Основан 1924

Състав на Junior
ЗРПРР
Estadio Metropolitano Roberto Meléndez · 46 788
Barranquilla
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Silveira | 33 | 2 981 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,7 |
![]() J. Martínez | 10 | 811 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,7 |
![]() J. Acosta | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Silveira | 33 | 0 | 6,7 |
![]() J. Martínez | 10 | 0 | 5,7 |
![]() J. Acosta | 0 | 0 | - |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Y. Súarez | 35 | 3 109 | 1 | 4 | 6 | 0 | 6,7 |
![]() J. Peña | 32 | 2 719 | 3 | 0 | 9 | 1 | 7,2 |
![]() D. Rivera | 27 | 2 173 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,7 |
![]() E. Herrera | 27 | 1 791 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() J. Pestaña | 17 | 1 287 | 1 | 0 | 6 | 0 | 6,6 |
![]() J. Guerrero | 16 | 1 287 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,8 |
![]() L. Monzón | 13 | 1 002 | 1 | 0 | 5 | 0 | 6,0 |
![]() Daniel Socarras | 12 | 791 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,2 |
![]() P. Ortíz | 9 | 750 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() J. Navia | 4 | 304 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() Y. Súarez | 35 | 1 | 6,7 |
![]() J. Peña | 32 | 3 | 7,2 |
![]() D. Rivera | 27 | 0 | 6,7 |
![]() E. Herrera | 27 | 0 | 6,6 |
![]() J. Pestaña | 17 | 1 | 6,6 |
![]() J. Guerrero | 16 | 0 | 6,8 |
![]() L. Monzón | 13 | 1 | 6,0 |
![]() Daniel Socarras | 12 | 0 | 6,2 |
![]() P. Ortíz | 9 | 0 | 6,5 |
![]() J. Navia | 4 | 0 | 6,7 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Ríos | 33 | 2 300 | 0 | 0 | 13 | 0 | 6,6 |
![]() Jesús Rivas | 32 | 1 930 | 3 | 1 | 5 | 1 | 6,9 |
![]() F. Ángel | 25 | 1 753 | 1 | 0 | 5 | 0 | 6,7 |
![]() B. Castrillón | 34 | 1 664 | 2 | 3 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() G. Celis | 21 | 1 419 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6,8 |
![]() Y. Chará | 24 | 1 397 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() J. Canchimbo | 31 | 1 248 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() J. Sarmiento | 24 | 1 098 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() K. Pérez | 21 | 860 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() H. Rivera | 12 | 368 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() A. Shmalbach | 4 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() D. Villarreal | 6 | 61 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4,4 |
![]() C. Perez | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Ríos | 33 | 0 | 6,6 |
![]() Jesús Rivas | 32 | 3 | 6,9 |
![]() F. Ángel | 25 | 1 | 6,7 |
![]() B. Castrillón | 34 | 2 | 6,7 |
![]() G. Celis | 21 | 0 | 6,8 |
![]() Y. Chará | 24 | 1 | 6,8 |
![]() J. Canchimbo | 31 | 4 | 6,8 |
![]() J. Sarmiento | 24 | 1 | 6,4 |
![]() K. Pérez | 21 | 0 | 6,6 |
![]() H. Rivera | 12 | 0 | 6,6 |
![]() A. Shmalbach | 4 | 0 | 6,5 |
![]() D. Villarreal | 6 | 0 | 4,4 |
![]() C. Perez | 0 | 0 | - |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Barrios | 35 | 2 125 | 5 | 0 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() L. Muriel | 37 | 2 047 | 16 | 3 | 6 | 0 | 7,0 |
![]() G. Paiva | 37 | 1 790 | 6 | 6 | 5 | 0 | 6,8 |
![]() T. Gutiérrez | 30 | 1 142 | 8 | 3 | 7 | 0 | 7,0 |
![]() D. Caicedo | 12 | 686 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() F. Fydriszewski | 11 | 489 | 2 | 0 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() C. Bacca | 7 | 280 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6,8 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() C. Barrios | 35 | 5 | 6,6 |
![]() L. Muriel | 37 | 16 | 7,0 |
![]() G. Paiva | 37 | 6 | 6,8 |
![]() T. Gutiérrez | 30 | 8 | 7,0 |
![]() D. Caicedo | 12 | 2 | 6,7 |
![]() F. Fydriszewski | 11 | 2 | 6,5 |
![]() C. Bacca | 7 | 2 | 6,8 |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. D. Munive | 2 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,9 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. D. Munive | 2 | 0 | 5,9 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Junior в Primera A 2026: ключови играчи
В състава на Junior за Primera A този сезон фигурират 34 играчи. Вратари: 3, защитници: 10, полузащитници: 13, нападатели: 7. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 27,5. В състава има играчи от 4 държави.
Головете са разпределени: 17 различни играчи имат голове, начело с L. Muriel (16). G. Paiva води в отбора по асистенции (6).
J. Peña е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,2. M. Silveira има най-много спасявания на вратата (103).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Junior, а числата за сезона - на страницата Статистика на Junior.

































