Основан 1954

Състав на De Graafschap
ПЗРЗП
Stadion De Vijverberg · 12 600
Doetinchem
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() T. Wieggers | 13 | 1 176 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() R. Jonkers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() P. Reverson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Sam Bouwman | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() T. Wieggers | 13 | 0 | 6,8 |
![]() R. Jonkers | 0 | 0 | 0,0 |
![]() P. Reverson | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Sam Bouwman | 0 | 0 | - |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Besselink | 12 | 1 074 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,9 |
![]() K. Symons | 10 | 773 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,7 |
![]() N. Martens | 9 | 771 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() T. Kok | 9 | 718 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() Gijs Bolk | 8 | 627 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4,8 |
![]() J. Meerstadt | 6 | 433 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() J. Wieckhoff | 11 | 418 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() J. Hardeman | 9 | 328 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,1 |
![]() L. Schoppema | 4 | 245 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() M. Pabai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() R. Besselink | 12 | 0 | 6,9 |
![]() K. Symons | 10 | 0 | 5,7 |
![]() N. Martens | 9 | 0 | 6,9 |
![]() T. Kok | 9 | 0 | 6,6 |
![]() Gijs Bolk | 8 | 0 | 4,8 |
![]() J. Meerstadt | 6 | 0 | 6,7 |
![]() J. Wieckhoff | 11 | 0 | 6,5 |
![]() J. Hardeman | 9 | 1 | 6,1 |
![]() L. Schoppema | 4 | 0 | 6,6 |
![]() M. Pabai | 0 | 0 | 0,0 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() D. Warmerdam | 13 | 1 146 | 4 | 0 | 3 | 0 | 7,2 |
![]() F. de Jong | 11 | 913 | 2 | 3 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() Bjorn van Zijl | 13 | 646 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() M. Diemers | 6 | 446 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7,4 |
![]() N. Ahmeti-Grainca | 9 | 394 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5,9 |
![]() Gabriele Finocchiaro | 7 | 346 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,1 |
![]() Denzel Eijken | 4 | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,3 |
![]() C. Leemans | 4 | 169 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() Tygo Grotenhuis | 2 | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() J. Triep | 3 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,9 |
![]() Nic Hartgers | 2 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() C. Eroglu | 1 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() Tim Braem | 1 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() M. Smits | 2 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() B. Mambo | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() D. Warmerdam | 13 | 4 | 7,2 |
![]() F. de Jong | 11 | 2 | 6,6 |
![]() Bjorn van Zijl | 13 | 3 | 6,7 |
![]() M. Diemers | 6 | 0 | 7,4 |
![]() N. Ahmeti-Grainca | 9 | 0 | 5,9 |
![]() Gabriele Finocchiaro | 7 | 1 | 6,1 |
![]() Denzel Eijken | 4 | 0 | 4,3 |
![]() C. Leemans | 4 | 0 | 6,8 |
![]() Tygo Grotenhuis | 2 | 0 | 6,6 |
![]() J. Triep | 3 | 0 | 4,9 |
![]() Nic Hartgers | 2 | 0 | 7,0 |
![]() C. Eroglu | 1 | 0 | 6,5 |
![]() Tim Braem | 1 | 0 | 6,5 |
![]() M. Smits | 2 | 0 | 6,5 |
![]() B. Mambo | 1 | 0 | 6,2 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() T. Mero | 10 | 688 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() J. Kania | 11 | 673 | 5 | 0 | 2 | 0 | 5,8 |
![]() Kyano Kwint | 10 | 309 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() N. Kaninda | 6 | 135 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,8 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() T. Mero | 10 | 0 | 6,7 |
![]() J. Kania | 11 | 5 | 5,8 |
![]() Kyano Kwint | 10 | 1 | 6,7 |
![]() N. Kaninda | 6 | 0 | 4,8 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на De Graafschap в Eerste Divisie 2026: ключови играчи
В състава на De Graafschap за Eerste Divisie този сезон фигурират 33 играчи. Вратари: 4, защитници: 10, полузащитници: 15, нападатели: 4. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 21,8. В състава има играчи от 7 държави.
Головете са разпределени: 7 различни играчи имат голове, начело с J. Kania (5).
D. Warmerdam е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,2. T. Wieggers има най-много спасявания на вратата (45).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за De Graafschap, а числата за сезона - на страницата Статистика на De Graafschap.
































