Основан 1923

Състав на Lokomotiv
ЗЗЗЗР
RZD Arena · 28 800
Moskva
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Mitryushkin | 12 | 1 050 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() I. Lantratov | 3 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,0 |
![]() D. Veselov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Mitryushkin | 12 | 0 | 7,0 |
![]() I. Lantratov | 3 | 0 | 3,0 |
![]() D. Veselov | 0 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Siljanov | 12 | 1 080 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() E. Morozov | 11 | 945 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() M. Nenakhov | 10 | 712 | 0 | 1 | 3 | 0 | 5,7 |
![]() G. Nyamsi | 8 | 690 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,3 |
![]() Lucas Fasson | 10 | 689 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,5 |
![]() C. Montes | 5 | 390 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,1 |
![]() G. Dzhikiya | 5 | 248 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,3 |
![]() E. Pogostnov | 3 | 130 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,4 |
![]() D. Chevardin | 1 | 66 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1,2 |
![]() G. Belotelov | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Siljanov | 12 | 1 | 6,6 |
![]() E. Morozov | 11 | 0 | 6,9 |
![]() M. Nenakhov | 10 | 0 | 5,7 |
![]() G. Nyamsi | 8 | 0 | 5,3 |
![]() Lucas Fasson | 10 | 0 | 5,5 |
![]() C. Montes | 5 | 1 | 6,1 |
![]() G. Dzhikiya | 5 | 0 | 4,3 |
![]() E. Pogostnov | 3 | 1 | 5,4 |
![]() D. Chevardin | 1 | 0 | 1,2 |
![]() G. Belotelov | 0 | 0 | - |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Z. Bakaev | 14 | 826 | 1 | 3 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() S. Babkin | 9 | 784 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() I. Eremeev | 11 | 739 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,5 |
![]() S. Pinyaev | 13 | 617 | 1 | 2 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() N. Titkov | 7 | 584 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() A. Batrakov | 4 | 360 | 1 | 1 | 3 | 0 | 7,3 |
![]() D. Godyaev | 7 | 307 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,5 |
![]() A. Karpukas | 3 | 267 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() A. Kovalenko | 10 | 249 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() N. Saltykov | 6 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() M. Shchetinin | 3 | 63 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,0 |
![]() L. Vera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() Z. Bakaev | 14 | 1 | 6,7 |
![]() S. Babkin | 9 | 0 | 6,8 |
![]() I. Eremeev | 11 | 0 | 5,5 |
![]() S. Pinyaev | 13 | 1 | 6,9 |
![]() N. Titkov | 7 | 2 | 7,0 |
![]() A. Batrakov | 4 | 1 | 7,3 |
![]() D. Godyaev | 7 | 0 | 5,5 |
![]() A. Karpukas | 3 | 0 | 6,6 |
![]() A. Kovalenko | 10 | 1 | 6,5 |
![]() N. Saltykov | 6 | 0 | 6,4 |
![]() M. Shchetinin | 3 | 0 | 3,0 |
![]() L. Vera | 0 | 0 | 0,0 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Rudenko | 14 | 956 | 2 | 1 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() N. Komlichenko | 8 | 642 | 3 | 1 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() A. Mostovoy | 7 | 539 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() V. Rakov | 13 | 506 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() V. Golubev | 4 | 103 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,1 |
![]() R. Myalkovskiy | 2 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,8 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Rudenko | 14 | 2 | 6,4 |
![]() N. Komlichenko | 8 | 3 | 6,8 |
![]() A. Mostovoy | 7 | 1 | 6,5 |
![]() V. Rakov | 13 | 1 | 6,4 |
![]() V. Golubev | 4 | 0 | 5,1 |
![]() R. Myalkovskiy | 2 | 0 | 1,8 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Lokomotiv в Premier League 2026: ключови играчи
В състава на Lokomotiv за Premier League този сезон фигурират 31 играчи. Вратари: 3, защитници: 10, полузащитници: 12, нападатели: 6. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 23,9. В състава има играчи от 6 държави.
Головете са разпределени: 12 различни играчи имат голове, начело с N. Komlichenko (3). Z. Bakaev води в отбора по асистенции (3).
N. Titkov е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,0. A. Mitryushkin има най-много спасявания на вратата (59).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Lokomotiv, а числата за сезона - на страницата Статистика на Lokomotiv.






























