Основан 1931

Състав на Ilves
ПРППП
Ratinan Stadion · 16 820
Tampere (Tammerfors)
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Krkalić | 23 | 1 202 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,9 |
![]() O. Virtanen | 5 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,5 |
![]() R. Leislahti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() F. Krkalić | 23 | 0 | 6,9 |
![]() O. Virtanen | 5 | 0 | 3,5 |
![]() R. Leislahti | 0 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() V. Kumpu | 23 | 1 127 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() K. Wallius | 24 | 1 095 | 1 | 0 | 4 | 0 | 6,8 |
![]() M. Rale | 24 | 1 045 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() T. Miettunen | 23 | 908 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,9 |
![]() S. Väisänen | 13 | 630 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,0 |
![]() O. Pettersson | 22 | 551 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() Goudouss Bamba | 18 | 515 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4,7 |
![]() S. Suvanne | 5 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,3 |
![]() F. Kouakou | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,3 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() V. Kumpu | 23 | 0 | 6,8 |
![]() K. Wallius | 24 | 1 | 6,8 |
![]() M. Rale | 24 | 0 | 6,4 |
![]() T. Miettunen | 23 | 0 | 6,9 |
![]() S. Väisänen | 13 | 0 | 6,0 |
![]() O. Pettersson | 22 | 1 | 6,6 |
![]() Goudouss Bamba | 18 | 0 | 4,7 |
![]() S. Suvanne | 5 | 0 | 3,3 |
![]() F. Kouakou | 1 | 0 | 2,3 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() T. Hytönen | 27 | 1 141 | 9 | 1 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() J. Kilo | 27 | 1 013 | 0 | 5 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() A. Popovitch | 21 | 920 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7,1 |
![]() M. Stjopin | 18 | 863 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() Y. Raap | 24 | 564 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,2 |
![]() O. Multala | 19 | 557 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,0 |
![]() O. Tiitinen | 14 | 392 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() S. Baranov | 21 | 204 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5,3 |
![]() L. Ala-Myllymäki | 7 | 192 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,3 |
![]() J. Veteli | 7 | 148 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() Y. Sacko | 5 | 118 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,8 |
![]() R. Halonen | 1 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() A. Raymond | 3 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() T. Hytönen | 27 | 9 | 6,7 |
![]() J. Kilo | 27 | 0 | 6,8 |
![]() A. Popovitch | 21 | 0 | 7,1 |
![]() M. Stjopin | 18 | 3 | 6,5 |
![]() Y. Raap | 24 | 0 | 6,2 |
![]() O. Multala | 19 | 0 | 6,0 |
![]() O. Tiitinen | 14 | 1 | 6,6 |
![]() S. Baranov | 21 | 2 | 5,3 |
![]() L. Ala-Myllymäki | 7 | 0 | 6,3 |
![]() J. Veteli | 7 | 1 | 6,9 |
![]() Y. Sacko | 5 | 0 | 4,8 |
![]() R. Halonen | 1 | 0 | 6,3 |
![]() A. Raymond | 3 | 0 | 6,2 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Kanga | 20 | 573 | 4 | 3 | 3 | 0 | 7,2 |
![]() R. Riski | 11 | 278 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() H. Coulibaly | 5 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,9 |
![]() S. Syrjanen | 1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() O. Paavola | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Kanga | 20 | 4 | 7,2 |
![]() R. Riski | 11 | 2 | 6,8 |
![]() H. Coulibaly | 5 | 0 | 3,9 |
![]() S. Syrjanen | 1 | 0 | 6,3 |
![]() O. Paavola | 1 | 0 | 6,9 |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() E. Tamminen | 8 | 260 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5,9 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() E. Tamminen | 8 | 4 | 5,9 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Ilves във Veikkausliiga 2026 накратко
В състава на Ilves за Veikkausliiga този сезон фигурират 31 играчи. Вратари: 3, защитници: 9, полузащитници: 13, нападатели: 5. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 22,5. В състава има играчи от 5 държави.
Головете са разпределени: 10 различни играчи имат голове, начело с T. Hytönen (9). J. Kilo води в отбора по асистенции (5).
Сред титулярите J. Kanga има най-добра средна оценка - 7,2. F. Krkalić има най-много спасявания на вратата (40).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Ilves, а числата за сезона - на страницата Статистика на Ilves.






























