Основан 1937

Състав на Colchester
ПЗЗРР
JobServe Community Stadium · 10 083
Colchester, Essex
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() T. Lo-Tutala | 13 | 1 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() T. Smith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Oscar Roberts | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() T. Lo-Tutala | 13 | 0 | 6,9 |
![]() T. Smith | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Oscar Roberts | 0 | 0 | - |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Tucker | 13 | 1 170 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() E. Iandolo | 13 | 1 160 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() S. Raggett | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,0 |
![]() K. Vincent-Young | 9 | 523 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() F. Terry | 7 | 350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,8 |
![]() S. Kuffour | 3 | 106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,2 |
![]() J. Leake | 1 | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Tucker | 13 | 0 | 6,8 |
![]() E. Iandolo | 13 | 1 | 6,7 |
![]() S. Raggett | 9 | 0 | 6,0 |
![]() K. Vincent-Young | 9 | 0 | 6,6 |
![]() F. Terry | 7 | 0 | 5,8 |
![]() S. Kuffour | 3 | 0 | 4,2 |
![]() J. Leake | 1 | 0 | 6,5 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Sesay | 12 | 951 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() J. Payne | 11 | 926 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() R. Hunt | 12 | 908 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,1 |
![]() O. Thorn | 13 | 845 | 0 | 5 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() H. Anderson | 9 | 792 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() J. Williams | 9 | 715 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() P. Digby | 9 | 533 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() Ben Perry | 3 | 99 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5,1 |
![]() R. Harvey | 2 | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() E. Bishop | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() M. Oni | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Sesay | 12 | 3 | 6,8 |
![]() J. Payne | 11 | 1 | 7,1 |
![]() R. Hunt | 12 | 1 | 6,1 |
![]() O. Thorn | 13 | 0 | 6,7 |
![]() H. Anderson | 9 | 2 | 6,8 |
![]() J. Williams | 9 | 0 | 6,5 |
![]() P. Digby | 9 | 0 | 6,5 |
![]() Ben Perry | 3 | 1 | 5,1 |
![]() R. Harvey | 2 | 0 | 6,5 |
![]() E. Bishop | 1 | 0 | - |
![]() M. Oni | 0 | 0 | - |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() B. Ihionvien | 12 | 584 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() K. Kouassi | 5 | 350 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() Jaden Williams | 9 | 334 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6,6 |
![]() B. Lubala | 4 | 246 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,3 |
![]() L. Chiwome | 9 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,5 |
![]() K. Connelly | 8 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() B. Ihionvien | 12 | 0 | 6,4 |
![]() K. Kouassi | 5 | 1 | 7,0 |
![]() Jaden Williams | 9 | 1 | 6,6 |
![]() B. Lubala | 4 | 0 | 6,3 |
![]() L. Chiwome | 9 | 0 | 5,5 |
![]() K. Connelly | 8 | 0 | 6,5 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Colchester в League Two 2026 накратко
В състава на Colchester за League Two този сезон фигурират 27 играчи. Вратари: 3, защитници: 7, полузащитници: 11, нападатели: 6. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 24,3. В състава има играчи от 3 държави.
Головете са разпределени: 8 различни играчи имат голове, начело с M. Sesay (3). O. Thorn води в отбора по асистенции (5).
Сред титулярите J. Payne има най-добра средна оценка - 7,1. T. Lo-Tutala има най-много спасявания на вратата (38).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Colchester, а числата за сезона - на страницата Статистика на Colchester.


























