Основан 1975

Състав на Drogheda United
ПЗПЗП
Sullivan & Lambe Park · 3 500
Drogheda
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Dennison | 22 | 1 849 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() Fynn Michael Cordell Talley | 15 | 1 323 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() L. Dennison | 22 | 0 | 6,4 |
![]() Fynn Michael Cordell Talley | 15 | 0 | 6,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() E. Agbaje | 36 | 3 017 | 2 | 2 | 5 | 0 | 6,7 |
![]() C. Kane | 35 | 2 900 | 0 | 2 | 3 | 0 | 6,3 |
![]() C. Keeley | 34 | 2 874 | 2 | 1 | 7 | 0 | 6,9 |
![]() A. Quinn | 28 | 2 225 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() Leo Burney | 25 | 1 681 | 3 | 0 | 6 | 0 | 6,5 |
![]() J. Bolger | 20 | 1 264 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,6 |
![]() J. Bucknor | 19 | 796 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() K. Cruise | 15 | 469 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5,7 |
![]() Conor Cannon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() C. Donnelly | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() E. Agbaje | 36 | 2 | 6,7 |
![]() C. Kane | 35 | 0 | 6,3 |
![]() C. Keeley | 34 | 2 | 6,9 |
![]() A. Quinn | 28 | 1 | 6,5 |
![]() Leo Burney | 25 | 3 | 6,5 |
![]() J. Bolger | 20 | 0 | 5,6 |
![]() J. Bucknor | 19 | 0 | 6,6 |
![]() K. Cruise | 15 | 0 | 5,7 |
![]() Conor Cannon | 0 | 0 | 0,0 |
![]() C. Donnelly | 0 | 0 | - |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Doyle | 34 | 2 237 | 10 | 1 | 5 | 0 | 6,7 |
![]() S. Farrell | 33 | 2 099 | 5 | 1 | 11 | 0 | 6,7 |
![]() Ethan O'Brien | 24 | 1 469 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() R. Brennan | 26 | 1 446 | 2 | 1 | 9 | 0 | 6,6 |
![]() A. Bates | 11 | 689 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,5 |
![]() S. McGrath | 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,2 |
![]() C. O'Connor | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() S. Brady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() J. Brennan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Doyle | 34 | 10 | 6,7 |
![]() S. Farrell | 33 | 5 | 6,7 |
![]() Ethan O'Brien | 24 | 0 | 6,6 |
![]() R. Brennan | 26 | 2 | 6,6 |
![]() A. Bates | 11 | 0 | 6,5 |
![]() S. McGrath | 1 | 0 | 2,2 |
![]() C. O'Connor | 1 | 0 | 6,7 |
![]() S. Brady | 0 | 0 | 0,0 |
![]() J. Brennan | 0 | 0 | 0,0 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() B. Kavanagh | 35 | 2 566 | 6 | 5 | 3 | 0 | 7,0 |
![]() T. Oluwa | 36 | 2 410 | 3 | 1 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() W. Davis | 25 | 1 436 | 5 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() J. Godden | 31 | 1 299 | 2 | 1 | 6 | 0 | 6,3 |
![]() Dare Kareem | 12 | 306 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,9 |
![]() K. Ancelin | 8 | 259 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() R. Markey | 6 | 139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,8 |
![]() D. Mare | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() B. Bosakani | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() Arjan Ramadani | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() B. Kavanagh | 35 | 6 | 7,0 |
![]() T. Oluwa | 36 | 3 | 6,5 |
![]() W. Davis | 25 | 5 | 6,9 |
![]() J. Godden | 31 | 2 | 6,3 |
![]() Dare Kareem | 12 | 0 | 5,9 |
![]() K. Ancelin | 8 | 1 | 6,8 |
![]() R. Markey | 6 | 0 | 4,8 |
![]() D. Mare | 1 | 0 | 0,0 |
![]() B. Bosakani | 0 | 0 | - |
![]() Arjan Ramadani | 0 | 0 | - |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Cardo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Cardo | 0 | 0 | 0,0 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Drogheda United в Premier Division 2026 накратко
В състава на Drogheda United за Premier Division този сезон фигурират 32 играчи. Вратари: 2, защитници: 10, полузащитници: 9, нападатели: 10. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 23,5. В състава има играчи от 4 държави.
Головете са разпределени: 12 различни играчи имат голове, начело с M. Doyle (10). B. Kavanagh води в отбора по асистенции (5).
Сред титулярите B. Kavanagh има най-добра средна оценка - 7,0. Fynn Michael Cordell Talley има най-много спасявания на вратата (58).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Drogheda United, а числата за сезона - на страницата Статистика на Drogheda United.































