Основан 1983

Прогнози за FC Seoul
ПЗПРР
Seoul World Cup Stadium · 68 476
Seoul
Статистика на FC Seoul за сезона
48Изиграни
1664Elo
2.23xG за
0.68xG срещу
46%Форма (% попадения)
56%Над 2,5
50%BTTS
52%Корнери
История на прогнозите
Топ прогноза
67%Успех
18Оценени топ прогнози
1,38Ср. пазарна цена
Анализ на стойността
40%Успех
5Оценени анализи на стойността
1,61Ср. пазарна цена
Предстоящи мачове на FC Seoul
Тенденции и анализ за FC Seoul
📊Резултатите надхвърлят подлежащите показатели
⚠️Кратка почивка преди този мач3 дн. почивка
Скорошни резултати на FC Seoul
КрайКРАЙ
30
11,10
x7,51
216,00
ИзборG O2,5
Пазар1,36
Дов.65%
СигналСОЛИДЕН
КрайКРАЙ
05
15,90
x4,30
21,44
Избор2
Пазар1,44
Дов.61%
СигналНЕУТР.
КрайКРАЙ
30
11,61
x3,90
24,35
Избор1
Пазар1,61
Дов.54%
СигналНЕУТР.
КрайКРАЙ
01
11,59
x3,80
24,50
Избор1
Пазар1,59
Дов.67%
СигналСОЛИДЕН
КрайКРАЙ
01
11,76
x3,63
24,29
Избор1x
Пазар1,20
Дов.81%
СигналСИЛЕН
КрайКРАЙ
11
11,80
x3,56
24,29
Избор1x
Пазар1,20
Дов.77%
СигналВИСОК
КрайКРАЙ
22
11,50
x4,33
25,58
ИзборG O1,5
Пазар1,18
Дов.80%
СигналВИСОК
КрайКРАЙ
21
11,57
x4,15
25,33
Избор1
Пазар1,57
Дов.60%
СигналНЕУТР.
КрайКРАЙ
21
14,33
x3,40
21,83
Изборx2
Пазар1,20
Дов.71%
СигналДОБЪР
КрайКРАЙ
12
12,85
x3,25
22,40
Избор1x
Пазар1,53
Дов.71%
СигналДОБЪР
КрайКРАЙ
10
11,90
x3,40
23,88
Избор1x
Пазар1,23
Дов.78%
СигналВИСОК
КрайКРАЙ
25
16,00
x4,10
21,50
Избор2
Пазар1,50
Дов.63%
СигналСОЛИДЕН
КрайКРАЙ
00
13,73
x3,52
21,93
ИзборG U3,5
Пазар1,36
Дов.77%
СигналВИСОК
КрайКРАЙ
00
12,80
x3,20
22,49
Избор1x
Пазар1,50
Дов.69%
СигналСОЛИДЕН
КрайКРАЙ
13
11,85
x3,55
24,00
Избор1x
Пазар1,22
Дов.85%
СигналСИЛЕН
КрайКРАЙ
31
11,84
x3,30
24,35
ИзборG U3,5
Пазар1,22
Дов.81%
СигналСИЛЕН
КрайКРАЙ
00
12,40
x3,00
23,10
Избор1x
Пазар1,34
Дов.72%
СигналДОБЪР
КрайКРАЙ
10
11,90
x3,38
24,00
ИзборG U3,5
Пазар1,25
Дов.77%
СигналВИСОК
Статистически прогнози единствено за забавление - не са съвет за залагания или финансов съвет.
FC Seoul: форма, място в класирането и следващ мач
Скорошните резултати на FC Seoul са смесени - от последните пет мача: победи 2, равенства 2, загуби 1. В тези пет мача вкара 11 и допусна 4 гола.
През последните 12 месеца FC Seoul изигра 48 мача във всички състезания (победи: 23, равенства: 10, загуби: 15). Средно вкарва 1,6 и допуска 1,0 гола на мач.
Следва FC Seoul - Ulsan Hyundai FC в K League 1 на 8 ное 2026. Нашата прогноза Топ прогноза за мачове на FC Seoul се е оправдала в 67% от 18 оценени прогнози. Прогнозите за всеки мач на FC Seoul се изграждат от Elo рейтинги, скорошна форма и данни за головете и се обновяват преди началото.











