Основан 2012

Състав на Jaguares
ЗЗПЗЗ
Estadio de Fútbol Jaraguay de Montería · 12 000
Montería
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Mosquera | 21 | 1 889 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() D. Martínez | 16 | 1 374 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6,3 |
![]() E. Lopez | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() F. Mosquera | 21 | 0 | 7,0 |
![]() D. Martínez | 16 | 0 | 6,3 |
![]() E. Lopez | 0 | 0 | - |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Henao | 33 | 2 800 | 0 | 0 | 9 | 0 | 6,6 |
![]() R. Colpa | 32 | 2 394 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,9 |
![]() L. Jiménez | 21 | 1 483 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() J. Lovera | 18 | 1 182 | 0 | 0 | 11 | 1 | 6,0 |
![]() J. Franco | 14 | 1 050 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() Y. Mosquera | 12 | 1 018 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6,9 |
![]() J. Malagón | 14 | 977 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() M. Castaño | 11 | 927 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,3 |
![]() C. Ordóñez | 11 | 763 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6,6 |
![]() J. Altamiranda | 11 | 761 | 1 | 2 | 3 | 0 | 7,0 |
![]() J. E. Perez Balcazar | 0 | 639 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() E. Martínez | 6 | 378 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() N. Giraldo | 1 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() K. Mosquera | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() C. Henao | 33 | 0 | 6,6 |
![]() R. Colpa | 32 | 0 | 6,9 |
![]() L. Jiménez | 21 | 1 | 6,5 |
![]() J. Lovera | 18 | 0 | 6,0 |
![]() J. Franco | 14 | 0 | 6,6 |
![]() Y. Mosquera | 12 | 1 | 6,9 |
![]() J. Malagón | 14 | 1 | 6,8 |
![]() M. Castaño | 11 | 0 | 6,3 |
![]() C. Ordóñez | 11 | 0 | 6,6 |
![]() J. Altamiranda | 11 | 1 | 7,0 |
![]() J. E. Perez Balcazar | 0 | 0 | 6,4 |
![]() E. Martínez | 6 | 0 | 6,4 |
![]() N. Giraldo | 1 | 0 | 6,6 |
![]() K. Mosquera | 0 | 0 | - |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Álvarez | 33 | 1 761 | 4 | 5 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() R. Bustamante | 21 | 1 695 | 2 | 3 | 5 | 0 | 7,2 |
![]() J. Hinestroza | 24 | 1 680 | 0 | 0 | 10 | 0 | 6,7 |
![]() J. Maza | 17 | 1 158 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() F. Mosquera | 17 | 1 005 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() K. Lenis | 7 | 408 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6,2 |
![]() J. Yanez | 6 | 273 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() C. Cantillo | 6 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() B. Angulo Castro | 5 | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() J. Arcila | 8 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() A. Alfonso | 0 | 72 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() D. Zuluaga | 4 | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() Juan Camargo | 1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() B. Angulo | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() F. Gracia | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() R. Perez | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() C. Castro | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() C. Álvarez | 33 | 4 | 6,9 |
![]() R. Bustamante | 21 | 2 | 7,2 |
![]() J. Hinestroza | 24 | 0 | 6,7 |
![]() J. Maza | 17 | 1 | 6,5 |
![]() F. Mosquera | 17 | 0 | 6,7 |
![]() K. Lenis | 7 | 0 | 6,2 |
![]() J. Yanez | 6 | 0 | 6,9 |
![]() C. Cantillo | 6 | 0 | 6,7 |
![]() B. Angulo Castro | 5 | 0 | 6,6 |
![]() J. Arcila | 8 | 0 | 6,4 |
![]() A. Alfonso | 0 | 0 | 6,4 |
![]() D. Zuluaga | 4 | 0 | 6,4 |
![]() Juan Camargo | 1 | 0 | 6,5 |
![]() B. Angulo | 0 | 0 | 6,7 |
![]() F. Gracia | 0 | 0 | - |
![]() R. Perez | 0 | 0 | - |
![]() C. Castro | 0 | 0 | - |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Rentería | 29 | 2 396 | 12 | 3 | 7 | 0 | 7,0 |
![]() J. Mejia | 26 | 1 444 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,5 |
![]() W. De La Rosa | 25 | 1 334 | 1 | 1 | 6 | 0 | 6,5 |
![]() D. López | 32 | 1 093 | 6 | 0 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() D. Rodríguez | 24 | 1 000 | 2 | 3 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() Y. Moreno | 15 | 822 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() S. Cubides | 17 | 619 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() J. Viveros | 9 | 467 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() E. Beltrán | 13 | 449 | 1 | 2 | 5 | 0 | 6,9 |
![]() F. Gil | 5 | 159 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() J. Beltran | 0 | 21 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() G. Ramirez | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Rentería | 29 | 12 | 7,0 |
![]() J. Mejia | 26 | 0 | 6,5 |
![]() W. De La Rosa | 25 | 1 | 6,5 |
![]() D. López | 32 | 6 | 6,8 |
![]() D. Rodríguez | 24 | 2 | 6,8 |
![]() Y. Moreno | 15 | 3 | 7,1 |
![]() S. Cubides | 17 | 1 | 6,5 |
![]() J. Viveros | 9 | 0 | 6,9 |
![]() E. Beltrán | 13 | 1 | 6,9 |
![]() F. Gil | 5 | 0 | 6,8 |
![]() J. Beltran | 0 | 0 | 7,0 |
![]() G. Ramirez | 0 | 0 | - |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Yan Carlos Mosquera Palacios | 0 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() Yan Carlos Mosquera Palacios | 0 | 0 | 7,0 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Jaguares в Primera A 2026: ключови играчи
В състава на Jaguares за Primera A този сезон фигурират 47 играчи. Вратари: 3, защитници: 14, полузащитници: 17, нападатели: 12. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 28,1. В състава има играчи от 3 държави.
Головете са разпределени: 14 различни играчи имат голове, начело с A. Rentería (12). C. Álvarez води в отбора по асистенции (5).
R. Bustamante е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,2. F. Mosquera има най-много спасявания на вратата (77).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Jaguares, а числата за сезона - на страницата Статистика на Jaguares.














































