Основан 1882

Състав на Burnley
ЗРРЗЗ
Turf Moor · 22 546
Burnley
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() G. Coudert | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,8 |
![]() M. Weiß | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,0 |
![]() B. Amos | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() G. Coudert | 7 | 0 | 5,8 |
![]() M. Weiß | 7 | 0 | 5,0 |
![]() B. Amos | 0 | 0 | - |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() K. Walker | 12 | 1 035 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() Max Alleyne | 12 | 998 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5,8 |
![]() Igor | 9 | 788 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() Lucas Pires | 11 | 712 | 0 | 4 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() C. Roberts | 7 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,8 |
![]() O. Sonne | 10 | 526 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,2 |
![]() H. Ekdal | 8 | 525 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,0 |
![]() A. Ahmedhodžić | 6 | 494 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,9 |
![]() B. Humphreys | 2 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,0 |
![]() J. Worrall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() S. Sambo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() K. Walker | 12 | 0 | 6,9 |
![]() Max Alleyne | 12 | 0 | 5,8 |
![]() Igor | 9 | 0 | 6,8 |
![]() Lucas Pires | 11 | 0 | 6,8 |
![]() C. Roberts | 7 | 0 | 4,8 |
![]() O. Sonne | 10 | 0 | 6,2 |
![]() H. Ekdal | 8 | 0 | 6,0 |
![]() A. Ahmedhodžić | 6 | 0 | 4,9 |
![]() B. Humphreys | 2 | 0 | 6,0 |
![]() J. Worrall | 0 | 0 | 0,0 |
![]() S. Sambo | 0 | 0 | 0,0 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Laurent | 13 | 1 067 | 1 | 1 | 4 | 0 | 6,6 |
![]() R. Hatate | 10 | 620 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() J. Bruun Larsen | 9 | 611 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() A. Ramsey | 9 | 508 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() M. Edwards | 10 | 489 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() U. Raghouber | 10 | 486 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5,7 |
![]() H. Mejbri | 5 | 251 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() J. Cullen | 2 | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() G. Brierley | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() E. Clark | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Laurent | 13 | 1 | 6,6 |
![]() R. Hatate | 10 | 1 | 6,8 |
![]() J. Bruun Larsen | 9 | 2 | 7,0 |
![]() A. Ramsey | 9 | 1 | 6,6 |
![]() M. Edwards | 10 | 1 | 6,7 |
![]() U. Raghouber | 10 | 1 | 5,7 |
![]() H. Mejbri | 5 | 0 | 6,4 |
![]() J. Cullen | 2 | 0 | 6,5 |
![]() G. Brierley | 0 | 0 | - |
![]() E. Clark | 0 | 0 | - |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Ramazani | 11 | 819 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() Z. Amdouni | 9 | 497 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() A. Hountondji | 9 | 362 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() J. Vardy | 7 | 351 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() D. Satpaev | 6 | 308 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() A. Broja | 9 | 208 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() Z. Flemming | 2 | 168 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7,5 |
![]() J. Banel | 2 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() M. Trésor | 2 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,4 |
![]() E. Agyei | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() L. Castell | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() L. Ramazani | 11 | 3 | 6,9 |
![]() Z. Amdouni | 9 | 3 | 6,7 |
![]() A. Hountondji | 9 | 1 | 6,5 |
![]() J. Vardy | 7 | 1 | 6,5 |
![]() D. Satpaev | 6 | 0 | 6,7 |
![]() A. Broja | 9 | 0 | 6,5 |
![]() Z. Flemming | 2 | 2 | 7,5 |
![]() J. Banel | 2 | 0 | 6,7 |
![]() M. Trésor | 2 | 0 | 4,4 |
![]() E. Agyei | 0 | 0 | - |
![]() L. Castell | 0 | 0 | - |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Burnley в Championship 2026: ключови играчи
В състава на Burnley за Championship този сезон фигурират 35 играчи. Вратари: 3, защитници: 11, полузащитници: 10, нападатели: 11. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 25,5. В състава има играчи от 17 държави.
Головете са разпределени: 11 различни играчи имат голове. Lucas Pires води в отбора по асистенции (4).
J. Bruun Larsen е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,0. G. Coudert има най-много спасявания на вратата (23).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Burnley, а числата за сезона - на страницата Статистика на Burnley.


































