | 3 | 0 | 7,0 |
![]() J. Rosales | 30 | 2 320 | 1 | 4 | 6 | 0 | 6,7 |
![]() B. Šabović | 28 | 1 641 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,6 |
![]() Ilie Sánchez | 27 | 1 527 | 1 | 0 | 5 | 0 | 6,8 |
![]() Ervin Torres | 19 | 1 222 | 2 | 3 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() Jorge Alastuey | 16 | 941 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() N. Dubersarsky | 11 | 660 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() J. Nelson | 13 | 550 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() P. Płacheta | 15 | 443 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,1 |
![]() O. Wolff | 8 | 383 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() D. Pereira | 8 | 370 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() C. Fodrey | 14 | 310 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() M. Burton | 3 | 108 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3,9 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() F. Torres | 33 | 4 | 7,0 |
![]() J. Rosales | 30 | 1 | 6,7 |
![]() B. Šabović | 28 | 0 | 6,6 |
![]() Ilie Sánchez | 27 | 1 | 6,8 |
![]() Ervin Torres | 19 | 2 | 6,9 |
![]() Jorge Alastuey | 16 | 1 | 6,8 |
![]() N. Dubersarsky | 11 | 0 | 6,5 |
![]() J. Nelson | 13 | 2 | 6,8 |
![]() P. Płacheta | 15 | 0 | 6,1 |
![]() O. Wolff | 8 | 0 | 6,5 |
![]() D. Pereira | 8 | 0 | 6,8 |
![]() C. Fodrey | 14 | 0 | 6,4 |
![]() M. Burton | 3 | 0 | 3,9 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Uzuni | 24 | 1 966 | 9 | 1 | 5 | 0 | 6,9 |
![]() C. Ramirez | 29 | 1 443 | 9 | 2 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() B. Vázquez | 21 | 1 281 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() R. Taylor | 2 | 53 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() Stefan Dobrijevic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Uzuni | 24 | 9 | 6,9 |
![]() C. Ramirez | 29 | 9 | 6,8 |
![]() B. Vázquez | 21 | 3 | 6,7 |
![]() R. Taylor | 2 | 0 | 7,1 |
![]() Stefan Dobrijevic | 0 | 0 | 0,0 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Austin в Major League Soccer 2026: ключови играчи
В състава на Austin за Major League Soccer този сезон фигурират 31 играчи. Вратари: 3, защитници: 10, полузащитници: 13, нападатели: 5. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 26,2. В състава има играчи от 17 държави.
Головете са разпределени: 14 различни играчи имат голове. F. Torres води в отбора по асистенции (7).
F. Torres е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,0. B. Stuver има най-много спасявания на вратата (129).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Austin, а числата за сезона - на страницата Статистика на Austin.






























