Основан 2008

Състав на Cusco
ЗППЗЗ
Estadio Túpac Amaru · 15 230
Sicuani
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() P. Díaz | 30 | 2 636 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7,0 |
![]() A. Vidal | 3 | 236 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,4 |
![]() R. Anderson | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() P. Díaz | 30 | 0 | 7,0 |
![]() A. Vidal | 3 | 0 | 1,4 |
![]() R. Anderson | 0 | 0 | - |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Fuentes | 26 | 2 216 | 1 | 0 | 11 | 1 | 6,7 |
![]() Á. Ampuero | 25 | 2 202 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() J. Zevallos | 24 | 1 742 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,5 |
![]() C. Gamarra | 25 | 1 583 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,9 |
![]() R. Lagos | 15 | 1 267 | 1 | 1 | 3 | 1 | 6,6 |
![]() J. Bolívar | 11 | 675 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5,0 |
![]() G. Choi | 5 | 289 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,6 |
![]() Julinho Astudillo | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,6 |
![]() A. Custodio | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Fuentes | 26 | 1 | 6,7 |
![]() Á. Ampuero | 25 | 1 | 6,2 |
![]() J. Zevallos | 24 | 0 | 6,5 |
![]() C. Gamarra | 25 | 0 | 5,9 |
![]() R. Lagos | 15 | 1 | 6,6 |
![]() J. Bolívar | 11 | 0 | 5,0 |
![]() G. Choi | 5 | 0 | 3,6 |
![]() Julinho Astudillo | 1 | 0 | 1,6 |
![]() A. Custodio | 0 | 0 | - |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() I. Colman | 30 | 2 407 | 7 | 3 | 8 | 0 | 7,2 |
![]() D. Soto | 30 | 1 987 | 1 | 1 | 5 | 0 | 6,7 |
![]() M. Ruidías | 23 | 1 574 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() O. Valenzuela | 25 | 1 387 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,0 |
![]() C. Diez | 28 | 1 289 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,1 |
![]() J. Montaño | 14 | 1 095 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,2 |
![]() G. Carabajal | 17 | 571 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() Miguel Silveira | 9 | 339 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,8 |
![]() J. Herrera | 11 | 249 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3,8 |
![]() M. Aucca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() S. Quillahuaman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Josué Prieto Figueredo | 1 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() I. Colman | 30 | 7 | 7,2 |
![]() D. Soto | 30 | 1 | 6,7 |
![]() M. Ruidías | 23 | 1 | 6,5 |
![]() O. Valenzuela | 25 | 0 | 6,0 |
![]() C. Diez | 28 | 0 | 6,1 |
![]() J. Montaño | 14 | 0 | 6,2 |
![]() G. Carabajal | 17 | 2 | 6,8 |
![]() Miguel Silveira | 9 | 0 | 4,8 |
![]() J. Herrera | 11 | 1 | 3,8 |
![]() M. Aucca | 0 | 0 | 0,0 |
![]() S. Quillahuaman | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Josué Prieto Figueredo | 1 | 0 | - |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Callejo | 28 | 2 039 | 18 | 2 | 2 | 0 | 7,2 |
![]() L. Colitto | 27 | 1 829 | 3 | 5 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() J. Manzaneda | 29 | 1 519 | 3 | 5 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() N. Silva | 31 | 1 385 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() J. Tévez | 28 | 992 | 3 | 0 | 2 | 0 | 6,1 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() F. Callejo | 28 | 18 | 7,2 |
![]() L. Colitto | 27 | 3 | 6,6 |
![]() J. Manzaneda | 29 | 3 | 6,6 |
![]() N. Silva | 31 | 1 | 6,7 |
![]() J. Tévez | 28 | 3 | 6,1 |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Alà Gutiérrez | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1,1 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Alà Gutiérrez | 0 | 0 | 1,1 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Cusco в Primera División 2026: ключови играчи
В състава на Cusco за Primera División този сезон фигурират 30 играчи. Вратари: 3, защитници: 9, полузащитници: 12, нападатели: 5. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 28,0. В състава има играчи от 5 държави.
F. Callejo носи атаката с 18 от 43 гола на отбора.
I. Colman е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,2. P. Díaz има най-много спасявания на вратата (94).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Cusco, а числата за сезона - на страницата Статистика на Cusco.





























