Основан 2016

Състав на CSKA 1948
РПППЗ
Stadion Vitosha · 2 500
Bistrica
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Bozhev | 10 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,3 |
![]() P. Marinov | 2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Bozhev | 10 | 0 | 7,3 |
![]() P. Marinov | 2 | 0 | 6,2 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Dvali | 7 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() D. Grivić | 7 | 163 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() E. Parkhomenko | 4 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() A. Hoffmann | 9 | 134 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6,8 |
![]() D. Medina | 7 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,0 |
![]() O. Gašević | 7 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() F. Soltani | 4 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,3 |
![]() Emerson | 3 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() B. Benamar | 5 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,2 |
![]() K. Iliev | 4 | 30 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,2 |
![]() D. Tarasenko | 5 | 17 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() L. Dvali | 7 | 0 | 6,7 |
![]() D. Grivić | 7 | 0 | 6,2 |
![]() E. Parkhomenko | 4 | 0 | 6,4 |
![]() A. Hoffmann | 9 | 0 | 6,8 |
![]() D. Medina | 7 | 0 | 6,0 |
![]() O. Gašević | 7 | 0 | 6,3 |
![]() F. Soltani | 4 | 0 | 6,3 |
![]() Emerson | 3 | 0 | 6,9 |
![]() B. Benamar | 5 | 0 | 7,2 |
![]() K. Iliev | 4 | 0 | 6,2 |
![]() D. Tarasenko | 5 | 0 | 6,5 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() G. Rusev | 12 | 210 | 0 | 3 | 0 | 0 | 7,2 |
![]() Elias Franco | 12 | 180 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7,7 |
![]() H. Cuellar | 9 | 136 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,3 |
![]() F. Krebs | 8 | 128 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() M. Zemzemi | 10 | 128 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() B. Tsonev | 9 | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() J. Meyer | 12 | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() P. Vitanov | 10 | 96 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() Frédéric Maciel | 10 | 74 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8,4 |
![]() M. Boychev | 2 | 46 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() G. Rusev | 12 | 0 | 7,2 |
![]() Elias Franco | 12 | 2 | 7,7 |
![]() H. Cuellar | 9 | 0 | 6,3 |
![]() F. Krebs | 8 | 0 | 7,0 |
![]() M. Zemzemi | 10 | 0 | 6,6 |
![]() B. Tsonev | 9 | 0 | 6,5 |
![]() J. Meyer | 12 | 0 | 6,7 |
![]() P. Vitanov | 10 | 0 | 7,0 |
![]() Frédéric Maciel | 10 | 3 | 8,4 |
![]() M. Boychev | 2 | 0 | 6,0 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Diallo | 9 | 196 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() J. Martínez | 3 | 148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() A. Iliev | 12 | 74 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() B. Dimitrov | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Diallo | 9 | 1 | 6,5 |
![]() J. Martínez | 3 | 0 | 6,5 |
![]() A. Iliev | 12 | 1 | 7,0 |
![]() B. Dimitrov | 1 | 0 | 6,7 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на CSKA 1948 във First League 2026: ключови играчи
В състава на CSKA 1948 за First League този сезон фигурират 27 играчи. Вратари: 2, защитници: 11, полузащитници: 10, нападатели: 4. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 25,8. В състава има играчи от 11 държави.
Frédéric Maciel носи атаката с 3 от 7 гола на отбора. G. Rusev води в отбора по асистенции (3).
Frédéric Maciel е отличникът сред титулярите, със средна оценка 8,4. A. Bozhev има най-много спасявания на вратата (10).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за CSKA 1948, а числата за сезона - на страницата Статистика на CSKA 1948.


























