Основан 1999

Състав на FC Midtjylland
ЗПППЗ
MCH Arena · 12 152
Herning
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() E. Ólafsson | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() N. Bakker | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,4 |
![]() O. Ejeheri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() E. Ólafsson | 9 | 0 | 7,0 |
![]() N. Bakker | 4 | 0 | 5,4 |
![]() O. Ejeheri | 0 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Kristensen | 12 | 1 055 | 2 | 0 | 5 | 0 | 7,1 |
![]() M. Bech | 9 | 765 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() M. Jensen | 7 | 514 | 1 | 0 | 2 | 0 | 7,3 |
![]() M. Erlić | 6 | 447 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() B. Dje Bi Dje | 9 | 379 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5,4 |
![]() O. Diao | 4 | 360 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() A. Maxsø | 4 | 360 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() N. A. Aziz | 3 | 74 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6,2 |
![]() A. Gabriel | 2 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() R. Kristensen | 12 | 2 | 7,1 |
![]() M. Bech | 9 | 1 | 6,8 |
![]() M. Jensen | 7 | 1 | 7,3 |
![]() M. Erlić | 6 | 1 | 7,0 |
![]() B. Dje Bi Dje | 9 | 0 | 5,4 |
![]() O. Diao | 4 | 0 | 6,8 |
![]() A. Maxsø | 4 | 0 | 6,7 |
![]() N. A. Aziz | 3 | 0 | 6,2 |
![]() A. Gabriel | 2 | 0 | 6,7 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() P. Billing | 13 | 1 107 | 2 | 4 | 2 | 0 | 7,3 |
![]() P. Bravo | 12 | 927 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() D. Castillo | 11 | 565 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() K. Wätjen | 9 | 531 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() S. Johannesen | 10 | 526 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() D. Osorio | 5 | 450 | 1 | 2 | 1 | 0 | 7,7 |
![]() V. Bak Jensen | 7 | 417 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() J. Emefile | 10 | 317 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6,5 |
![]() V. Byskov | 4 | 197 | 1 | 2 | 0 | 0 | 7,4 |
![]() Hong Hyun-Seok | 2 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,1 |
![]() Alamara Djabi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() F. Vestergaard | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() P. Billing | 13 | 2 | 7,3 |
![]() P. Bravo | 12 | 0 | 6,6 |
![]() D. Castillo | 11 | 2 | 6,3 |
![]() K. Wätjen | 9 | 1 | 6,9 |
![]() S. Johannesen | 10 | 1 | 6,5 |
![]() D. Osorio | 5 | 1 | 7,7 |
![]() V. Bak Jensen | 7 | 0 | 6,5 |
![]() J. Emefile | 10 | 1 | 6,5 |
![]() V. Byskov | 4 | 1 | 7,4 |
![]() Hong Hyun-Seok | 2 | 0 | 3,1 |
![]() Alamara Djabi | 0 | 0 | 0,0 |
![]() F. Vestergaard | 0 | 0 | - |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Etim | 13 | 858 | 6 | 3 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() Cho Gue-Sung | 11 | 630 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() S. Iheanacho | 12 | 570 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() Franculino Djú | 4 | 270 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() D. Martínez | 3 | 127 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4,2 |
![]() M. Rajović | 6 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3,8 |
![]() M. Uhre | 2 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,5 |
![]() E. Chilufya | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() F. Etim | 13 | 6 | 7,1 |
![]() Cho Gue-Sung | 11 | 2 | 6,2 |
![]() S. Iheanacho | 12 | 3 | 6,8 |
![]() Franculino Djú | 4 | 1 | 6,5 |
![]() D. Martínez | 3 | 0 | 4,2 |
![]() M. Rajović | 6 | 0 | 3,8 |
![]() M. Uhre | 2 | 0 | 2,5 |
![]() E. Chilufya | 1 | 0 | 6,5 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на FC Midtjylland в Superliga 2026: ключови играчи
В състава на FC Midtjylland за Superliga този сезон фигурират 32 играчи. Вратари: 3, защитници: 9, полузащитници: 12, нападатели: 8. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 24,3. В състава има играчи от 17 държави.
Головете са разпределени: 15 различни играчи имат голове, начело с F. Etim (6). P. Billing води в отбора по асистенции (4).
M. Jensen е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,3. E. Ólafsson има най-много спасявания на вратата (21).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за FC Midtjylland, а числата за сезона - на страницата Статистика на FC Midtjylland.































