Основан 1876

Състав на Middlesbrough
ЗППРП
Riverside Stadium · 34 988
Middlesbrough
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Vítek | 13 | 1 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() S. Brynn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() R. Vítek | 13 | 0 | 6,8 |
![]() S. Brynn | 0 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Brittain | 13 | 1 170 | 1 | 2 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() A. Malanda | 12 | 1 080 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() Neto Borges | 13 | 913 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() A. Phillips | 10 | 759 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() L. Ayling | 11 | 714 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() M. Arfsten | 12 | 443 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() A. Jones | 5 | 160 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() S. Byram | 1 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() G. Edmundson | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() C. Brittain | 13 | 1 | 7,1 |
![]() A. Malanda | 12 | 1 | 7,0 |
![]() Neto Borges | 13 | 1 | 6,8 |
![]() A. Phillips | 10 | 1 | 6,9 |
![]() L. Ayling | 11 | 0 | 6,5 |
![]() M. Arfsten | 12 | 1 | 7,0 |
![]() A. Jones | 5 | 1 | 6,9 |
![]() S. Byram | 1 | 0 | 6,2 |
![]() G. Edmundson | 0 | 0 | - |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Morris | 12 | 1 080 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7,4 |
![]() S. Berhalter | 13 | 903 | 3 | 2 | 2 | 0 | 7,3 |
![]() R. McGree | 13 | 774 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() A. Cozier-Duberry | 8 | 628 | 3 | 5 | 0 | 0 | 7,7 |
![]() M. Peart-Harris | 11 | 334 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() M. Whittaker | 3 | 248 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() Leo Castledine | 4 | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,2 |
![]() A. Kanté | 1 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,3 |
![]() R. Pukštas | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() C. Barron | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() F. Cartwright | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() C. Ibeh | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Morris | 12 | 2 | 7,4 |
![]() S. Berhalter | 13 | 3 | 7,3 |
![]() R. McGree | 13 | 0 | 6,7 |
![]() A. Cozier-Duberry | 8 | 3 | 7,7 |
![]() M. Peart-Harris | 11 | 0 | 6,7 |
![]() M. Whittaker | 3 | 0 | 6,8 |
![]() Leo Castledine | 4 | 0 | 5,2 |
![]() A. Kanté | 1 | 0 | 7,3 |
![]() R. Pukštas | 1 | 0 | 6,3 |
![]() C. Barron | 0 | 0 | - |
![]() F. Cartwright | 0 | 0 | - |
![]() C. Ibeh | 0 | 0 | - |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() W. Lankshear | 13 | 1 048 | 13 | 0 | 2 | 0 | 7,3 |
![]() T. Conway | 11 | 541 | 1 | 4 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() K. Joseph | 12 | 432 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,9 |
![]() J. Sarmiento | 10 | 278 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() D. Strelec | 3 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() W. Lankshear | 13 | 13 | 7,3 |
![]() T. Conway | 11 | 1 | 7,1 |
![]() K. Joseph | 12 | 0 | 5,9 |
![]() J. Sarmiento | 10 | 1 | 6,8 |
![]() D. Strelec | 3 | 0 | 6,4 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Middlesbrough в Championship 2026: ключови играчи
В състава на Middlesbrough за Championship този сезон фигурират 28 играчи. Вратари: 2, защитници: 9, полузащитници: 12, нападатели: 5. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 24,2. В състава има играчи от 9 държави.
W. Lankshear носи атаката с 13 от 29 гола на отбора. A. Cozier-Duberry води в отбора по асистенции (5).
A. Cozier-Duberry е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,7. R. Vítek има най-много спасявания на вратата (26).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Middlesbrough, а числата за сезона - на страницата Статистика на Middlesbrough.



























