Основан 1897

Състав на Hammarby FF
ППППП
Tele2 Arena · 33 000
Stockholm
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() W. Hahn | 26 | 2 340 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() F. Jakobsson | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,7 |
![]() E. Fischerström | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() W. Hahn | 26 | 0 | 6,5 |
![]() F. Jakobsson | 1 | 0 | 1,7 |
![]() E. Fischerström | 0 | 0 | - |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Winther | 26 | 2 318 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7,2 |
![]() E. Skoglund | 26 | 2 292 | 0 | 2 | 4 | 0 | 7,0 |
![]() N. Persson | 26 | 1 798 | 3 | 2 | 4 | 0 | 6,8 |
![]() V. Eriksson | 21 | 1 595 | 2 | 0 | 6 | 0 | 6,8 |
![]() I. Fofana | 21 | 1 468 | 1 | 1 | 2 | 1 | 7,0 |
![]() O. Steinke Branby | 15 | 302 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() W. Renecke | 8 | 195 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,0 |
![]() B. Hedlof | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() E. Lwampindy-Bofua | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() F. Winther | 26 | 2 | 7,2 |
![]() E. Skoglund | 26 | 0 | 7,0 |
![]() N. Persson | 26 | 3 | 6,8 |
![]() V. Eriksson | 21 | 2 | 6,8 |
![]() I. Fofana | 21 | 1 | 7,0 |
![]() O. Steinke Branby | 15 | 0 | 6,2 |
![]() W. Renecke | 8 | 1 | 6,0 |
![]() B. Hedlof | 1 | 0 | 6,9 |
![]() E. Lwampindy-Bofua | 0 | 0 | - |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Karlsson | 27 | 2 428 | 1 | 2 | 2 | 0 | 7,0 |
![]() V. Lind | 27 | 2 116 | 10 | 13 | 1 | 0 | 7,4 |
![]() M. Madjed | 26 | 2 074 | 7 | 2 | 2 | 0 | 7,3 |
![]() N. Besara | 24 | 1 343 | 5 | 6 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() F. Adjei | 24 | 1 307 | 3 | 1 | 4 | 0 | 7,0 |
![]() O. Johansson | 23 | 1 009 | 1 | 2 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() T. Tekie | 19 | 985 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() A. Boudri | 7 | 377 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() W. Uhrström | 3 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() D. Collander | 2 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() Sourou Kone | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Jakobsson Filip | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() Filip Jakobsson | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Karlsson | 27 | 1 | 7,0 |
![]() V. Lind | 27 | 10 | 7,4 |
![]() M. Madjed | 26 | 7 | 7,3 |
![]() N. Besara | 24 | 5 | 7,0 |
![]() F. Adjei | 24 | 3 | 7,0 |
![]() O. Johansson | 23 | 1 | 6,7 |
![]() T. Tekie | 19 | 1 | 6,9 |
![]() A. Boudri | 7 | 0 | 6,9 |
![]() W. Uhrström | 3 | 0 | 6,4 |
![]() D. Collander | 2 | 0 | 6,3 |
![]() Sourou Kone | 1 | 0 | 0,0 |
![]() Jakobsson Filip | 0 | 0 | - |
![]() Filip Jakobsson | 0 | 0 | - |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() P. Abraham | 27 | 2 145 | 15 | 3 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() O. Hagen | 15 | 219 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() M. Kaboré | 8 | 198 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() N. Vasić | 7 | 114 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() S. Kebbeh | 7 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,3 |
![]() O. Moczarny | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() P. Abraham | 27 | 15 | 7,0 |
![]() O. Hagen | 15 | 0 | 6,5 |
![]() M. Kaboré | 8 | 0 | 6,4 |
![]() N. Vasić | 7 | 3 | 7,0 |
![]() S. Kebbeh | 7 | 0 | 4,3 |
![]() O. Moczarny | 1 | 0 | 1,7 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Hammarby FF в Allsvenskan 2026: ключови играчи
В състава на Hammarby FF за Allsvenskan този сезон фигурират 31 играчи. Вратари: 3, защитници: 9, полузащитници: 13, нападатели: 6. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 23,0. В състава има играчи от 10 държави.
Головете са разпределени: 14 различни играчи имат голове, начело с P. Abraham (15). V. Lind води в отбора по асистенции (13).
V. Lind е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,4. W. Hahn има най-много спасявания на вратата (58).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Hammarby FF, а числата за сезона - на страницата Статистика на Hammarby FF.






























