Основан 1925

Състав на Colo Colo
ППРЗП
Estadio Monumental David Arellano · 47 017
Santiago de Chile
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() G. Maureira | 14 | 1 190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() F. De Paul | 9 | 790 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,6 |
![]() Vózinha | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,4 |
![]() E. Villanueva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() G. Maureira | 14 | 0 | 6,8 |
![]() F. De Paul | 9 | 0 | 5,6 |
![]() Vózinha | 4 | 0 | 5,4 |
![]() E. Villanueva | 0 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Villagra | 25 | 2 197 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() J. Rojas | 25 | 2 171 | 2 | 4 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() D. Ulloa | 23 | 1 805 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() J. Sosa | 22 | 1 795 | 2 | 0 | 5 | 0 | 6,8 |
![]() É. Wiemberg | 16 | 793 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() I. Román | 7 | 310 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() M. Fernández | 5 | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() J. Méndez | 5 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() A. Olguin | 3 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() C. Riquelme | 1 | 15 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,4 |
![]() B. Torres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() M. Moya | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Villagra | 25 | 0 | 6,9 |
![]() J. Rojas | 25 | 2 | 6,9 |
![]() D. Ulloa | 23 | 0 | 6,7 |
![]() J. Sosa | 22 | 2 | 6,8 |
![]() É. Wiemberg | 16 | 0 | 6,5 |
![]() I. Román | 7 | 0 | 6,7 |
![]() M. Fernández | 5 | 0 | 6,6 |
![]() J. Méndez | 5 | 0 | 6,6 |
![]() A. Olguin | 3 | 0 | 6,7 |
![]() C. Riquelme | 1 | 0 | 3,4 |
![]() B. Torres | 0 | 0 | 0,0 |
![]() M. Moya | 0 | 0 | - |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() V. Méndez | 26 | 2 295 | 2 | 5 | 3 | 0 | 7,2 |
![]() A. Vidal | 24 | 1 995 | 2 | 2 | 9 | 0 | 7,4 |
![]() Á. Madrid | 25 | 1 645 | 6 | 4 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() L. Hernández | 24 | 1 515 | 7 | 4 | 5 | 0 | 6,9 |
![]() T. Alarcón | 23 | 1 511 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6,5 |
![]() C. Aquino | 16 | 632 | 2 | 3 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() F. Marchant | 16 | 463 | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() C. Diaz | 2 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,4 |
![]() G. Diaz | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() V. Méndez | 26 | 2 | 7,2 |
![]() A. Vidal | 24 | 2 | 7,4 |
![]() Á. Madrid | 25 | 6 | 7,0 |
![]() L. Hernández | 24 | 7 | 6,9 |
![]() T. Alarcón | 23 | 0 | 6,5 |
![]() C. Aquino | 16 | 2 | 6,6 |
![]() F. Marchant | 16 | 1 | 6,3 |
![]() C. Diaz | 2 | 0 | 4,4 |
![]() G. Diaz | 0 | 0 | - |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Romero | 23 | 1 487 | 8 | 1 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() J. Correa | 18 | 1 108 | 18 | 5 | 3 | 0 | 7,7 |
![]() L. Pastrán | 19 | 994 | 4 | 2 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() Y. Cuevas | 9 | 150 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5,8 |
![]() M. Bolados | 3 | 98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,8 |
![]() F. Raipan | 5 | 64 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5,6 |
![]() R. Catalan | 2 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,2 |
![]() Jerall Astudillo | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() Vicente Martínez | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Romero | 23 | 8 | 6,7 |
![]() J. Correa | 18 | 18 | 7,7 |
![]() L. Pastrán | 19 | 4 | 6,6 |
![]() Y. Cuevas | 9 | 1 | 5,8 |
![]() M. Bolados | 3 | 0 | 4,8 |
![]() F. Raipan | 5 | 1 | 5,6 |
![]() R. Catalan | 2 | 0 | 4,2 |
![]() Jerall Astudillo | 0 | 0 | - |
![]() Vicente Martínez | 0 | 0 | - |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Colo Colo в Primera División 2026: ключови играчи
В състава на Colo Colo за Primera División този сезон фигурират 34 играчи. Вратари: 4, защитници: 12, полузащитници: 9, нападатели: 9. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 25,1. В състава има играчи от 4 държави.
Головете са разпределени: 13 различни играчи имат голове, начело с J. Correa (18).
J. Correa е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,7. G. Maureira има най-много спасявания на вратата (32).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Colo Colo, а числата за сезона - на страницата Статистика на Colo Colo.

































