
Състав на Gnistan
ЗРЗЗЗ
Mustapekka Areena · 2 500
Helsinki
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() O. Virtanen | 10 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() Á. Craninx | 13 | 242 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() Ramilson | 3 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,3 |
![]() O. Lyberopoulos | 3 | 145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,2 |
![]() M. JuriÄka | 3 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,8 |
![]() Niklas Lindström | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() O. Virtanen | 10 | 0 | 6,7 |
![]() Á. Craninx | 13 | 0 | 6,9 |
![]() Ramilson | 3 | 0 | 7,3 |
![]() O. Lyberopoulos | 3 | 0 | 3,2 |
![]() M. JuriÄka | 3 | 0 | 0,8 |
![]() Niklas Lindström | 0 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Obileye | 30 | 1 238 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() P. Gnanou | 30 | 1 164 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() Ruxi | 12 | 821 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() B. Milovanov | 11 | 810 | 1 | 1 | 5 | 0 | 6,3 |
![]() J. Ojala | 13 | 291 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,5 |
![]() Marcelo Costa | 18 | 279 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() B. Dahlström | 4 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,6 |
![]() Noah Rossi | 1 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Obileye | 30 | 1 | 6,2 |
![]() P. Gnanou | 30 | 1 | 6,6 |
![]() Ruxi | 12 | 1 | 6,5 |
![]() B. Milovanov | 11 | 1 | 6,3 |
![]() J. Ojala | 13 | 0 | 3,5 |
![]() Marcelo Costa | 18 | 0 | 6,5 |
![]() B. Dahlström | 4 | 0 | 0,6 |
![]() Noah Rossi | 1 | 0 | 0,7 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() G. Europaeus | 30 | 1 206 | 2 | 0 | 4 | 0 | 6,7 |
![]() A. Jouhi | 29 | 1 037 | 2 | 0 | 5 | 0 | 6,6 |
![]() E. Arko-Mensah | 25 | 1 022 | 0 | 2 | 6 | 1 | 6,4 |
![]() S. Eremenko | 27 | 928 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,6 |
![]() J. Latonen | 31 | 884 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6,2 |
![]() S. Ylätupa | 26 | 651 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,5 |
![]() M. Bjurstrøm | 6 | 152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,2 |
![]() V. Hänninen | 6 | 78 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4,8 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() G. Europaeus | 30 | 2 | 6,7 |
![]() A. Jouhi | 29 | 2 | 6,6 |
![]() E. Arko-Mensah | 25 | 0 | 6,4 |
![]() S. Eremenko | 27 | 1 | 5,6 |
![]() J. Latonen | 31 | 1 | 6,2 |
![]() S. Ylätupa | 26 | 0 | 6,5 |
![]() M. Bjurstrøm | 6 | 0 | 4,2 |
![]() V. Hänninen | 6 | 0 | 4,8 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Eremenko | 27 | 903 | 2 | 2 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() A. Atarah | 26 | 790 | 0 | 2 | 3 | 0 | 5,8 |
![]() D. Pérez | 28 | 726 | 1 | 1 | 5 | 0 | 6,6 |
![]() O. Hannula | 26 | 631 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,3 |
![]() A. Akinyemi | 22 | 488 | 5 | 0 | 2 | 0 | 7,1 |
![]() J Selenge | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,1 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() R. Eremenko | 27 | 2 | 6,8 |
![]() A. Atarah | 26 | 0 | 5,8 |
![]() D. Pérez | 28 | 1 | 6,6 |
![]() O. Hannula | 26 | 0 | 5,3 |
![]() A. Akinyemi | 22 | 5 | 7,1 |
![]() J Selenge | 2 | 0 | 2,1 |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Ramilson Almeida | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() Ramilson Almeida | 0 | 0 | 0,0 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Gnistan във Veikkausliiga 2026: ключови играчи
В състава на Gnistan за Veikkausliiga този сезон фигурират 29 играчи. Вратари: 6, защитници: 8, полузащитници: 8, нападатели: 6. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 25,1. В състава има играчи от 12 държави.
Головете са разпределени: 11 различни играчи имат голове, начело с A. Akinyemi (5).
A. Akinyemi е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,1. O. Virtanen има най-много спасявания на вратата (35).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Gnistan, а числата за сезона - на страницата Статистика на Gnistan.




























