Основан 1897

Състав на Mansfield Town
ПРЗПП
One Call Stadium · 9 186
Mansfield, Nottinghamshire
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Roberts | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() H. Lewis | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,5 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() L. Roberts | 11 | 0 | 6,6 |
![]() H. Lewis | 2 | 0 | 7,5 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Oshilaja | 13 | 1 169 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() R. Sweeney | 13 | 1 112 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,8 |
![]() E. Hewitt | 12 | 616 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,5 |
![]() F. Blake-Tracy | 11 | 440 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5,9 |
![]() K. Knoyle | 7 | 328 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,1 |
![]() J. Bowery | 4 | 315 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() L. Bolton | 8 | 155 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() O. Dodgson | 4 | 140 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4,1 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Oshilaja | 13 | 0 | 6,7 |
![]() R. Sweeney | 13 | 0 | 6,8 |
![]() E. Hewitt | 12 | 0 | 6,5 |
![]() F. Blake-Tracy | 11 | 0 | 5,9 |
![]() K. Knoyle | 7 | 0 | 5,1 |
![]() J. Bowery | 4 | 0 | 7,1 |
![]() L. Bolton | 8 | 0 | 6,5 |
![]() O. Dodgson | 4 | 0 | 4,1 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Reed | 13 | 1 047 | 2 | 0 | 4 | 0 | 7,0 |
![]() L. Thompson | 11 | 817 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() N. Moriah-Welsh | 13 | 730 | 3 | 2 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() J. Russell | 9 | 674 | 3 | 3 | 1 | 0 | 7,2 |
![]() S. McLaughlin | 10 | 659 | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() R. Hendry | 12 | 519 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() L. Akins | 5 | 334 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() G. Maris | 9 | 295 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() G. Abbott | 4 | 165 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() O. Taylor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() L. Reed | 13 | 2 | 7,0 |
![]() L. Thompson | 11 | 0 | 6,4 |
![]() N. Moriah-Welsh | 13 | 3 | 6,9 |
![]() J. Russell | 9 | 3 | 7,2 |
![]() S. McLaughlin | 10 | 1 | 6,3 |
![]() R. Hendry | 12 | 0 | 6,8 |
![]() L. Akins | 5 | 1 | 6,8 |
![]() G. Maris | 9 | 0 | 6,5 |
![]() G. Abbott | 4 | 0 | 6,6 |
![]() O. Taylor | 0 | 0 | 0,0 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Smith | 12 | 982 | 6 | 2 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() R. Oates | 13 | 754 | 2 | 2 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() D. McGoldrick | 5 | 279 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() T. Roberts | 6 | 147 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Smith | 12 | 6 | 7,1 |
![]() R. Oates | 13 | 2 | 6,8 |
![]() D. McGoldrick | 5 | 0 | 6,7 |
![]() T. Roberts | 6 | 1 | 6,9 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Mansfield Town в League One 2026 накратко
В състава на Mansfield Town за League One този сезон фигурират 24 играчи. Вратари: 2, защитници: 8, полузащитници: 10, нападатели: 4. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 29,0. В състава има играчи от 7 държави.
Головете са разпределени: 8 различни играчи имат голове, начело с M. Smith (6). J. Russell води в отбора по асистенции (3).
Сред титулярите J. Russell има най-добра средна оценка - 7,2. L. Roberts има най-много спасявания на вратата (26).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Mansfield Town, а числата за сезона - на страницата Статистика на Mansfield Town.























