
Състав на Deportes Limache
ЗППРЗ
Estadio Gustavo Ocaranza · 2 000
Limache
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. González | 14 | 1 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,8 |
![]() M. Bórquez | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() César | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8,5 |
![]() Martin Smith | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() C. González | 14 | 0 | 5,8 |
![]() M. Bórquez | 10 | 0 | 6,2 |
![]() César | 2 | 0 | 8,5 |
![]() Martin Smith | 0 | 0 | - |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Aguirre | 26 | 2 250 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() A. Parot | 22 | 1 866 | 0 | 1 | 3 | 0 | 7,0 |
![]() Y. González | 13 | 1 050 | 2 | 1 | 1 | 2 | 7,0 |
![]() Javier Rojas | 10 | 893 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() D. Escobar | 9 | 777 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6,7 |
![]() A. Alfonzo | 14 | 567 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6,1 |
![]() C. Morales | 16 | 452 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,3 |
![]() B. Molina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Aguirre | 26 | 1 | 6,8 |
![]() A. Parot | 22 | 0 | 7,0 |
![]() Y. González | 13 | 2 | 7,0 |
![]() Javier Rojas | 10 | 0 | 6,8 |
![]() D. Escobar | 9 | 1 | 6,7 |
![]() A. Alfonzo | 14 | 0 | 6,1 |
![]() C. Morales | 16 | 0 | 6,3 |
![]() B. Molina | 0 | 0 | 0,0 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Llantén | 24 | 1 323 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,7 |
![]() M. Flores | 17 | 1 317 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() R. Martínez | 11 | 972 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() C. Fuentes | 17 | 741 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() T. Galletto | 11 | 691 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() J. Montecinos | 13 | 605 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() C. Pinares | 8 | 549 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() H. Martínez | 8 | 385 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,0 |
![]() F. Moya | 7 | 151 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5,7 |
![]() V. Cárcamo | 6 | 104 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,4 |
![]() F. Marin | 4 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() D. Catalán | 2 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() Vicente Silva Vargas | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() G. Aban | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() F. Oyarzun | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Llantén | 24 | 0 | 6,7 |
![]() M. Flores | 17 | 0 | 6,5 |
![]() R. Martínez | 11 | 1 | 7,0 |
![]() C. Fuentes | 17 | 1 | 6,7 |
![]() T. Galletto | 11 | 1 | 6,7 |
![]() J. Montecinos | 13 | 1 | 6,9 |
![]() C. Pinares | 8 | 1 | 6,8 |
![]() H. Martínez | 8 | 0 | 5,0 |
![]() F. Moya | 7 | 1 | 5,7 |
![]() V. Cárcamo | 6 | 0 | 5,4 |
![]() F. Marin | 4 | 0 | 6,7 |
![]() D. Catalán | 2 | 0 | 6,3 |
![]() Vicente Silva Vargas | 0 | 0 | - |
![]() G. Aban | 0 | 0 | - |
![]() F. Oyarzun | 0 | 0 | - |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Meneses | 26 | 2 189 | 5 | 9 | 3 | 0 | 7,2 |
![]() D. Castro | 25 | 2 106 | 14 | 7 | 7 | 0 | 7,3 |
![]() G. Sosa | 26 | 1 580 | 8 | 0 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() M. Arturia | 25 | 760 | 2 | 2 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() V. Álvarez | 18 | 617 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() L. Valencia | 9 | 533 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,8 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Meneses | 26 | 5 | 7,2 |
![]() D. Castro | 25 | 14 | 7,3 |
![]() G. Sosa | 26 | 8 | 6,7 |
![]() M. Arturia | 25 | 2 | 6,4 |
![]() V. Álvarez | 18 | 4 | 6,3 |
![]() L. Valencia | 9 | 0 | 6,8 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Deportes Limache в Primera División 2026 накратко
В състава на Deportes Limache за Primera División този сезон фигурират 33 играчи. Вратари: 4, защитници: 8, полузащитници: 15, нападатели: 6. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 27,4. В състава има играчи от 5 държави.
Головете са разпределени: 14 различни играчи имат голове, начело с D. Castro (14). J. Meneses води в отбора по асистенции (9).
Сред титулярите D. Castro има най-добра средна оценка - 7,3. C. González има най-много спасявания на вратата (39).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Deportes Limache, а числата за сезона - на страницата Статистика на Deportes Limache.
































